Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červenec 2024
červenec
poútstčtsone
srpen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Villaggio La Cecinella

   Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

   Zanechte nám své údaje
   a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
   Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
   dle Vašich představ.

   Villaggio La Cecinella se rozprostírá na klidném místě, přibližně 800 metrů od pláže. Resort nabízí svým návštěvníkům rozmanité služby, v jeho blízkosti je také cyklostezka, 800 metrů od resortu potápěčské centrum, 2,5 km windsurfing.

   Poloha:

   Centrum letoviska Marina di Cecina se nachází cca 1,5 km. Villaggio je dobrým výchozím bodem pro poznávání toskánských měst, památek a termálních lázní (Pisa, Florencie, Lucca, Montecatini, Saturnia).

   Vybavení:

   Villaggio disponuje recepcí, restaurací/pizzerií, barem. Rezidenční část má výtah.
   Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorech), bazén pro dospělé, bazén pro děti (v provozu cca 1.4. – 30.9. v závislosti na počasí, povinně koupací čepice), dvě tenisová hřiště, lukostřelba (cca 10.6.-9.9.), stolní tenis, plážový volejbal a tenis, bocce a venkovní fitness (vstup od 14 let věku), zrenovované hřiště pro děti 2-12 let, parkoviště.
   Za poplatek: dvě fotbalové hřiště, půjčovna jízdních kol, wellness centrum (whirlpool, aromaterapie, sauna, hydroterapie, relaxační koutek a emocionální masážní sál – vstup a jednotlivé procedury za poplatek).

   Ubytování:

   Apartmány jsou rozděleny do dvou částí
   Rezidenční část – apartmány Mono 4 a Bilo 6 v přízemí nebo prvním patře. Všechny apartmány se zahrádkou nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a trezorem. Typ Mono 4 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem. Typ Bilo 6 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem nebo dvěma rozkládacími jednolůžky, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem nebo dvěma rozkládacími jednolůžky.
   Vilková část – apartmány Bilo 5 a Trilo 6 v přízemí . Všechny apartmány se zahrádkou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a trezorem. Typ Bilo 5 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem nebo dvěma rozkládacími jednolůžky, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem. Typ Trilo 6 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky.

   Stravování:

   Bez stravování. Lze dokoupit snídaně, večeře.

   Pláž:

   Veřejná písčitá pláž s hrubším tmavým pískem je vzdálená cca 800 m od rezidence.PLÁŽOVÝ SERVIS ZA POPLATEK.
   Zdarma v sezóně od cca 10.6. do 9.9. pravidelná autobusová doprava (shuttle bus na veřejnou pláž).

   GPS:

   43.2911300, 10.5114100

   Cena:


   V ceně zájezdu je zahrnuto:
   • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
   • všechny spotřeby, ložní prádlo, ručníky, klimatizaci, závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout, jinak poplatek 45 €)
   • klubovou kartu (vstup do bazénu, venkovní posilovna, parkovací místo, Wi-Fi)
   • česky mluvící asistence na telefonu
   • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

   K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
   • volitelné doplňkové služby
   • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
    storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
    storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
    
   • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
    storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
    storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
   • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
    storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
    storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

   Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 10. 2022.

   Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

   Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

   Itálie

   Poloha:

   Itálie se nachází na Apeninském poloostrově, na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán a San Marino. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Středozemní moře a ze západu Tyrhénské a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. Itálii patří také největší ostrovy Středozemního moře – Sicílie a Sardinie a skupina menších ostrovů jako Elba, Ischia, Capri.

   Rozloha:

   301 308 km2

   Přírodní podmínky:

   Na území Itálie se rozprostírají rozdílné krajiny. Sever se nese ve znamení Alp, prakticky celým poloostrovem se táhne pohoří Apeniny. Pro tuto zemi ve tvaru boty je charakteristická rozmanitost krajiny a překrásné moře. Klimatické podmínky jsou velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců v roce.

   Počet obyvatel:

   60 115 000, 90% katolíci

   Hlavní město:

   Řím (2 774 000 obyvatel)

   Jazyk:

   Italština

   Měna:

   Euro

   Ceny:

   Ceny v Itálii jsou příznivé, většina potravin v supermarketech stojí stejně jako u nás. Každá část Itálie je něčím známá, něčím výjimečná. Přiláká vás módní oblečení a výprodeje, trhy, jídlo, které si přivezete domů, olivový olej, víno a alkohol, šperky, „poklady“ na pouličních krámcích, poutní suvenýry.

   Platební karty:

   Jsou zde přijímány všechny běžné platební karty. V každém větším středisku jsou bankomaty a platby kartou jsou samozřejmostí.

   Půjčování aut, motocyklů a kol:

   V každém pobytovém místě lze bez problému automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých společností. Ceny se pohybují od 40 EUR/den za nejnižší kategorii automobilu, na ostrovech je půjčovné vyšší.

   Pláže:

   Pláže jsou převážně písečné, ale i písečnooblázkové a jen oblázkové. Najdete zde jak dlouhé rozsáhlé pláže, tak i menší romantická zákoutí. Většina pláží je veřejná, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

   Toskánsko

   Lokalita:

   TOSKÁNSKO
   Kraj proslulý uměním, historií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy. Za renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem s baptisteriem, gotickým kostelem Santa Croce a dalšími památkami. Pisa dokázala ve středověku využít cest do zámoří k obohacení jak městské pokladnice, tak i vzdělanosti a kultury. Toskánské břehy jsou omývané na severu Ligurským mořem a na jihu Tyrhénským mořem.

   Marina di Cecina