Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria

LÉTO 2020 - SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP DO 31. 1. 2020

Zakoupíte-li si zájezd z nabídky CK Alexandria na léto 2020 do 31. 1. 2020 získáte slevu za včasný nákup. K získání slevy za včasný nákup Vám stačí zaplatit jen zálohu.
Platnost a výši slevy určuje výhradně CK. Výše slevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů. Slevy se neposkytují osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program 55PLUS, Dvě děti zcela zdarma apod.). Výjimku tvoří akce Dítě zcela zdarma, u které lze uplatnit slevu za včasný nákup (pouze ve vybraných termínech). Slevy nelze kombinovat a lze uplatnit vždy jen jednu z nich, pokud není uvedeno jinak.

Na zájezdy z nabídky CK Alexandria na léto 2020 lze poskytnout (kromě slevy za včasný nákup) odměnu za platbu on-line a e-slevu. Při úhradě zájezdu z nabídky CK Alexandria na léto 2020 lze akceptovat hodnotové poukázky (např. Sodexo apod.) nebo slevové kupony (např. šeky ALEXANDRIA Bonus Klubu).

Aktuální cenu zájezdu (nebo také „celkovou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na těchto www stránkách. Celková cena zájezdu je konečná, nebude se u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů měnit, dojde-li ke zvýšení ceny za dopravu včetně cen pohonných hmot nebo plateb spojených s dopravou, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, a ani, dojde-li ke zvýšení směnného kurzu české koruny použitého pro stanovení ceny zájezdu.

Katalogové ceny a kompletní ceník všech našich zájezdu naleznete v elektronické podobě na těchto www stránkách v sekci Katalogy (zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ za 1 Kč ke všem leteckým zájezdům z nabídky CK Alexandria na léto 2020

Zakoupíte-li si zájezd z nabídky CK Alexandria Léto 2020 – Letecké zájezdy, získáte slevu za včasný nákup* a navíc pro každou osobu cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené od ERV Evropské pojišťovny za 1 Kč.
*/ Platnost a výši slevy za včasný nákup určuje výhradně CK. Výše slevy za včasný nákup může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů. Informace o cenách zájezdů (nebo také „o celkových cenách“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) naleznete vždy na těchto stránkách. .

Tato akce se týká těchto typů pojištění:
 • Alexandria Europe - dospělá osoba, původní cena: 590 Kč, nyní: 1 Kč
 • Alexandria Europe - dítě od 0 do 15 let, původní cena: 350 Kč, nyní: 1 Kč

Akce platí do 31. 1. 2020 (včetně), týká se pouze objednávek uzavřených od 16. 1. do 31. 1. 2020 a nelze uznat se zpětnou platností.

K získání slevy za včasný nákup a navíc pro každou osobu cestovní pojištění za 1 Kč Vám stačí zaplatit jen zálohu.

Akci „Cestovní pojištění za 1 Kč“ lze uplatnit:
 • při prodeji všech zájezdů z nabídky „Léto 2020 - Letecké zájezdy“,
 • akci lze uplatnit, i pokud cestuje pouze jedna osoba.

Akci „Cestovní pojištění za 1 Kč“ lze využit současně:
 • se slevou za včasný nákup,
 • se slevou pro členy Alexandria bonus klubu (14%),
 • s akcí „Dítě zcela zdarma“,
 • s akcí „Dvě děti zcela zdarma“,
 • s akcí „Záloha jen 990 Kč“,
 • s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (např. šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU).

Akce „Cestovní pojištění za 1 Kč“ nelze uplatnit:
 • při prodeji zájezdů vlastní a autobusovou dopravou z nabídky CK Alexandria,
 • při prodeji leteckých zájezdů z nabídky CK Alexandria na zimu a jaro 2020,
 • při prodeji lyžařských zájezdů z nabídky CK Alexandria,
 • při prodeji zájezdů z nabídky LAST MINUTE

Akce nelze kombinovat:
 • s žádnou další slevou
 • s programem „Senior“55PLUS
 • se speciálními nabídkami (např. pro zaměstnance MV ČR, Policie ČR, městské policie, hasičských sborů a Zdravotní pojišťovny MV ČR apod.)
ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Akční záloha JEN 990 Kč

Zakoupíte-li zájezd z nabídky CK Alexandria Léto 2020 můžete si vybrat akční zálohu, nebo standardní platební podmínky.

AKČNÍ ZÁLOHA JEN 990 Kč - PLATEBNÍ PODMÍNKY
(platí na zájezdy s odletem nebo odjezdem po 1. 5. 2020)

ZÁLOHA  č. 1:
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dospělou osobu: 990 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě: 990 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě zcela zdarma: 0 Kč
ZÁLOHA  č. 2:
doplacení souhrnné ceny zájezdu do výše 50% do 31.3.2020
DOPLATEK:
doplacení souhrnné ceny zájezdu (zbylých 50%) 30 dní před stanoveným odjezdem / odletem

nebo

STANDARDNÍ PLATEBNÍ PODMÍNKY

ZÁLOHA:
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dospělou osobu 5 000 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě 1 000 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě zcela zdarma 0 Kč
DOPLATEK:
doplacení souhrnné ceny zájezdu 30 dní před stanoveným odjezdem / odletem

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Dětské slevy

Pro Vaše děti na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami*.

DÍTĚ ZCELA ZDARMA – Vaše dítě na přistýlce v doprovodu dvou osob na pevném lůžku poletí ve všech termínech a po celou sezonu zcela zdarma.
Akci „DÍTĚ ZCELA ZDARMA“ lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup, a to pouze ve vybraných termínech (výjimku tvoří odměna za platbu on-line a e-sleva, lze poskytnout), nelze kombinovat s žádnou další slevou, akcí či speciální nabídkou (např. Senior program 55PLUS). Při úhradě zájezdu z nabídky CK Alexandria na léto 2020 lze akceptovat hodnotové poukázky (např. Sodexo apod.) nebo slevové kupony (např. šeky ALEXANDRIA Bonus Klubu). Počet míst je limitován.

DVĚ DĚTI ZCELA ZDARMA – Vaše děti na přistýlkách v doprovodu dvou osob na pevném lůžku poletí ve všech termínech a po celou sezonu zcela zdarma.
Akci „DVĚ DĚTI ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou slevou (např. se slevou za včasný nákup apod.), akcí či speciální nabídkou (např. SENIOR PROGRAM 55PLUS) a ani nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze poskytnout pouze odměnu za platbu on-line a e-slevu a uplatnit šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

DÍTĚ POBYT ZDARMA – Vaše dítě na přistýlce v doprovodu dvou osob na pevném lůžku má ve všech termínech a po celou sezonu pobyt zdarma, zaplatíte pouze zvýhodněnou cenu letenky. Slevy se neposkytují osobám na přistýlce.

DÍTĚ POBYT a STRAVA ZDARMA – Vaše dítě na přistýlce v doprovodu dvou osob na pevném lůžku má ve všech termínech a po celou sezonu pobyt a příslušnou stravu zdarma, zaplatíte pouze zvýhodněnou cenu letenky. Slevy se neposkytují osobám na přistýlce.

Děti do 2 let věku (děti, které v době návratu uvedený věk nedovršily) bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (není-li u dané destinace uvedeno jinak).
Aktuální cenu zájezdu (nebo také „celkovou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) a informace o volných místech pro děti zcela zdarma naleznete vždy na těchto www stránkách. Ceny zájezdů můžete zjistit i ve všech značkových prodejnách CK ALEXANDRIA, prodejnách ALEXANDRIA PARTNER, u všech autorizovaných prodejců CK ALEXANDRIA či telefonicky na 270 007 007.

*/ Věk dítěte, do kterého je možné slevu poskytnout, se u jednotlivých hotelů liší. Najdete jej vždy v detailu daného hotelu. Slevu pro děti do určitého věku lze poskytnout pouze před dovršením daného věku dítěte (např. na slevu pro dítě na přistýlce od 2 do 14 let má nárok pouze dítě, kterému v době návratu ze zájezdu ještě nebylo 14 let).

Pro více informací nás můžete kontaktovat zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Dospělé osoby na přistýlkách za zvýhodněnou cenu

Pro dospělé osoby na přistýlkách (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) nabízíme zvýhodněné ceny (od 7 990 Kč) ve vybraných ubytovacích kapacitách. Zájezdy se zvýhodněnou cenou pro dospělé osoby na přistýlkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Dotované zájezdy pro seniory - Senior program 55PLUS (SLEVA 50%)

Ve vybraných termínech speciální sleva 50% pro druhou (u vícelůžkových kapacit vždy poslední) osobu starší 55 let na pevném lůžku nebo ubytování v jednolůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu pro osobu starší 55 let.

SENIOR PROGRAM 55PLUS je možné uplatnit pro osobu starší 55 let, i pokud s ní cestují osoby, které uvedený věk nedovršily. Akci SENIOR PROGRAM 55PLUS nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (výjimku tvoří odměna za platbu on-line a e-sleva, které lze poskytnout) či akcí a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (nelze uplatnit ani šeky Alexandria Bonus Klubu). Za dotované zájezdy z nabídky SENIOR PROGRAM 55PLUS nevzniká nárok na šeky Alexandria Bonus Klubu pro žádnou z osob uvedených ve Smlouvě o zájezdu. Sleva 50% je limitována počtem míst, bude-li počet míst naplněn, CK speciální slevu 50% sníží (do budoucna, nikoliv zpětně), případně zruší. Aktuální výše speciální slevy v rámci senior programu je uvedena na těchto www stránkách. Seznam hotelů kde můžete využít Senior program 55PLUS najdete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Animační programy:

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Kromě spousty dalších výhod a lákadel v nich na Vás čekají naši čeští animátoři s programem plným zábavy pro děti i dospělé. Animační programy s Karcoolkou a Lexou v Alexandria Club hotelech, to jsou:

 • profesionální české animační týmy
 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • Karcoolčiny dětské kluby v češtině
 • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
 • aquaerobic, čas pro fitness, zumba
 • zábavné hry, výtvarné kurzy, kulturní programy
 • večerní zábava pro děti i rodiče
ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
E-SLEVA@

Máme pro Vás další slevu!
Ke slevám za včasný nákup, dětem zcela zdarma, odměně za platbu on-line a dalším slevám a výhodám jsme pro Vás připravili další slevu, kterou od nás můžete nyní získat. E-sleva@ je časově omezená akční sleva, kterou získáte velmi jednoduše. Stačí si vybrat některý ze zájezdů označených logem a při kalkulaci Vámi vybraného zájezdu zadat e-mailovou adresu, udělit cestovní kanceláři ALEXANDRIA a.s. souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a e-slevu si aktivovat.

Postup pro získání e-slevy:
Vše je velmi jednoduché. Hledejte logo u jednotlivých hotelů, vyberte si termín dle svých preferencí a klikněte na zelené tlačítko Rezervovat. Po zadání požadovaného počtu osob a jejich věků Vám v uvedené kalkulaci nabídneme možnost aktivovat si další slevu. Stačí zadat e-mailovou adresu a e-slevu aktivovat.

Akce platí do odvolání (včetně), týká se pouze objednávek uzavřených od 1. 10. 2019 do odvolání a nelze uznat se zpětnou platností.

Akci lze uplatnit:
 • při prodeji všech zájezdů označených logem
 • i pokud cestuje pouze jedna osoba.

Akci lze využit současně:
 • se slevou za včasný nákup,
 • s odměnou za platbou on-line,
 • se slevou pro členy Alexandria bonus klubu (14%),
 • s akcí Dítě zcela zdarma,
 • s akcí Dvě děti zcela zdarma,
 • s programem Senior 55PLUS,
 • s akcí Záloha jen 990 Kč,
 • s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (např. šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU).

Akci nelze kombinovat:
 • s žádnou další slevou
 • se speciálními nabídkami (např. pro školy, pro zaměstnance firem, státní správy apod.)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Odměna za platbu on-line

Odměnu za platbu on-line získáte za provedení kompletní rezervace zájezdu a on-line platby (platební kartou nebo převodem z účtu na účet) zálohy nebo celé částky (v případě rezervace ve lhůtě kratší než 30 dnů před odjezdem).

Výše odměny za platbu on-line se řídí následujícími pravidly:
Odměna za platbu on-line 500 Kč – cena zájezdu za osobu 14 000 Kč a více.
Odměna za platbu on-line 400 Kč – cena zájezdu za osobu od 11 000 do 13 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 300 Kč – cena zájezdu za osobu od 9 000 do 10 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 200 Kč – cena zájezdu za osobu od 7 000 do 8 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 100 Kč – cena zájezdu za osobu od 2 000 do 6 999 Kč.

Odměnu za platbu on-line získá každá platící osoba (včetně dětí a osob na přistýlkách) za podmínek, že celková cena zájezdu je vyšší než 2 000 Kč.

Jak získat odměnu za platbu on-line v rámci webových stránek CK Alexandria?

 • vybrat hotel a termín
  (vybráním hotelu s následným výběrem termínu Vaší dovolené můžete začít svou rezervaci kliknutím na zelené tlačítko rezervovat)
 • zadat počet osob a jejich věk
  (zadáním věku všech účastníků zájezdu Vám bude nabídnut výběr ubytovacích kapacit - počet a typ)
 • vyplnit kompletní rezervaci
  (v dalším kroku rezervace zvolíte možnost Konečná cena včetně odměny za platbu on-line a vyplníte kompletní rezervační formulář. Tento krok Vám zabere jen pár minut. Kliknutím na zelené tlačítko zaplatit a objednat se přesunete do kroku Platba)
 • provést on-line platbu
  (v kroku Platba si zvolíte jednu z on-line platebních metod a zadáte výši úhrady. Následným kliknutím na tlačítko Zaplatit budete přesměrování do zabezpečeného platebního rozhraní, kde provedete platbu)
 • potvrzení objednávky
  (po provedení platby za zájezd budete přesměrování zpět na stránky www.alexandria.cz, kde v přehledu plateb uvidíte připsanou platbu za zájezd, uvidíte ji i v návrhu Smlouvy o zájezdu, která Vám byla zaslána na Váš e-mail. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat v nejbližší době)
ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies