Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 

Angaga Island Resort & Spa

Maledivy - Jižní Ari Atol - Angaga Island Resort & Spa
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
cena od 60 290 Kč

Oblíbený resort je první volbou pro mnoho potápěčů díky své jedinečné poloze v tak těsné blízkosti tolika špičkových potápěčských lokalit. Resort je ideální volbou pro ty, kteří chtějí bezproblémový a uvolněný pobyt na Maledivách s dlouhými písčitými ...více zde

Vzdálenost od pláže: u pláže
Strava v ceně: Polopenze

Akce:

Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Červen 2021 nahoru
28.06. - 06.07.   7 nocí PL Praha   Na vyžádání   60 290 Kč
Na vyžádání
Červenec 2021 nahoru
04.07. - 13.07.   7 nocí PL Praha   Na vyžádání   60 290 Kč
Na vyžádání
11.07. - 20.07.   7 nocí PL Praha   Na vyžádání   60 290 Kč
Na vyžádání
Oblíbený resort je první volbou pro mnoho potápěčů díky své jedinečné poloze v tak těsné blízkosti tolika špičkových potápěčských lokalit. Resort je ideální volbou pro ty, kteří chtějí bezproblémový a uvolněný pobyt na Maledivách s dlouhými písčitými plážemi a bujnou tropickou vegetací. Kvalitními službami uspokojí i náročnější klienty.

Poloha:

Resort se nachází v oblasti Jižního Ari Atolu, cca 56 km od letiště v Male. Délka transferu hydroplánem z Male je cca 25 minut.

Vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, dva bary, bazén, obchod se suvenýry.
Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: SPA centrum, fitness, potápěčská škola.

Ubytování:

Superior plážový bungalov se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny telefonem, TV/SAT, CD/DVD přehrávačem, trezorem (za poplatek) a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Vodní bungalovy a superior vodní bungalovy na vyžádání a za příplatek.

Stravování:

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Pláž:

Resort je obklopen krásnou bílou pláží s pozvolným vstupem do moře. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

GPS:

3.652885, 72.821830

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku*
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/osoba /pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 913 Kč/osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 613 Kč/osoba/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč2 413 Kč/osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč3 113 Kč/osoba/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Maledivy

Poloha:

Pohádkové Maledivy, které čítají přibližně 1200 ostrovů, z toho cca 200 obydlených, se nacházejí v Indickém oceánu, jihozápadně od Srí Lanky.

Rozloha:

90 000 km2 km2

Přírodní podmínky:

Maledivské souostroví je tvořeno 26 atoly, jež dosahují v průměru několika kilometrů. Každý atol má uprostřed lagunu s korálovým útesem s velmi bohatým podmořským životem a vynikající viditelností. V oblasti atolu se nachází několik obydlených i neobydlených ostrovů.

Počet obyvatel:

Cca 280 000. Maledivy jsou islámskou zemí. Obyvatelstvo je velice přátelské a dokresluje tak obrázek snové dovolené.

Hlavní město:

Malé (cca 100 000 obyvatel)

Jazyk:

Místní obyvatelé mluví řečí dhivehi, s vlivem sinhálštiny, tamilštiny, arabštiny, perštiny a urdu, druhým úředním jazykem je angličtina.

Měna:

MRF (Maledivská rufie)

Ceny:

Cenová hladina na ostrovech je vyšší, zpravidla každý hotel má k dispozici obchod se suvenýry a případně dalším zbožím, nakupovat je možné také v hlavním městě Malé.

Platební karty:

Jsou akceptovány American Express, Visa, Master Card, Diners Club, Eurocard, JCB. V hotelech je zvykem, že veškerá konzumace je připisována na účet klienta na jeho pokoj a tento účet je vyrovnán klientem v den odjezdu z hotelu.

Půjčování dopravních prostředků:

Vzhledem k velikosti jednotlivých ostrovů je půjčování motorových dopravních prostředku bezpředmětné, mnoho hotelů nabízí zdarma zapůjčení kol

Pláže:

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě. Pravý tropický ráj v Indickém oceánu Vám dá zapomenout na starosti všedních dní a možnost vychutnat si jedinečné chvíle.
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies