Karcoolčiny dětské kluby

Kluci a holky si potřebují na dovolené hrát a trávit svůj čas aktivně. Proto máme v klubových hotelích naše Karcoolčiny dětské kluby. Děti zde zažijí spoustu zábavy a poznají nové kamarády.

Naše dětské kluby tak nejsou pouhým hlídáním dětí, ale spíše kombinací oblíbených táborových aktivit a dovolené s rodiči a rozvíjení nejrůznějších dovedností se zábavou a hrami na souši i ve vodě..

Na děti čekají nejrůznější tradiční i nové hry, soutěže, ale i celé tematické dny – pirátský, indiánský, olympijský či třeba námořnický. Cílem je pořádně se vyřádit a den si užít.

Práce s dětmi je aktivní, děti zažívají různá dobrodružství, poznávají a učí se spoustu nového, rozvíjejí své dovednosti a přitom všem se především skvěle baví.

Večerní Dětské diskotéky a diplomový ceremoniál s vyhlášením výsledků denních soutěží jsou vždy úžasným završením báječného dne v Dětském klubu. Následná večerní představení jsou pak onou pověstnou třešinkou na dortu.

Karcoolčiny dětské kluby Alexandria

  • český program pro kluky a holky
  • pro děti od 3 let, program přizpůsobený věku dětí
  • program plný zábavy
  • hry, soutěže, kreativní dílny
  • tematické dny – např. pirátský, indiánský, olympijský nebo třeba námořnický
  • diplomový ceremoniál s vyhlášením výsledků denních soutěží a aktivit
  • dětské diskotéky


Dětské kluby si u dětí každoročně získávají velkou oblibu a věříme, že tomu tak bude i letos a i Vaše děti se sem budou vracet vždy s nadšením.

Najdete je ve všech našich klubových hotelích, kde se na ně budou těšit naši animátoři společně s Karcoolkou a Lexou.

Večer vás pak rádi všechny pozveme na dětskou diskotéku, která Vás a Vaše děti příjemně naladí na následná rodinná večerní představení.

Dětské kluby
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies