Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria

MĚNÍME CENY, DRŽTE SI KLOBOUKY, S CENAMI TO JDE Z KOPCE ...

V rámci této akce jsme ceny u vybraných hotelů výrazně snížili. Ceny určujeme pomocí speciálně navrženého algoritmu, který je bude také pravidelně měnit. Čím dříve si zájezd zakoupíte, tím větší šanci na lepší cenu máte.

Akce platí od 1.6. 2018 do odvolání, týká se pouze objednávek uzavřených od 1. 6. a nelze ji uznat se zpětnou platností.

Akci „MĚNÍME CENY! DRŽTE SI KLOBOUKY, S CENAMI TO JDE Z KOPCE ...“ lze využit současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (např. šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU).

Akci „MĚNÍME CENY! DRŽTE SI KLOBOUKY, S CENAMI TO JDE Z KOPCE ...“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou či akcí.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
SUPERSLEVY

Zakoupíte-li si zájezd z katalogu CK Alexandria Léto 2018 – Letecké zájezdy získáte superslevu.

Platnost a výši superslevy určuje výhradně CK. Výše superslevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů.
Aktuální cenu zájezdu (nebo také „souhrnnou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na těchto www stránkách.

Superslevy se poskytují osobám na pevném lůžku, neposkytují se osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program 55PLUS, Dvě děti zcela zdarma apod., výjimku tvoří akce Dítě zcela zdarma, u které lze uplatnit superslevu). Slevy nelze kombinovat a lze uplatnit vždy jen jednu z nich, pokud není uvedeno jinak. Žádnou slevu nelze uznat se zpětnou platností.

K získání superslevy Vám stačí zaplatit jen zálohu.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
LETNÍ SLEVY

Zakoupíte-li si zájezd z katalogu CK Alexandria Léto 2018 – Vlastní a autobusová doprava, získáte letní slevu.

Platnost a výši letní slevy určuje výhradně CK. Výše letní slevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů.
Aktuální cenu zájezdu (nebo také „souhrnnou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na těchto www stránkách.

Letní slevy se poskytují osobám na pevném lůžku, neposkytují se osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí. Slevy nelze kombinovat a lze uplatnit vždy jen jednu z nich, pokud není uvedeno jinak. Žádnou slevu nelze uznat se zpětnou platností.
K získání letní slevy Vám stačí zaplatit jen zálohu.

Akce platí od 1. 6. 2018 do odvolání, týká se pouze objednávek uzavřených od 1. 6. 2018 (včetně) a nelze ji uznat se zpětnou platností.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Odměna za platbu on-line

Odměnu za platbu on-line získáte za provedení kompletní rezervace zájezdu a on-line platby (platební kartou nebo převodem z účtu na účet) zálohy nebo celé částky (v případě rezervace ve lhůtě kratší než 30 dnů před odjezdem).

Výše odměny za platbu on-line se řídí následujícími pravidly:
Odměna za platbu on-line 500 Kč – cena zájezdu za osobu 14 000 Kč a více.
Odměna za platbu on-line 400 Kč – cena zájezdu za osobu od 11 000 do 13 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 300 Kč – cena zájezdu za osobu od 9 000 do 10 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 200 Kč – cena zájezdu za osobu od 7 000 do 8 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 100 Kč – cena zájezdu za osobu od 2 000 do 6 999 Kč.

Odměnu za platbu on-line získá každá platící osoba (včetně dětí a osob na přistýlkách) za podmínek, že celková cena zájezdu je vyšší než 2 000 Kč.

Jak získat odměnu za platbu on-line v rámci webových stránek CK Alexandria?

 • vybrat hotel a termín
  (vybráním hotelu s následným výběrem termínu Vaší dovolené můžete začít svou rezervaci kliknutím na zelené tlačítko rezervovat)
 • zadat počet osob a jejich věk
  (zadáním věku všech účastníků zájezdu Vám bude nabídnut výběr ubytovacích kapacit - počet a typ)
 • vyplnit kompletní rezervaci
  (v dalším kroku rezervace zvolíte možnost Konečná cena včetně odměny za platbu on-line a vyplníte kompletní rezervační formulář. Tento krok Vám zabere jen pár minut. Kliknutím na zelené tlačítko zaplatit a objednat se přesunete do kroku Platba)
 • provést on-line platbu
  (v kroku Platba si zvolíte jednu z on-line platebních metod a zadáte výši úhrady. Následným kliknutím na tlačítko Zaplatit budete přesměrování do zabezpečeného platebního rozhraní, kde provedete platbu)
 • potvrzení objednávky
  (po provedení platby za zájezd budete přesměrování zpět na stránky www.alexandria.cz, kde v přehledu plateb uvidíte připsanou platbu za zájezd, uvidíte ji i v návrhu Smlouvy o zájezdu, která Vám byla zaslána na Váš e-mail. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat v nejbližší době)
ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Dětské slevy

Nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami. Vaše děti na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) mohou letět na dovolenou zcela ZDARMA, ve vybraných hotelech a to po celou sezonu. Nabízíme také pro Vaše ratolesti na přistýlkách (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt a stravu (ve vybraných hotelech i all inclusive) ZDARMA, se zvýhodněnou letenkou, případně u vlastní dopravy nabízíme opět ve vybraných hotelech pro dítě na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt zdarma i ZCELA ZDARMA.

Akci „DÍTĚ ZCELA ZDARMA“ lze kombinovat pouze se superslevou, nelze kombinovat s žádnou jinou slevou, akcí Senior program 55PLUS a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Akci „DVĚ DĚTI ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (např. se superslevami apod.), akcí či speciální nabídkou (např. SENIOR PROGRAM 55PLUS) a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Upozorňujeme, že děti do 2 let věku bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (mimo zájezdů do Egypta, na Maltu a na španělský ostrov Menorca).

Pro více informací nás můžete kontaktovat zde, případně si prohlédnout přehled slev a podrobné informace v našem virtuálním katalogu

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Senior program 55PLUS (SLEVA 50%)

Speciální sleva 50 %. PROGRAM SENIOR 55PLUS je možné uplatnit pro osobu starší 55 let i pokud s ní cestuje osoba, která uvedený věk nedovršila. Speciální sleva 50 % je poskytována každé druhé osobě na pevném lůžku starší 55 let. Akci PROGRAM SENIOR 55PLUS nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (nelze uplatnit ani šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU) či akcí a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony. Za zájezdy z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS nevzniká nárok na šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU pro žádnou z osob uvedených v cestovní smlouvě. Počet míst je limitován. Seznam hotelů kde můžete využít Senior program 55PLUS najdete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Animační programy nejen v klubových hotelech Alexandria:

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Kromě spousty dalších výhod a lákadel v nich na Vás čekají naši čeští animátoři s programem plným zábavy pro děti i dospělé. české animační programy v Alexandria Club hotelech, to jsou:

 • profesionální české animační týmy
 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • dětské kluby v češtině
 • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
 • aquaerobic, čas pro fitness, zumba
 • zábavné hry, výtvarné kurzy, kulturní programy
 • večerní zábava pro děti i rodiče

v Bulharsku:


v Řecku:


ve Španělsku:


v Turecku:


České animační programy NEJEN v klubových hotelech

Naši animátoři pro Vás připraví program plný zábavy také v českém Centru Animačních programů v bulharském Primorsku, které je otevřené pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu! A navíc je v Primorsku i samostatný český Dětský Klub Alexandria, na vlastním pozemku, s vlastním bazénem, který je také otevřený pro všechny děti, které do Primorska zavítají s naší cestovní kanceláří.

Veškeré naše animační programy pro děti i pro dospělé jsou samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Více informací naleznete:

 • o animačních programech zde
 • o dětských klubech zde
 • o klubových hotelech zde
 • o Centru Animačních Programů v Primorsku zde
 • o Dětském Klubu v Primorsku zde
ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Slunečníky na severní pláži v Primorsku pro zákazníky CK ALEXANDRIA ZDARMA

Pro klienty CK Alexandria jsou v letovisku Primorsko připraveny slunečníky na severní pláži zdarma.
Proč tedy této nabídky nevyužít, nemusíte s sebou brát slunečníky z domu nebo je každý den na plážích platit.
Písečná pláž je velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Je tedy vhodná pro děti.
Na pláži najdete dostatek komfortu v podobě vodních sportů, občerstvení a barů.
V Primorsku na oblíbené severní pláži můžete tedy zdarma využít vyhrazené slunečníky, které budou sloužit jen Vám.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
DĚTSKÝ KLUB V ČEŠTINĚ ZDARMA

Všichni klienti, kteří navštíví prostřednictvím cestovní kanceláře Alexandria Primorsko nebo Carevo, mohou svoje děti umístit v dětském klubu. Bližší informace o dětském klubu si pročtete na těchto stránkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Bezplatná změna Smlouvy o zájezdu

Zákazník je oprávněn (s výjimkou postoupení Smlouvy o zájezdu ve smyslu ustanovení §2532 OZ) navrhnout písemně CK bezplatnou změnu Smlouvy o zájezdu (v případě uzavření Smlouvy o zájezdu do 30. 4. 2018) spočívající ve změně zájezdu (termínu odjezdu/odletu, délky pobytu, destinace, hotelu, místa odjezdu/odletu a příjezdu/příletu), a to za následujících podmínek:

 • zákazník tak učiní (doručí návrh CK) nejpozději 10 dní před termínem zahájení zájezdu,
 • musí se jednat o zájezd z katalogu Léto 2018 – Letecké zájezdy a katalogu Léto 2018 – Vlastní a autobusová doprava,
 • nesmí se jednat o zájezd, kde let je provozován na pravidelných linkách,
 • nesmí se jednat o zájezdy, které nepořádá CK Alexandria,
 • má-li zákazník sjednáno (i ve prospěch všech účastníků) cestovní pojištění Alexandria Europe (při podpisu Smlouvy o zájezdu),
 • zájezd (nový), který si zákazník vybere (namísto původního), se bude minimálně (tedy nejméně) shodovat s původním zájezdem (s výjimkou hotelu v konkrétní destinaci) podle uzavřené Smlouvy o zájezdu, tedy nový zájezd musí být shodný minimálně ve všech podstatných parametrech určujících charakter zájezdu a jeho podmínky:
  • - nesmí dojít ke změně počtu zákazníků
  • - nesmí dojít ke změně počtu dospělých a dětí
  • - nesmí dojít ke změně počtu platících osob
  • - nesmí dojít ke změně jmen zákazníků
  • - termín konání nového zájezdu by měl být co nejdříve k původnímu termínu
  • - délka nového zájezdu musí být minimálně stejná jako délka zájezdu původního
  • - musí být zachována kategorie hotelu, typ ubytování a rozsah stravování
  • - nový zájezd musí být v minimálně stejné ceně

  Porovnávají se vždy souhrnné ceny (ceny zájezdů bez slev) platné ke dni vydání ceníku Léto 2018 - Letecké zájezdy nebo ceníku Léto 2018 – Vlastní a autobusová doprava, tj. 13. 11. 2017.

 • v případě, že cena nového zájezdu bude vyšší, než cena původního zájezdu, je zákazník povinen tento rozdíl doplatit před odjezdem na zájezd (bezplatná změna Smlouvy o zájezdu se vztahuje jen k částce, kterou uhradil zákazník za původní zájezd),
 • cena nového zájezdu je zákazníkovi účtována za souhrnnou cenu (cenu zájezdu bez slev) platnou ke dni vydání ceníku Léto 2018 - Letecké zájezdy nebo ceníku Léto 2018 – Vlastní a autobusová doprava, tj. 13. 11. 2017.
 • na nový zájezd nelze uplatnit slevy za včasný nákup (toto ustanovení neplatí, pokud je změna prováděna v době platnosti této slevy),
 • na nový zájezd nelze uplatnit žádnou další slevu,
 • nový zájezd nesmí být z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS (toto ustanovení neplatí, je-li i původní zájezd z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS a změna prováděna v době platnosti této akce),
 • nový zájezd nesmí být z nabídky DÍTĚ ZCELA ZDARMA (toto ustanovení neplatí, je-li i původní zájezd z nabídky DÍTĚ ZCELA ZDARMA a změna prováděna v době platnosti této akce),
 • bezplatnou změnu Smlouvy o zájezdu 10 dní před termínem zahájení zájezdu lze využit jen jednou.

CK si vyhrazuje právo o návrhu zákazníka rozhodnout (tj. přijmout návrh na změnu Smlouvy o zájezdu na základě posouzení, zda jsou splněny všechny podmínky uvedené výše, anebo nebrání-li tomu jiná okolnost) a své rozhodnutí zákazníkovi sdělit. Pokud s návrhem souhlasí, zašle zákazníkovi vhodným způsobem akceptaci návrhu změny Smlouvy o zájezdu a stanoví podmínky pro uzavření změny Smlouvy o zájezdu (např. doplatek ceny atd., a to v případě uvedeném výše). Pokud návrh neakceptuje, sdělí tuto skutečnost (bez nutnosti odůvodnění) vhodným způsobem zákazníkovi. Pokud zákazníkovi CK nesdělí své rozhodnutí do pěti dnů od doručení návrhu zákazníka, má se za to, že CK návrh odmítla.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies