Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria

SUPERSLEVY A NAVÍC CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZA 1 Kč ke všem zájezdům z katalogu CK Alexandria Léto 2017 – Letecké zájezdy a vybraným zájezdům z katalogu CK Alexandria Léto 2017 – Vlastní a autobusová doprava

Zakoupíte-li si zájezd z katalogu CK Alexandria Léto 2017 – Letecké zájezdy, získáte superslevu a navíc pro každou osobu cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené od ERV Evropské pojišťovny za 1 Kč.
*/ Supersleva - platnost a výši superslevy určuje výhradně CK. Výše superslevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných (viz smlouva o zájezdu) zájezdů. Aktuální cenu zájezdu (nebo také „souhrnnou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na těchto www stránkách. .

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZA 1 Kč nabízíme i k vybraným zájezdům z katalogu CK Alexandria Léto 2017 – Vlastní a autobusová doprava.

Tato akce se týká těchto typů pojištění:
 • Alexandria Europe - dospělá osoba, původní cena: 550 Kč, nyní: 1 Kč
 • Alexandria Europe - dítě od 0 do 15 let, původní cena: 300 Kč, nyní: 1 Kč

Akce platí do 30. 9. 2017 (včetně), týká se pouze objednávek uzavřených od 1. 9. do 30. 9. 2017 a nelze uznat se zpětnou platností.

Zájezdy se slevou, superslevou a pojištěním za 1 Kč

Akci „Cestovní pojištění za 1 Kč“ lze uplatnit:
 • při prodeji všech zájezdů z Katalogu „Léto 2017 - Letecké zájezdy“,
 • při prodeji vybraných zájezdů z katalogu „Léto 2017 – Vlastní a autobusová doprava“,
 • akci lze uplatnit, i pokud cestuje pouze jedna osoba.
Akci „Cestovní pojištění za 1 Kč“ lze využit současně:
 • se superslevou,
 • se slevou pro členy Alexandria bonus klubu (14%),
 • s novomanželskou slevou (12%),
 • s akcí „Dítě zcela zdarma“,
 • s akcí „Dvě děti zcela zdarma“,
 • s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (např. šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU).
Akce „Cestovní pojištění za 1 Kč“ nelze uplatnit:
 • při prodeji zájezdů z katalogu Za sluncem k moři 2016/2017,
 • při prodeji zájezdů z katalogu Lyžařské zájezdy 2016/2017,
 • při prodeji zájezdů , které nejsou součástí katalogové nabídky, najdete je pouze na www.alexandria.cz (např. z nabídky PRODLOUŽENÉ VÍKENDY apod.).
Akce nelze kombinovat:
 • s žádnou další slevou
 • s programem „Senior“55PLUS
 • se speciálními nabídkami (např. pro zaměstnance MV ČR, Policie ČR, městské policie, hasičských sborů a Zdravotní pojišťovny MV ČR apod.)

Akci lze využit současně: S úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Odměna za platbu on-line

Odměnu za platbu on-line získáte za provedení kompletní rezervace zájezdu a on-line platby (platební kartou nebo převodem z účtu na účet) zálohy nebo celé částky (v případě rezervace ve lhůtě kratší než 30 dnů před odjezdem).

Výše odměny za platbu on-line se řídí následujícími pravidly:
Odměna za platbu on-line 500 Kč – cena zájezdu za osobu 14 000 Kč a více.
Odměna za platbu on-line 400 Kč – cena zájezdu za osobu od 11 000 do 13 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 300 Kč – cena zájezdu za osobu od 9 000 do 10 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 200 Kč – cena zájezdu za osobu od 7 000 do 8 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 100 Kč – cena zájezdu za osobu od 2 000 do 6 999 Kč.

Odměnu za platbu on-line získá každá platící osoba (včetně dětí a osob na přistýlkách) za podmínek, že celková cena zájezdu je vyšší než 2 000 Kč.

Jak získat odměnu za platbu on-line v rámci webových stránek CK Alexandria?

 • vybrat hotel a termín
  (vybráním hotelu s následným výběrem termínu Vaší dovolené můžete začít svou rezervaci kliknutím na zelené tlačítko rezervovat)
 • zadat počet osob a jejich věk
  (zadáním věku všech účastníků zájezdu Vám bude nabídnut výběr ubytovacích kapacit - počet a typ)
 • vyplnit kompletní rezervaci
  (v dalším kroku rezervace zvolíte možnost Konečná cena včetně odměny za platbu on-line a vyplníte kompletní rezervační formulář. Tento krok Vám zabere jen pár minut. Kliknutím na zelené tlačítko zaplatit a objednat se přesunete do kroku Platba)
 • provést on-line platbu
  (v kroku Platba si zvolíte jednu z on-line platebních metod a zadáte výši úhrady. Následným kliknutím na tlačítko Zaplatit budete přesměrování do zabezpečeného platebního rozhraní, kde provedete platbu)
 • potvrzení objednávky
  (po provedení platby za zájezd budete přesměrování zpět na stránky www.alexandria.cz, kde v přehledu plateb uvidíte připsanou platbu za zájezd, uvidíte ji i v návrhu Smlouvy o zájezdu, která Vám byla zaslána na Váš e-mail. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat v nejbližší době)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

SUPERSLEVY a SLEVY za včasný nákup

Při včasném nákupu získáte výrazné slevy: nejvyšší do 31.12.2016, vysoké do 31.1.2017 a hodně zajímavou slevu získáte i při nákupu až do 15.4.2017.
Včasným nákupem si můžete slevu ještě zvýšit a získat SUPERSLEVU*.
K získání všech výhod Vám stačí jen zaplatit zálohu.

Slevy se počítají z katalogové ceny pro osobu na pevném lůžku. Slevy se neposkytují osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program 55PLUS, Dvě děti zcela zdarma apod.). Výjimku tvoří akce Dítě zcela zdarma, u které lze uplatnit slevu za včasný nákup. Slevy nelze kombinovat a lze uplatnit vždy jen jednu z nich, pokud není uvedeno jinak (výjimku tvoří supersleva*, kterou lze kombinovat se slevou za včasný nákup, viz ceník). Žádnou z uvedených slev nelze uznat se zpětnou platností.

*Supersleva je platná ke dni vydání katalogu, tj. 1. 12. 2016. Platnost a výši superslevy určuje výhradně CK. Výše superslevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů. Aktuální cenu zájezdu (nebo také „souhrnnou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na www.alexandria.cz.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Dětské slevy

Nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami. Vaše děti na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) mohou letět na dovolenou zcela ZDARMA, ve vybraných hotelech a to po celou sezonu. Nabízíme také pro Vaše ratolesti na přistýlkách (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt a stravu (ve vybraných hotelech i all inclusive) ZDARMA, se zvýhodněnou letenkou, případně u vlastní dopravy nabízíme opět ve vybraných hotelech pro dítě na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt zdarma i ZCELA ZDARMA.

Akci „DÍTĚ ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (např. se superslevami apod.), akcí Senior program 55PLUS a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Akci „DVĚ DĚTI ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (např. se superslevami apod.), akcí či speciální nabídkou (např. SENIOR PROGRAM 55PLUS) a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Upozorňujeme, že děti do 2 let věku bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (mimo zájezdů do Egypta, na Maltu a na španělský ostrov Menorca).
 

Pro více informací nás můžete kontaktovat zde, případně si prohlédnout přehled slev a podrobné informace v našem virtuálním katalogu

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Senior program 55PLUS (SLEVA 50%)

Speciální sleva 50 %. PROGRAM SENIOR 55PLUS je možné uplatnit pro osobu starší 55 let i pokud s ní cestuje osoba, která uvedený věk nedovršila. Speciální sleva 50 % je poskytována každé druhé osobě na pevném lůžku starší 55 let. Akci PROGRAM SENIOR 55PLUS nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (nelze uplatnit ani šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU) či akcí a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony. Za zájezdy z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS nevzniká nárok na šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU pro žádnou z osob uvedených v cestovní smlouvě. Počet míst je limitován. Seznam hotelů kde můžete využít Senior program 55PLUS najdete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Animační programy nejen v klubových hotelech Alexandria:

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Kromě spousty dalších výhod a lákadel v nich na Vás čekají naši čeští animátoři s programem plným zábavy pro děti i dospělé. České animační programy v Alexandria Club hotelech, to jsou:

 • profesionální české animační týmy
 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • dětské kluby v češtině
 • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
 • aquaerobic, čas pro fitness, zumba
 • zábavné hry, výtvarné kurzy, kulturní programy
 • večerní zábava pro děti i rodiče
Klubové hotely

v Bulharsku:

v Řecku:

ve Španělsku:

v Turecku:

České animační programy NEJEN v klubových hotelech

Naši animátoři pro Vás připraví program plný zábavy také v českém Centru Animačních programů v bulharském Primorsku, které je otevřené pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu! A navíc je v Primorsku i samostatný český Dětský Klub Alexandria, na vlastním pozemku, s vlastním bazénem, který je také otevřený pro všechny děti, které do Primorska zavítají s naší cestovní kanceláří.

Veškeré naše animační programy pro děti i pro dospělé jsou samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Více informací naleznete:

 • o animačních programech zde
 • o dětských klubech zde
 • o klubových hotelech zde
 • o Centru Animačních Programů v Primorsku zde
 • o Dětském Klubu v Primorsku zde

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮSlunečníky na severní pláži v Primorsku pro zákazníky CK ALEXANDRIA ZDARMA

Pro klienty CK Alexandria jsou v letovisku Primorsko připraveny slunečníky na severní pláži zdarma.
Proč tedy této nabídky nevyužít, nemusíte s sebou brát slunečníky z domu nebo je každý den na plážích platit.
Písečná pláž je velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Je tedy vhodná pro děti.
Na pláži najdete dostatek komfortu v podobě vodních sportů, občerstvení a barů.
V Primorsku na oblíbené severní pláži můžete tedy zdarma využít vyhrazené slunečníky, které budou sloužit jen Vám.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DĚTSKÝ KLUB V ČEŠTINĚ ZDARMA

Všichni klienti, kteří navštíví prostřednictvím cestovní kanceláře Alexandria Primorsko nebo Carevo, mohou svoje děti umístit v dětském klubu. Bližší informace o dětském klubu si pročtete na těchto stránkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více