7.3
Villaggio Baia di Zambrone (apartmány)

7.3 - velmi dobré
Itálie - Marina di Zambrone - Villaggio Baia di Zambrone (apartmány)
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
cena od 1 790 Kč

Útulné a příjemné villaggio v nádherné tropické zahradě se nachází jen pár metrů od překrásné bílé pisčité pláže na tzn. Pobřeží bohů a je jako stvořené pro odpočinkovou dovolenou spojenou s fantastickým koupáním. ...více zde

Vzdálenost od pláže: cca 40-300 m
Strava v ceně: Bez stravy

Akce:

Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Červen 2021 nahoru
05.06. - 12.06.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 790 Kč
Rezervovat
12.06. - 19.06.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 790 Kč
Rezervovat
19.06. - 26.06.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 990 Kč
Rezervovat
26.06. - 03.07.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 990 Kč
Rezervovat
Červenec 2021 nahoru
03.07. - 10.07.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 990 Kč
Rezervovat
10.07. - 17.07.   7 nocí BS Vlastní doprava     3 890 Kč
Rezervovat
17.07. - 24.07.   7 nocí BS Vlastní doprava     3 890 Kč
Rezervovat
24.07. - 31.07.   7 nocí BS Vlastní doprava     3 890 Kč
Rezervovat
31.07. - 07.08.   7 nocí BS Vlastní doprava     5 490 Kč
Rezervovat
Srpen 2021 nahoru
07.08. - 14.08.   7 nocí BS Vlastní doprava     5 490 Kč
Rezervovat
14.08. - 21.08.   7 nocí BS Vlastní doprava     5 490 Kč
Rezervovat
21.08. - 28.08.   7 nocí BS Vlastní doprava     3 890 Kč
Rezervovat
28.08. - 04.09.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 790 Kč
Rezervovat
Září 2021 nahoru
04.09. - 11.09.   7 nocí BS Vlastní doprava     1 790 Kč
Rezervovat
Útulné a příjemné villaggio v nádherné tropické zahradě se nachází jen pár metrů od překrásné bílé písčité pláže na tzv. Pobřeží Bohů a je jako stvořené pro odpočinkovou dovolenou spojenou s fantastickým koupáním. Vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.

Poloha:

Villaggio se nachází na pobřeží Tyrhenského moře, cca 2 km od městečka Zambrone a cca 9 km od vyhlášeného městečka Tropea s překrásnou pláží a historickým centrem. Písčitá pláž se nachází cca 100 až 350 metrů od villaggia.

Vybavení:

Venkovní bazén, bar u bazénu, animace v červenci a srpnu. Vedle villaggia se nachází restaurace.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), dětský koutek.
Za poplatek: tenisový kurt.

Ubytování:

Všechny apartmány se sociálním zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem a verandou. Mono 2 - obývací místnost se dvěma lůžky. Bilo 4 - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby nebo s palandou, ložnice s manželskou postelí. Trilo 6 - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby nebo s palandou, ložnice s manželskou postelí, ložnice s dvěma lůžky. Některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté verandě.

Stravování:

Bez stravy.

Poplatky:

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platba na místě): ložní prádlo a ručníky 10 EUR/osoba/týden; dětská postýlka 35 EUR/týden; plážový servis 50 EUR/apartmán/týden.
Informace pro klienty: po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 50 EUR/apartmán; klubová karta 15 EUR/osoba/týden (osoby nad 12 let).

Pláž:

Krásná a dlouhá pláž z jemného bílého písku, místy s oblázky, je vzdálená 100–350 metrů od villaggia (v zálislosti na poloze ubytování). Plážový servis (slunečník a dvě křesílka) za poplatek.

GPS:

38.703894,15.965216

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát nebo asistent na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
 storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
 
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
 storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Itálie

Poloha:

Itálie se nachází na Apeninském poloostrově, na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán a San Marino. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Středozemní moře a ze západu Tyrhénské a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. Itálii patří také největší ostrovy Středozemního moře – Sicílie a Sardinie a skupina menších ostrovů jako Elba, Ischia, Capri.

Rozloha:

301 308 km2

Přírodní podmínky:

Na území Itálie se rozprostírají rozdílné krajiny. Sever se nese ve znamení Alp, prakticky celým poloostrovem se táhne pohoří Apeniny. Pro tuto zemi ve tvaru boty je charakteristická rozmanitost krajiny a překrásné moře. Klimatické podmínky jsou velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců v roce.

Počet obyvatel:

60 600 000, 90% katolíci

Hlavní město:

Řím (cca 2 868 000 obyvatel)

Jazyk:

Italština

Měna:

EUR (Euro)

Ceny:

Ceny v Itálii jsou příznivé, většina potravin v supermarketech stojí stejně jako u nás. Každá část Itálie je něčím známá, něčím výjimečná. Přiláká vás módní oblečení a výprodeje, trhy, jídlo, které si přivezete domů, olivový olej, víno a alkohol, šperky, „poklady“ na pouličních krámcích, poutní suvenýry.

Platební karty:

Jsou zde přijímány všechny běžné platební karty. V každém větším středisku jsou bankomaty a platby kartou jsou samozřejmostí.

Půjčování dopravních prostředků:

V každém pobytovém místě lze bez problému automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých společností. Ceny se pohybují od 40 EUR/den za nejnižší kategorii automobilu, na ostrovech je půjčovné vyšší.

Pláže:

Pláže jsou převážně písčité, ale i písečitooblázkové a jen oblázkové. Najdete zde jak dlouhé rozsáhlé pláže, tak i menší romantická zákoutí. Většina pláží je veřejná, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Kalábrie

Poloha: Kalábrie je oblast na jihu Itálie, „ve špičce italské boty“. Je obklopena na severu oblastí Basilicata a Kampánie, na západě Tyrhenským mořem a na východě Jónským mořem. Za Messinským průlivem se na jihozápadě rozkládá Sicílie.


Rozloha: 15 079 km2


Hlavní město: Catanzaro


Pláže: V Kalábrii si každý přijde na své. Jsou zde jak velké písčité pláže (označované v italštině většinou jako „Lido“), tak i malé romantické písčité plážičky mezi skalami. Moře je zde průzračně čisté a i ve velké hloubce je stále vidět písčité dno.


Zajímavosti: Nejkrásnější oblast Kalábrie nese název Capo Vaticano. V těchto místech se do pobřeží zařezávají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písečnými plážičkami a křišťálově průzračnou vodou. Ne nadarmo pláže v Kalábrii patří mezi několik nejkrásnějších na světě.


Marina di Zambrone

MARINA DI ZAMBRONE je malé přímořské letovisko na západním pobřeží Tyrhénského moře. Krásné azurové moře je lemováno téměř 4 km dlouhou písčitou pláží. Městečko Marina di Zambrone je vzdáleno cca 5 km od města Tropea s vyhlášenou písčitou pláží pod kostelem Sv. Marie.
Fakultativní výlety

STROMBOLI BY NIGHT – půldenní výlet

Lodí navštívíte ostrov Stromboli, který je známý především pro svůj stále činný vulkán, jehož činnost probíhá v 15 minutových intervalech. V odpoledních hodinách příjezd na ostrov Stromboli, procházka, možnost večeře v restauraci a poté se za tmy vydáte lodí na moře k místu zvanému Sciara del Fuoco, odkud budete pozorovat výbuchy sopky.

Orientační cena: dospělá osoba cca 35 EUR, děti do 12 let cca 20 EUR

Fakultativní výlety

LIPARSKÉ OSTROVY – celodenní výlet

Lodí navštívíte tři nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města nebo se budete moci zúčastnit koupání přímo z lodě na překrásných světlých plážích u ostrova Lipari a aperitivu formou švédských stolů, který bude připraven na lodi hned poté. Na ostrově Vulcano můžete využít léčivých koupelí v sirném bahenním jezírku nebo na plážích ze sopečného písku.

Orientační cena: dospělá osoba cca 41 EUR, děti do 12 let cca 25 EUR

Fakultativní výlety

ZUNGRI + OCHUTNÁVKY MÍSTNÍCH PRODUKTŮ – půldenní výlet

Půldenní výlet do vnitrozemního městečka (cca 25 km z Capo Vaticano), které se pyšní prehistorickými jeskyněmi z doby neolitu, které byly využívány i za Druhé světové války jako úkryty. Dále je výlet spojen s návštěvou muzea lidových tradic a zemědělství v městečku Zungri. Poté se přesuneme na Capo Vaticano do místní výrobny produktů a zde bude malý oběd spojený s ochutnávkami a možnosti nákupu za výhodné ceny.

Orientační cena: dospělá osoba cca 18 EUR, děti do 12 let cca 10 EUR

L’ETICA

Celodenní projížďka starou rybářskou lodí podél celého pobřeží Bohů (Costa degli Dei) spojená s koupáním na několika zastávkách a hlavně bohatým obědem z čerstvě ulovených ryb a místního vína.

Orientační cena: dospělá osoba cca 55 EUR, děti do 12 let cca 35 EUR

Fakultativní výlety

REGGIO CALABRIA + SCILLA – celodenní výlet

Návštěva města Reggio Calabria spojená s muzeem se slavnými sochami Bronzi di Riaci. Dále pak navštívíme katedrálu a hlavní třídu Corso Garibaldi. Zde bude rozchod na možnost nákupu. Reggio je známé především vášní pro módu a místní obchody jsou opravdu vyhledávané. O obědovém čase se přesuneme do kouzelného přímořského městečka Scilla. Zde bude možnost oběda a koupání.

Orientační cena: dospělá osoba cca 40 EUR, děti do 12 let cca 25 EUR

Fakultativní výlety

SICÍLIE – VÝHLED NA SOPKU ETNU – TAORMINA – celodenní výlet

Taormina je jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále aktivní sopku Etnu. Návštěva města potrvá cca 3 hodiny s volným rozchodem. Možnost oběda v restauraci. Poté se přesuneme do města Messiny a tam uděláme krátkou zastávku na prohlídku unikátní katedrály.

Orientační cena: dospělá osoba cca 45 EUR, děti do 12 let cca 25 EUR

Hodnocení naších zákazníků

Níže uvedená hodnocení, stejně jako hodnocení všech dalších hotelů na těchto stránkách, jsou vždy přesnými výsledky hodnocení našich zákazníků, kteří se zúčastnili zájezdu s CK Alexandria a vyplnili náš anketní lístek. Jakékoli jiné hodnocení na jiných webech může být nepřesné, neobjektivní, zkreslené a někdy dokonce ovlivněné osobami, které s námi prokazatelně necestovaly.

0
3 hodnocení
Kvalita ubytování
0
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies