Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červen 2024
červen
poútstčtsone
červenec
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Outrigger Mauritius Beach Resort

  PathPathPathPathPath
  • Přímo u písčité pláže
  • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma
  • Mezinárodní animační tým
  • Luxusní resort
  • Wi-fi
  • Termín
   16.07. – 25.07.2024 (10 dní / 7 nocí)
  • Doprava
   Letecky - Praha
  • 0
   červenec 2024
   poútstčtsone
  • Počet osob
   2 dospělí + 0 dětí
   Počet osob
   Věk 1. osoby
   Věk 2. osoby
  • Strava
   Polopenze


  Zjišťujeme pro Vás cenu.

  Hotel Outrigger Mauritius Beach Resort se nachází v srdci přírodní rezervace Bel Ombre, přímo u písčité pláže. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích a služby na velmi vysoké úrovni. Hotel je výbornou volbou pro rodinnou dovolenou, pro milovníky aktivní dovolené a pro ty, kteří touží po pohodě a klidu v exotickém ráji.

  Poloha:

  Hotel Outrigger Mauritius Beach Resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova, přímo na pláži. Je vzdálen cca 3 km od centra města Bel Ombre, cca 58 km od hlavního města Port Louis a cca 45 km od letiště.

  Vybavení:

  Vstupní hala s recepcí, tři restaurace (některé à la carte), bar u bazénu, bar na pláži, čtyři venkovní bazény, dětský klub, konferenční sál, obchod se suvenýry.
  Zdarma: Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, denní a večerní zábavní program, fitness, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty (kajak, mini plachetnice, windsurfing), tenisové kurty.
  Za poplatek: SPA centrum, salon krásy, pronájem tenisového vybavení, půjčovna aut, půjčovna kol, škola vodních sportů - potápění, hlubinný rybolov, motorové vodní sporty.

  Ubytování:

  Prostorné a komfortní pokoje s balkonem nebo terasou, s výhledem na mořskou stranu a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny Wi-Fi (zdarma) TV, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem a minibarem. Maximální obsazenost dvě osoby. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje s výhledem na oceán.

  Stravování:

  Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení all inclusive.

  Pláž:

  Písčitá pláž se nachází přímo u resortu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vybrané nemotorové vodní sporty zdarma. Motorové vodní sporty za poplatek.

  GPS:

  -20.510860334966697, 57.41704493375631

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday World včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 40 000 Kč1 900 Kč/osoba/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč2 600 Kč/osoba/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 26. 5. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 26. 5. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

  Mauritius

  Poloha:

  Ostrov Mauritius se nachází v Indickém oceánu, 900 km východně od ostrova Madagaskar. Společně s dalšími ostrovy v regionu (hlavně Reunion a Komory) tvoří souostroví zvané Maskarény.

  Rozloha:

  2 040 km2

  Přírodní podmínky:

  Ostrov vulkanického původu je téměř celý obklopen korály a korálovými útesy. Náhorní plošiny střídají mírné kopce a „hory“, které jsou povětšinou bohatě zalesněné. Nejvyšší z nich – Piton de la Petite Riviere Noire – však měří pouhých 828 metrů.

  Počet obyvatel:

  1,2 milionu. Zhruba 70 % obyvatel jsou Indové, zbytek jsou míšenci různých národů, kteří v průběhu historie Mauritius navštívili.

  Hlavní město:

  Port Louis (cca 149 672 obyvatel)

  Jazyk:

  Úředním jazykem je na Mauritiu angličtina. Ta však není jazykem nejrozšířenějším a nejpoužívanějším. Tím je kreolština, jež je rodným jazykem 80 % obyvatelstva. Na ostrově lze zaslechnout i různé další dialekty (čínské, indické, francouzské).

  Měna:

  MUR (Mauricijská rupie)

  Ceny:

  Orientační cena nápojů v hotelích střední kategorie – nealko cca 50,- Kč, pivo cca 70,- Kč, láhev vína 0,7 cca 400,- Kč. Většina hotelů je izolovaná a turisté využívají spíše hotelových služeb. Vodu z vodovodní sítě nedoporučujeme pít.

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Na Mauritiu si lze pohodlně vypůjčit vůz. Vozy vždy nemusí být srovnatelné se standardem, na které je našinec zvyklý. Největším rozdílem je ale to, že na Mauritiu se jezdí vlevo, což je pozůstatek nadvlády Britů.

  Pláže:

  Většina 330 km dlouhého pobřeží ostrova nabízí nádherné pláže s jemným bílým nebo zlatým pískem. Tyrkysová voda Indického oceánu s mnoha vyhlášenými potápěčskými místy je velmi bohatá na rozmanitý podmořský život. Potápění nebo šnorchlování zde je splněný sen každého milovníka podmořského světa.

  Mauritius

  Lokalita:

  Jihozápadní pobřeží

  Hodnocení našich zákazníků

  Níže uvedená hodnocení, stejně jako hodnocení všech dalších hotelů na těchto stránkách, jsou vždy přesnými výsledky hodnocení našich zákazníků, kteří se zúčastnili zájezdu s CK Alexandria a vyplnili náš anketní lístek. Tento anketní lístek lze vyplnit pouze elektronicky, a to na základě odkazu, který zasíláme zákazníkům emailem po absolvování zájezdu. Jakékoli jiné hodnocení na jiných webech může být nepřesné, neobjektivní, zkreslené a někdy dokonce ovlivněné osobami, které s námi prokazatelně necestovaly.

  9,7 velmi dobré - skvělé
  4 hodnocení
  Kvalita ubytování9.8
  velmi dobré - skvělé
  Stravování9.4
  velmi dobré - skvělé
  Vybaveni a služby hotelu9.6
  velmi dobré - skvělé
  Úklid v hotelu9.7
  velmi dobré - skvělé
  Personál hotelu9.9
  velmi dobré - skvělé