Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 

Ahoj!

Tohle je beznej, oznacitelnej text! HTML text!

Animační programy s Karcoolkou a Lexou v klubových hotelech Alexandria

Na dovolené si chce každý odpočinout a utéct od každodenního spěchu a stresu v běžném životě. S našimi animátory zapomenete na starosti, dovolenou si maximálně užijete a zpět domů si přivezete nejen dobrou náladu, ale také nezapomenutelné a neopakovatelné zážitky.

České animační programy v klubových hotelech Alexandria se těší obrovské popularitě díky nepřebernému množství různých soutěžních klání a zábavných aktivit, ale také díky úžasné přátelské a pohodové atmosféře, která v hotelech panuje. Tu vytvářejí naši skvělí čeští animátoři, v jejichž čele stojí maskoti Karcoolka a Lexa, kteří vykouzlí úsměv na tváři dětí i dospělých.

Animační programy v klubových hotelech Alexandria pro Vás máme připravené ve třech variantách:

 • Karcoolčin dětský klub v češtině a lehké denní animační programy

  V klubových hotelech s tímto označením se můžete těšit na naše animátory, kteří především pro děti připraví zábavný program plný tematických dnů, soutěží, různých dobrodružství a her v rámci Karcoolčina dětského klubu. Nebudou však chybět ani denní aktivity pro větší dovolenkáře, a to převážně formou veselých rodinných programů plných soutěží a her. Zapomenout nesmíme ani na oblíbenou dětskou diskotéku a následný diplomový ceremoniál, který ocení nejlepší denní výkony Vás i Vašich dětí.

 • Karcoolčin dětský klub v češtině a mezinárodní animační programy pro děti i dospělé

  Děti se již tradičně mohou těšit na Karcoolku, která pro ně v dětském klubu v doprovodu našich animátorů připraví super nabitý program plný zábavy. Dospělí si přijdou na své v podobě různých sportovních i nesportovních aktivit, které budou pořádány v kooperaci našich českých animátorů a mezinárodního hotelového týmu, o rozptýlení, pohyb a spoustu zábavy bude každopádně postaráno. Večer pak všichni společně vyrazte na dětskou diskotéku a večerní programy připravované převážně mezinárodními či místními umělci.

 • Nabité animační programy pro děti a dospělé s Karcoolkou a Lexou

  Nejen naši maskoti, ale celý tým animátorů Alexandria Vás bude bavit po celu dobu Vaší pohodové dovolené. Nejmenší si užijí dobrodružství v Karcoolčině dětském klubu, kde se vyřádí při plnění různých úkolů, soutěží, her a stezek, které zapadnou do připraveného tematického dne. Teenageři a dospěláci si zajisté vyberou z nepřeberného množství převážně nevážně míněných aktivit, ať už těch sportovních anebo klidnějších, ale za to stejně zábavných. Za svůj výkon po dětské diskotéce, překypující známými a oblíbenými písničkami, dostanete i zasloužený diplom. Celý animační tým Vás pak bude doprovázet i večer, kdy v jejich podání se zasmějete scénkám ve večerních představeních či si užijete legraci při pořádání skvělých soutěží a kvízů.

Drobnou ochutnávku našich animačních programů najdete v tomto videu:Pro Vás jen to nejlepší!

Abychom Vám mohli zajistit ten nejlepší zážitek z animací, na který budete s radostí vzpomínat až do další dovolené, tak v každém klubovém hotelu naleznete NE jednoho animátora, ale minimálně dva a většinou rovnou celý animační tým. Animace totiž pro nás nejsou jen jednotlivými aktivitami poskládanými za sebou, ale jsou hlavně o pohodě, přátelství a skvělé atmosféře během celého dne. Na našich hotelech na Vás proto čekají týmy animátorů, kteří budou s radostí šířit dobrou náladu a stanou se Vašimi novými kamarády.

Zabaví se děti i dospělí

S námi a našimi animátory se zabaví všichni. Animace nejsou jen pro děti, pro které je vytvořen speciální Karcoolkovský program v jejím dětském klubu. I vy dospělí se můžete těšit na pestrou paletu „převážně nevážně“ míněných aktivit, které Vás přesvědčí, že dovolená není jen relaxace u bazénu, slunění se na pláži a koupání v azurovém moři, ale hlavně zábava, legrace a k tomu aspoň trochu pohybu.

V našich destinacích se můžete těšit na veselé a dlouhodobě oblíbené aktivity, jako je např. plavání s kosatkou nebo více či méně bláznivé líné hry. A že jste dospělí? To přeci vůbec nevadí, každý z nás má v sobě kousek malého dítěte, které chce znovu zažít legraci a bezstarostnost. Můžete si také zasoutěžit v šipkách, do písku zabořit těžké kovové koule pétanque, dámy se mohou osvěžit v bazénu při oblíbené lekci aquaerobiku a pánové mohou zase poměřit své síly a správnou trefu třeba při fotbalových penaltách. Ale to zdaleka není všechno.

Animační programy tvoříme přímo pro Vás na míru tak, abychom si byli jistí, že si každý v programu vybere a zároveň tak, abychom maximálně využili možnosti a potenciál jednotlivých klubových hotelů. Záleží jen na Vás, zda a jak moc se zapojíte, nebo budete jen přihlížet a povzbuzovat ostatní.

Programy pro celé rodiny

Separovat děti od rodičů není naším cílem, a proto vytváříme nejen aktivity speciálně pro děti a speciálně pro dospělé, ale i spoustu rodinných aktivit a soutěží, do kterých se zapojí i celé rodinné týmy. Na dovolenou jste přijeli společně, tak proč si ji společně také zábavnou formou neužít.

Ať už se chcete bavit sami nebo s celou rodinou, nenechte si ujít:

 • spoustu zábavy a legrace přes den i při večerních představeních
 • oblíbené aktivity jako aqua aerobic, vodní pólo, šipky, fotbal, lukostřelba, zumba, volejbal, pétanque, břišní pekáč a mnoho dalších
 • zábavné disciplíny v bazénu i na souši, z nich k nejoblíbenějším patří plavání s kosatkou, bazénové nebo třeba líné hry
 • sportovní i nesportovní soutěže a klání
 • mnoho dalších tradičních i netradičních aktivit
 • a v neposlední řadě oblíbené klubové tance

Večerní představení

Zábavná večerní představení pro děti a dospělé jsou připravovány především našimi českými animátory, a to převážně v českém jazyce.

V některých klubových hotelech se můžete setkat i s večery mezinárodními, a to především díky spolupráci s dalšími animačními týmy působícími v jednotlivých hotelech. A vybrané hotely nabízejí dokonce i profesionální show v podání místních umělců. O večerní zábavu je tak rozhodně postaráno.

Animační programy
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies