Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červenec 2024
červenec
poútstčtsone
srpen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Anelia Resort & SPA

  PathPathPathPath
  • Pouze pro dospělé
  • Přímo u písčité pláže
  • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma
  • Fitness & SPA
  • Wi-fi
  • Termín
   06.08. – 15.08.2024 (10 dní / 7 nocí)
  • Doprava
   Letecky - Praha
  • 0
   srpen 2024
   poútstčtsone
  • Počet osob
   2 dospělí + 0 dětí
   Počet osob
   Věk 1. osoby
   Věk 2. osoby
  • Strava
   All Inclusive


  Zjišťujeme pro Vás cenu.

  Hotelový resort na západní straně ostrova, obklopen krásnou tropickou zahradou. V resortu najdete kouzlo tradic s kombinací moderního designu. Díky své atraktivní poloze je vhodný zejména pro hosty, kteří chtějí svou dovolenou strávit aktivně a vydávat se na výlety po ostrově.

  Poloha:

  Hotel se nachází přímo na pláži na západním pobřeží ostrova, cca 500 metrů od městečka Flic en Flac, ve kterém najdete množství restaurací, kaváren a obchůdků, cca 40 km od letiště.

  Vybavení:

  Vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, bar, bar u bazénu, bar na pláži, dva bazény, bazén pro děti.
  Zdarma: Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénu, boccia, fitness, tenis, plážový volejbal, aquaaerobik.
  Za poplatek: SPA centrum, masáže, potápěčské centrum.

  Ubytování:

  Pokoje Superior s výhledem do zahrady, balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny Wi-Fi (za poplatek), TV/SAT, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a setem pro přípravu čaje a kávy. Maximální obsazenost dvě dospělé osoby.

  Stravování:

  Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00 h, obědy od 12:00 do 15:00 h, večeře od 19:00 do 22:00 h) v hlavní hotelové restauraci, lehké občerstvení během dne, neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:30 do 22:30 h. Uvedené časy jsou orientační.

  Pláž:

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

  GPS:

  -20.271924, 57.372054

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday World včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 40 000 Kč1 900 Kč/osoba/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč2 600 Kč/osoba/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 26. 5. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 26. 5. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

  Mauritius

  Poloha:

  Ostrov Mauritius se nachází v Indickém oceánu, 900 km východně od ostrova Madagaskar. Společně s dalšími ostrovy v regionu (hlavně Reunion a Komory) tvoří souostroví zvané Maskarény.

  Rozloha:

  2 040 km2

  Přírodní podmínky:

  Ostrov vulkanického původu je téměř celý obklopen korály a korálovými útesy. Náhorní plošiny střídají mírné kopce a „hory“, které jsou povětšinou bohatě zalesněné. Nejvyšší z nich – Piton de la Petite Riviere Noire – však měří pouhých 828 metrů.

  Počet obyvatel:

  1,2 milionu. Zhruba 70 % obyvatel jsou Indové, zbytek jsou míšenci různých národů, kteří v průběhu historie Mauritius navštívili.

  Hlavní město:

  Port Louis (cca 149 672 obyvatel)

  Jazyk:

  Úředním jazykem je na Mauritiu angličtina. Ta však není jazykem nejrozšířenějším a nejpoužívanějším. Tím je kreolština, jež je rodným jazykem 80 % obyvatelstva. Na ostrově lze zaslechnout i různé další dialekty (čínské, indické, francouzské).

  Měna:

  MUR (Mauricijská rupie)

  Ceny:

  Orientační cena nápojů v hotelích střední kategorie – nealko cca 50,- Kč, pivo cca 70,- Kč, láhev vína 0,7 cca 400,- Kč. Většina hotelů je izolovaná a turisté využívají spíše hotelových služeb. Vodu z vodovodní sítě nedoporučujeme pít.

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Na Mauritiu si lze pohodlně vypůjčit vůz. Vozy vždy nemusí být srovnatelné se standardem, na které je našinec zvyklý. Největším rozdílem je ale to, že na Mauritiu se jezdí vlevo, což je pozůstatek nadvlády Britů.

  Pláže:

  Většina 330 km dlouhého pobřeží ostrova nabízí nádherné pláže s jemným bílým nebo zlatým pískem. Tyrkysová voda Indického oceánu s mnoha vyhlášenými potápěčskými místy je velmi bohatá na rozmanitý podmořský život. Potápění nebo šnorchlování zde je splněný sen každého milovníka podmořského světa.

  Mauritius

  Lokalita:

  Západní pobřeží