Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Cestovní kancelář Alexandria

CK Alexandria - Vaše dovolená u moře

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993, kdy navázala na předchozí podnikání svého jednatele, pana Ing. Alexandra Pavlova. Ten se se svými kolegy začal cestovnímu ruchu věnovat již v roce 1991 a tak léto 2015 bylo pro nás již jubilejní 25. sezonou. I ve druhém čtvrtletí své existence zůstává hlavním cílem CK Alexandria poskytovat kvalitní služby za výhodné ceny, zajišťovat svým zákazníkům výbornou dovolenou, nadále rozvíjet své působení a dále růst

I díky tomuto přístupu dnes, CK Alexandria patří mezi největší české cestovní kanceláře na trhu. Jsme největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do naší nabídky patří také Turecko, Španělsko, Egypt, Tunisko, Chorvatsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Náš program je celoroční, v nabídce najdete také lyžování a každoročně představujeme i vlastní zájezdy do exotických zemí. Navštívit s námi můžete Emiráty, Maledivy, Mauritius či Seychely a další více či méně exotické destinace, stejně jako absolvovat v poslední době čím dál tím oblíbenější plavby luxusními zaoceánskými loděmi, během kterých můžete poznat i více úchvatných zemí během několika dnů.

Kromě individuálních zájezdů zajišťujeme také skupinové a podnikové zájezdy a rekreace, a to již od 90. let, např. pro zaměstnance ČSA letní podnikovou rekreaci k moři a také zimní rekreaci do Bulharska, v dalších letech jsme organizovali rekreace též pro zaměstnance Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva obrany ČR. Pravidelně také bereme na dovolenou děti z Klokánku, pro které je to často první setkání s mořem. A stále častěji také připravujeme zájezdy na míru, dle přesných individuálních přání a představ skupin i jednotlivců.

Charterové lety zajišťujeme především ve spolupráci s leteckou společností Travel Service, spolupracujeme ale i s dalšími společnostmi, jako jsou Emirates, Lufthansa, Condor a další. Odlety jsou u charterových letů k dispozici z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic.

Pojistku proti úpadku CK jsme uzavřeli s ERV Evropskou pojišťovnou, a.s. a ta je také naším partnerem v nabídce pojištění našich klientů při cestách do zahraničí.

Naše společnost je velmi dynamická. Důkazem je zavádění mnoha novinek programových (jako první jsme již v roce 2008 nabídli klientům garanci nejnižší ceny, otevřeli jsme klubové hotely Alexandria s českými animačními programy nejen pro děti, ale i pro dospělé, Program senior, Program 1+1 pro děti s jedním dospělým, atd.) i marketingových (od roku 2007 dostávají naši klienti kapesné na dovolenou – již legendárních 66 EUR, v roce 2011 jsme klientům dávali i Stravenky za každý den dovolené, k našim zájezdům lze také získat báječné odměny z Truhly plné pokladů, atd.).

Velký důraz klademe také na kvalitu vlastní pobočkové sítě. Celkem jsou tedy našim klientům k dispozici na tři desítky poboček či prodejen Alexandria partner. Snažíme se tak být našim klientům blíž a poskytnout jim maximální servis již při výběru jejich dovolené.

Cestovní kancelář Alexandria, spol. s r. o. patří do skupiny Alexandria Group, a. s. Mezi naše velké úspěchy patří i vlastní klubové hotely v Bulharsku – Alexandria Group je majitelem hotelu Belvedere ***+ v Primorsku, ****hotelu Merlin v Lozenci a **** komplexu Hermes Hotel & Apartments v Carevu. Ten jsme slavnostně uvedli do provozu dne 28.6.2008 a tato investice je vůbec největší českou zahraniční investicí v oblasti cestovního ruchu. Kromě vlastních hotelů však máme několik hotelů v Bulharsku také v dlouhodobém pronájmu a jejich provoz je plně v naší režii. Můžeme tak nabídnout maximální služby za nejlepší ceny.

Na podzim 2016 se skupina Alexandria Group rozrostla, získali jsme jednu z největších polských cestovních kanceláří, Net Holiday. Tato CK má podobnou nabídku i cílovou skupinu zákazníků, takže počítáme do budoucna s propojením některých našich zahraničních aktivit. To samozřejmě ve výsledku přinese mnohé výhody pro naše zákazníky. Jejich spokojenost zůstává hlavním cílem celé skupiny Alexandria Group.

Údaje o společnosti:

Alexandria, spol. s r. o.
Sídlo: Poupětova 1128/22, 170 00 Praha 7
Centrála: Španělská 2/770, 120 00 Praha 2
Jednatel společnosti: Ing. Alexandr Pavlov
IČ: 25661507, DIČ: CZ25661507
Kopie výpisu z obchodního rejstříku.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více