Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červenec 2024
červenec
poútstčtsone
srpen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Dodo Beach Club Yoga & Relax

  PathPathPathPath
  • Pouze pro dospělé
  • Písčitá pláž 180 m
  • Krásná zahrada
  • Koncept Yoga & Relax
  • Lekce jógy ZDARMA
  • Relaxační prostředí
  • Oblíbené letovisko
  • Neopakovatelná cena
  • Wi-fi
  • Senior program
  • Termín
   14.07. – 21.07.2024 (8 dní / 7 nocí)
  • Doprava
   Letecky - České Budějovice
  • 0
   červenec 2024
   poútstčtsone
  • Počet osob
   2 dospělí + 0 dětí
   Počet osob
   Věk 1. osoby
   Věk 2. osoby
  • Strava
   Polopenze


  Zjišťujeme pro Vás cenu.

  Dodo Beach je prvním hotelem, kterým CK Alexandria uvedla na trh svůj jedinečný koncept dovolené Club Yoga & Relax, dovolené určené pouze pro dospělé a zaměřené na klid, pohodu a odpočinek fyzický i duševní a pro zájemce navíc zpestřený lekcemi jógy, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Na základě četných dotazů a přání našich zákazníků se k tomuto konceptu vrátíme i letos. Jsme přesvědčeni, že v hotelu s rodinnou atmosférou, krásnou zahradou s úchvatnými výhledy na moře si svou dovolenou užijete. Tím spíše, že ji můžete získat za velmi výhodnou a na trhu neopakovatelnou cenu.

  Poloha:

  Hotel se nachází v jižní části letoviska Kiten. Je vzdálen cca 180 m od jižní písčité pláže, cca 700 m od severní pláže a cca 800 m od centra.

  Vybavení:

  Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, zahradu, lobby bar, hlavní restauraci s terasou, venkovní bazén. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby (osoby starší 18 let).
  Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, stolní tenis, uvítací nápoj v den příjezdu, program Club Yoga & Relax (podložky na jógu, jóga bloky).

  Club Yoga & Relax
  Nejen pro milovníky jógy, kteří cvičí pravidelně, ale i pro úplné začátečníky budou v našem hotelu Dodo Beach Club Yoga & Relax připravené pravidelné lekce jógy a cvičení vedené minimálně dvakrát denně (mimo neděli) vždy instruktorkou s mnohaletými zkušenostmi a mezinárodně uznávaným certifikátem. Od 9.6. so 19.8. se můžete stejně jako loni těšit na Ditou Riegerovou, kterou od 20.8. do 15.9. vystřídá Ilona Kubíčková.

  . Lze si vybrat ze stylů jógy jakou jsou Powerjóga, Hathajóga, Jóga pro zdravá záda, Core jóga na posílení středu těla (tzv. hlubokého stabilizačního systému) a oblíbené lekce na zeštíhlení a posílení problémových partií, ke kterým patří břicho, boky, hýždě a stehna. To vše s ohledem na Vaše preference, Vaše možnosti a zkušenosti – na své si přijdou jak ti, pro které je jóga již životním stylem a nedovedou si bez ní představit jediný týden svého života, tak úplní začátečníci, kteří zatím neměli šanci jógu sami vyzkoušet. Individuální přístup je pro naši lektorku samozřejmostí. Lekce jsou tak vhodné pro každého s respektem k vlastnímu tělu.

  Lekce jsou zaměřeny na zklidnění, napojení na svůj dech, postupné rozšíření hybnosti, flexibility, zpevnění hlubokého stabilizačního systému (tzv. core) a správného držení těla. Lektorka zároveň zájemce povede i k vědomému napojení se na sebe sama. Na konci hodiny se můžete vždy těšit na oblíbenou závěrečnou relaxaci.

  Odměnou Vám bude nejen dobrý pocit, ale především zklidnění mysli a zároveň pevnější a pružnější postava.

  Úroveň dovedností
  • začátečníci
  • středně pokročilí
  • pokročilí

  Jógové styly a cvičení
  • Hathajóga
  • Powerjóga
  • Jóga pro zdravá záda
  • Core jóga na posílení středu těla (tzv. hlubokého stabilizačního systému)
  • lekce na zeštíhlení a posílení problémových partií (břicho, boky, hýždě a stehna)

  Bližší informace o našich instruktorkách naleznete zde:
  Dita Riegová
  Ilona Kubíčková.

  Pravidelné lekce jógy
  Chcete získat pevnější a pružnější postavu a současně zklidnit svoji mysl? Pak je pro Vás jóga tou správnou volbou. V krásném prostředí našeho hotelu pro Vás máme na výběr dynamickou Powerjógu či klasickou Hathajógu. Postupně rozšíříte hybnost, flexibilitu a zpevníte hluboký stabilizační systém (tzv. core) svého těla. Největším benefitem však je vědomé napojení na sebe sama. Pravidelným praktikováním jógy docílíte správné držení těla se vzpřímenou postavou a budete zářit zevnitř navenek. Každá lekce trvá 60 minut. Podložky na jógu pro Vás máme k dispozici.

  Powerjóga
  Jedná se o dynamický styl jógy. Po úvodním zahřátí a rozhýbání organismu přejdeme k plynulému praktikování Pozdravů slunci a jógových pozic s důrazem na dech plynoucí s pohybem. Na závěr se můžete těšit na oblíbenou uvolňující relaxaci. Lekce je vhodná pro každého.

  Hathajóga
  Hathajóga patří ke klasickým druhům jógy. Tato klidnější forma zahrnuje průpravné cviky a následné provádění jógových ásan se zaměřením na fyziologicky správné provedení a sladění s naším dechem. Naše instruktorka Dita během lekce nabízí jednotlivé modifikace pozic pro začátečníky i pokročilé, tudíž je lekce vhodná pro každého. Ani zde na závěr nechybí oblíbená relaxace.

  Lekce na posílení a zeštíhlení problémových partií
  Pokud si přejete zpevněné bříško, úzké boky, zpevněné hýždě a štíhlá stehna, pak jsou tyto lekce právě pro Vás. Naučíte se, jak fyziologicky správně zapojit střed těla. Šedesátiminutová minutová lekce zahrnuje úvodní zahřátí, posilovací část a oblíbenou závěrečnou relaxaci. Pravidelným cvičením získáte větší pocit spokojenosti sama se sebou, a to za to rozhodně stojí. Cítit se skvěle ve svém těle je základ pro fyzické i psychické zdraví.

  Za poplatek: masáže (nutno předem objednat v recepci hotelu), sauna, parkoviště.

  Ubytování:

  Komfortní pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén, župany a pantofle) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT (i s nabídkou českých programů), Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí (instantní káva a bylinné čaje, doplňují se jednou denně). Možnost jedné přistýlky (gauč s ložnou plochu 105 x 240 cm). Maximální obsazenost tři dospělí. V hotelu jsou dispozici i studia S 2+1 s výhledem na moře (jedna prostorná místnost) a možností jedné přistýlky (gauč s ložnou plochu 105 x 240 cm, maximální obsazenost tři dospělí) a junior suity JS 2+2 s výhledem na moře (dvě místnosti – ložnice s manželským lůžkem a sedací soupravou s gaučem s ložnou plochou 105 x 240 cm a pokoj s lůžkem, každá s klimatizací, maximální obsazenost čtyři dospělí). Klimatizované (centrální klimatizace zdarma) suity a studia s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén, župany a pantofle) jsou vybaveny TV/SAT (i s nabídkou českých programů), Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma), telefonem, chladničkou a varnou konvicí (instantní káva a bylinné čaje, doplňují se jednou denně).

  Stravování:

  Polopenze (plnohodnotná čerstvě připravená strava s vysokým podílem luštěnin, zeleniny, čerstvých bylinek a ovoce, výběr i vegetariánské stravy, neomezená konzumace pitné a infuzované vody během celého dne). Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu – nutno předem objednat, podávají se u bazénu s venkovním posezením). Občerstvení během dne (saláty, sendviče, zákusky) a osvěžující nápoje (např. smoothie) v lobby baru za poplatek.

  Pláž:

  Jižní pláž, vzdálená cca 180 m od hotelu, je písčitá, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře. Severní pláž vzdálená cca 700 m od hotelu, je písčitá, prostorná, dlouhá několik set metrů a postupně se svažující do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Občerstvení, bary, vodní sporty atd. za poplatek.

  GPS:

  42.237288, 27.778708

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

  Bulharsko

  Poloha:

  Bulharsko se nachází v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově. Nekonečné možnosti zábavy pro děti i dospělé plus ubytování v hotelech, které tvoří nejmodernější hotelovou síť v Evropě. A to vše za nízké ceny, to je dovolená v Bulharsku. Kromě dlouhých písečných pláží, kvalitního ubytování a dobrých cen však Bulharská riviéra zaujme i dalšími lákadly, pro českého turistu neméně důležitými při výběru dovolenkové destinace. Ano, mluvíme o jídle a pití. Bulharsko totiž nabízí jak vynikající víno a dobré pivo, tak skvělé kulinářské zážitky. Rozhodujícím faktorem, který z Bulharska činí jeden z nejvyhledávanějších cílů moře vyhledávajících turistů, jsou ale samozřejmě nekonečně dlouhé a přitom úžasně široké pláže se zlatým pískem, to je Bulharsko - skvělá dovolená u moře.

  Rozloha:

  111 000 km2

  Přírodní podmínky:

  Bulharsko je známé nejen svým krásným pobřežím s pozvolna se svažujícími písečnými plážemi, které jsou ideálním místem pro strávení letní dovolené, ale také horami, z nichž je nejvyšší pohoří Rila (Musala 2925 m), kde lze na druhé straně prožít velmi kvalitní zimní dovolenou.

  Počet obyvatel:

  7 300 000

  Hlavní město:

  Sofia (1 400 000 obyvatel)

  Jazyk:

  Úředním jazykem je bulharština, lze se domluvit rusky, anglicky, německy i česky.

  Měna:

  Národní měnou je bulharský lev (BGN), který se dělí na 100 stotinek. V době uzávěrky katalogu byl kurz 1,95 BGN = 1 EUR.

  Ceny:

  Ceny jsou v Bulharsku v průměru o 10 % nižší než u nás. Platí však, že v hotelových komplexech jsou ceny služeb a zboží vyšší než v turisticky méně vyhledávaných místech.

  Platební karty:

  V bankách a ve vybraných hotelech a restauracích jsou přijímány všechny běžné druhy platebních karet jako např. VISA, MasterCard, American Express aj. a jejich používání je stále běžnější. Bankomaty se dnes nacházejí téměř všude, včetně středisek cestovního ruchu.

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  V Bulharsku působí místní i mezinárodní společnosti zabývající se půjčováním aut. U místních firem je Vám auto zapůjčeno proti dokladům a sazby se pohybují od 30 EUR/den do 50 EUR/den podle typu auta. Mezinárodní autopůjčovny na bulharském trhu, např. Sixt, mají ve své nabídce auta vyšší kvality a lze si je půjčit pouze proti kreditní kartě, zároveň jsou jejich sazby vyšší. Půjčovny aut se nacházejí ve všech větších střediscích. CK Alexandria má v Primorsku a Carevu vlastní horská kola, která půjčuje za velmi výhodných podmínek. V ostatních střediscích lze využít místních služeb.

  Pláže:

  Pláže v bulharských střediscích jsou bezplatné. Platí se pouze za slunečníky a lehátka. Prakticky na všech plážích je bohatá nabídka vodních sportů, např. skútrů, windsurfingů, tobogánů, vodních kol apod. – vše za poplatek.

  Bulharsko

  Kiten

  Lokalita:

  KITEN je poloostrovní vesnička, která se nachází 53 km jižně od města Burgas, v těsné blízkosti střediska Primorsko a v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Vyniká mimořádně zdravým klimatem a velmi zajímavou okolní přírodou.
  Kitenský záliv je považován za jedno z nejkrásnějších míst jižního Černomoří. Kiten, to jsou dlouhé písčité pláže, které se střídají se skalnatými útesy. Pláže nabízejí kromě jemného, téměř bílého písku i veškeré vybavení, včetně možností vodních sportů. Velmi oblíbená (díky zalesněnému útesu uzavírající záliv) je překrásná zátoka Atliman (severní pláž). Středisko je také známé svým přístavem, kde působí místní jacht klub.
  Najdete zde mnoho tradičních bulharských restaurací, kaváren, diskoték a desítky malých obchůdků. V Kitenu nechybí ani pošta, lékárna, bankomaty a další služby.
  O Váš ničím nerušený pobyt se zde bude starat náš zkušený delegát. Stejně jako na ostatních místech Černomoří je pro Vás připravena široká nabídka fakultativních výletů.

  Výlety

  Fakultativní výlety

  PRIMORSKO - AQUAPARK AQUAPLANET

  Den plný zábavy, příjemných zážitků s řadou skluzavek, bazénů, kaváren, restaurací, barů a jiných nezapomenutelných atrakcí. Návštěvníci aquaparku mohou v areálu navštívit i sportovní halu a fitness.

  Poznámky:
  • Uvedené ceny vstupenek a časy jsou pouze orientační, mohou se měnit.
  • Doprava - individuální.

  <
  Ceny vstupenek (nezahrnují dopravu do Primorska):
  Celý den (od 10:00 do 19:00 h)do 30.6. a od 1.9.od 1.7. do 31.8.
  osoba vyšší než 130 cm35 BGN40 BGN
  osoba vyšší než 90 cm a menší než 130 cm23 BGN25 BGN
  osoba menší než 90 cmZDARMAZDARMA
  Půlden (od 14:00 do 19:00 h)
  osoba vyšší než 130 cm28 BGN30 BGN
  osoba vyšší než 90 cm a menší než 130 cm18 BGN20 BGN
  osoba menší než 90 cmZDARMAZDARMA
  Fakultativní výlety

  VÝLET DO NESEBRU

  Celodenní výlet do architektonické rezervace se starobylými kostely. Nesebr je ceněné historické městečko zapsané do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Do dnešní doby z něj dýchá duch romantiky a dávné exotiky. Zásluhu na neopakovatelné atmosféře městečka má nejen unikátní lidová architektura, ale i obyvatelstvo, jehož značnou část tvoří ještě potomci řeckých osadníků. Nesebr je také vyhledávaným místem umělců, především pouličních malířů a hudebníků. Celé hodiny můžete brouzdat klikatými uličkami, kolem kamenných a dřevěných domů a zahrádek osázených fíkovníky a vinnou révou, a prohlížet si v nesčetných galeriích obrazy, keramiku a další umělecké předměty, které na rozdíl od většiny přímořských středisek nejsou přizpůsobeny pouze lacinému vkusu.

  Orientační cena: dospělí: 67 BGN, děti od 2 do 12 let: 42 BGN

  Fakultativní výlety

  VÝLET DO SOZOPOLU

  Půldenní (večerní v červenci a srpnu, odpolední v červnu a září) autobusový výlet do jednoho z nejstarších a nejúchvatnějších měst Bulharska - Sozopol, které leží na skalnatém poloostrově vulkanického původu. Stará část města byla vyhlášena architektonickou a historickou rezervací (dodnes jsou zde významné památky připomínající helénskou epochu). Její křivolaké úzké uličky vyzařují neopakovatelnou atmosféru a osobitost. Zástavbu tvoří množství původních domů z 18. a 19. století s podezdívkou a dřevěnými vysunutými patry těsně semknutými jeden k druhému. Malebná zákoutí, tiché hospůdky na útesu nad vlnami, umělci vystavující v galeriích na ulici svá díla, staré ženy vytvářející přímo před Vašima očima nádherné pletené či háčkované ubrusy – to vše najdete v Sozopolu.

  Orientační cena: dospělí: 47 BGN, děti od 2 do 12 let: 32 BGN.

  Fakultativní výlety

  VÝLET DO VARNY S NÁVŠTĚVOU DELFINÁRIA

  Celodenní výlet do přístavního města Varny, které je právem označováno za perlu Černomořského pobřeží. Svým návštěvníkům nabízí nejen krásnou písčitou pláž, bohatou historii, mnoho muzeí, památek a dalších zajímavostí, ale také dlouhé bulváry lemované obchody, restauracemi, bary a kavárnami. Program výletu zahrnuje prohlídku města, návštěvu představení delfinária (unikátní delfíní show) a procházku přímořským parkem (park, který založil český botanik Anton Novák). To vše v doprovodu průvodce CK Alexandria.

  Orientační cena: dospělí: 97 BGN, děti od 2 do 12 let: 77 BGN.

  Fakultativní výlety

  JEDNODENNÍ VÝLET DO ISTANBULU

  Výlet za poznáním i nákupy. Krátký pobyt v Istanbulu Vám dává možnost seznámit se s historickým centrem evropské části města a zažít atmosféru tureckého trhu s neodmyslitelným smlouváním.

  Orientační cena za osobu: 105 EUR

  Poznámky:
  • V ceně není zahrnuto vstupné do jednotlivých památek.
  • Uvedené ceny jsou pouze orientační, mohou se měnit.
  • Občané ČR mohou vycestovat pouze s platným cestovním pasem.
  • Platnost pasu - minimálně 6 měsíců po návratu, bezvízový režim.
  • Kurz ČNB ke dni 10.01.2024: 1 EUR = 24,57 CZK.
  • Minimální počet pro uskutečnění výletů je 20 osob.
  • Změna programu vyhrazena.

  Fakultativní výlety

  DVOUDENNÍ VÝLET DO ISTANBULU

  Dvoudenní výlet za poznáním i nákupy. Krátký pobyt v Istanbulu Vám dává možnost seznámit se s městem, místní kuchyní a zažít atmosféru tureckého trhu s neodmyslitelným smlouváním.

  Orientační cena za osobu: 185 EUR

  Poznámky:
  • V ceně není zahrnuto vstupné do jednotlivých památek.
  • Uvedené ceny jsou pouze orientační, mohou se měnit.
  • Občané ČR mohou vycestovat pouze s platným cestovním pasem.
  • Platnost pasu - minimálně 6 měsíců po návratu, bezvízový režim.
  • Kurz ČNB ke dni 10.01.2024: 1 EUR = 24,57 CZK.
  • Minimální počet pro uskutečnění výletů je 20 osob.
  • Změna programu vyhrazena.

  Fakultativní výlety

  REZERVACE STRANDŽA - ŘEKA VELEKA

  Půldenní (odpolední) výlet do přírodní rezervace Strandža. Řeka Veleka je nedílnou součástí přírodního parku Strandža, pramení na území Turecka a ústí do Černého moře. Obzvláště nádherné je ústí řeky, řeka musí obkroužit dlouhý pobřežní pás písku předtím, než se dostane do moře. Podle místních legend se kolem řeky Veleky dosud skrývají neobjevené zlaté poklady. Součástí výletu je projížďka na motorových člunech proti proudu řeky Veleka kolem populace želv kaspických až do rododendronového parku a zpět k ústí řeky Veleka. Svůj volný čas (zhruba dvě hodiny) můžete využit ke koupání či opalování na pláži při ústí řeky.

  Orientační cena: dospělí: 68 BGN, děti od 2 do 12 let: 48 BGN

  Fakultativní výlety

  PŘÍRODNÍ REZERVACE ROPOTAMO

  Příjemný půldenní výlet lodí po řece Ropotamo. Řeka Ropotamo pramení v pohoří Strandža a ústí do Černého moře. Je dlouhá asi 50 km a široká 30 až 50 m. Její ústí je hluboké 4 - 6 m. Ropotamo uchvátí každého svým rostlinstvem, klidnou vodou a pobřežními dunami při svém ústí. Protéká džunglí nejrůznějších rostlin, košatých stromů, kolem padlých dubů a odumřelých větví, které svými chapadly výhrůžně trčí nad hladinou. Název řeky je řeckého původu a v překladu znamená tekoucí voda.

  Orientační cena: dospělí: 52 BGN, děti od 2 do 12 let: 37 BGN

  Fakultativní výlety

  JEEP SAFARI

  Nevšední zážitek plný adrenalinu, na který se nezapomíná. Výlet džípem do přírodní rezervace Strandža, lodí přes řeku Ropotamo, návštěva thrácké svatyně Beglik Taš a večeře pod širým nebem.

  Orientační cena: dospělí: 95 BGN, děti od 2 do 12 let: 80 BGN

  Fakultativní výlety

  RYBOLOV

  Milovníci rybolovu mají jedinečnou možnost si vyzkoušet lov na moři při východu slunce. V relaxační atmosféře můžete rybařit bez předchozích znalostí a samozřejmě se i se svými úlovky vyfotit. Zapomenete na všední starosti a načerpáte síly na další horké odpoledne na pláži. Během plavby můžete zahlédnout černomořské delfíny a vykoupat se v moři daleko od pevniny. Potřebné příslušenství Vám bude poskytnuto na místě v přístavišti.

  Orientační cena za osobu: 45 BGN

  Poznámka:
  Cena nezahrnuje dopravu do Primorska a zpět (cca 5 BGN/směr)

  Fakultativní výlety

  PLAVBA LODÍ

  Hodinová plavba vyhlídkovou lodí podél pobřeží kitenského zálivu. Během plavby můžete zahlédnout i černomořské delfíny.

  Orientační cena: dospělí: 26 BGN, děti od 2 do 12 let: 21 BGN

  Fakultativní výlety

  ZÁLIV ALJA - LODNÍ VÝLET S PIKNIKEM

  Plavba lodí podél pobřeží s vynikajícím obědem na palubě a pobytem na mušličkové pláži v zálivu Alja. Svůj čas můžete využit ke koupání, šnorchlováni či opalování na pláži, případně si můžete zarybařit, projet se na kajaku nebo si vylovit mušli do sbírky.

  Orientační cena: dospělí: 66 BGN, děti od 2 do 12 let: 46 BGN

  Poznámka:
  Cena nezahrnuje dopravu do Primorska a zpět (cca 5 BGN/směr)

  Fakultativní výlety

  POTÁPĚNÍ

  Spojte Váš pobyt v Bulharsku s nezapomenutelnými zážitky pod mořskou hladinou. V rámci Vaší dovolené si můžete vyzkoušet potápění s přístrojem pod vedením zkušeného instruktora v programu pro začátečníky i pokročilé.

  Orientační cena za osobu: 100 BGN

  DŮLEŽITÉ INFORMACE:
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát v místě pobytu.
  • Pro členy ALEXANDRIA BONUS KLUBU poskytujeme slevy z cen fakultativních výletů.
  • Uvedené ceny jsou pouze orientační, mohou se měnit.
  • Kurz ČNB ke dni 10.01.2024: 1 BGN = 12,56 CZK.
  • Upozorňujeme na skutečnost, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity i k jeho zrušení. • Minimální počet pro uskutečnění výletu je 20 osob.
  • Výlety se platí v místní měně a jsou provázeny česky nebo slovensky mluvícím průvodcem cestovní kanceláře ALEXANDRIA

  Hodnocení našich zákazníků

  Níže uvedená hodnocení, stejně jako hodnocení všech dalších hotelů na těchto stránkách, jsou vždy přesnými výsledky hodnocení našich zákazníků, kteří se zúčastnili zájezdu s CK Alexandria a vyplnili náš anketní lístek. Tento anketní lístek lze vyplnit pouze elektronicky, a to na základě odkazu, který zasíláme zákazníkům emailem po absolvování zájezdu. Jakékoli jiné hodnocení na jiných webech může být nepřesné, neobjektivní, zkreslené a někdy dokonce ovlivněné osobami, které s námi prokazatelně necestovaly.

  8,4 dobré - velmi dobré
  97 hodnocení
  Kvalita ubytování8.9
  dobré - velmi dobré
  Stravování8.1
  dobré - velmi dobré
  Vybaveni a služby hotelu8.2
  dobré - velmi dobré
  Úklid v hotelu8.2
  dobré - velmi dobré
  Personál hotelu8.5
  dobré - velmi dobré