Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.
Klubové Hotely Alexandria

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení.

A čím jsou naše klubové hotely tak výjimečné? Základem jsou kvalita ubytování i služeb, výhodná poloha pár kroků od pláže, all inclusive (mimo hotelu Belvedere) a samozřejmě super cena. Pověstnou třešinkou na klubovém dortu pak jsou zmíněné animační programy připravované našimi českými „zábaváři“ pro děti i dospělé (mimo hotel Merlin, kde jsou programy organizovány pouze pro děti).

Jasným důkazem jejich oblíbenosti je počet klientů, kteří se do našich klubů opakovaně vracejí. I proto se pro Vás snažíme výběr klubových hotelů každým rokem rozšiřovat a obměňovat. Na letošní léto tak pro Vás budeme mít připraveno těchto 22 klubových hotelů ve 4 zemích:

v Bulharsku:

v Řecku:

ve Španělsku:

v Turecku:

Rozsah a termíny pořádání animačních programů se mohou u jednotlivých hotelů lišit – více informací v popisu jednotlivých hotelů. Na začátku a na konci animační sezony uvedené u každého hotelu mohou být animační programy omezeny, mohou být organizovány přednostně aktivity Dětského klubu či nemusí být pořádána večerní představení.

Animační programy

CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více