Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červen 2024
červen
poútstčtsone
červenec
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Gardenia

  PathPathPath
  • 200 m od sjezdových tratí
  • 10 m skibus
  • Vnitřní bazén
  • Krásné SPA
  • Ideální pro rodiny

  Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

  Zanechte nám své údaje
  a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
  Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
  dle Vašich představ.

  Elegantní rodinný hotel s přátelským personálem, útulně zařízenými pokoji a krásným panoramatickým výhledem na okolní hory je umístěn v klidnější části Passo Tonale. Hotel doporučujeme pro rodiny s dětmi.

  Poloha:

  Hotel se nachází cca 200 m od lanovek a centra Passo Tonale. Zastávka skibusu je vzdálena cca 10 m od hotelu.

  Vybavení:

  Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (v celém hotelu zdarma), restaurace, bar, společenská místnost, wellness centrum - sauna, vířivka, masáže (vše za poplatek), vnitřní bazén, úschovna lyží, výtah, parkoviště (zdarma), garážové stání (za poplatek).

  Ubytování:

  Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (vana/sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a Wi-Fi. Možnost až dvou přistýlek.

  Stravování:

  Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře se podávají formou výběru z menu (tři chody), salátový bufet.

  GPS:

  46.260174, 10.588523

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)

  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 7. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Pobytová taxa:

  Pobytová taxa cca 1,50 EUR/osoba starší 14 let/noc se platí na místě.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

  Itálie (zima)

  Poloha:

  Rozloha:

  301 308 km2

  Přírodní podmínky:

  Počet obyvatel:

  Hlavní město:

  Řím (cca 2 868 000 obyvatel)

  Jazyk:

  Měna:

  EUR (Euro)

  Ceny:

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Pláže:

  Itálie (zima)

  Tonale - Ponte di Legno

  Lokalita:

  Velmi okouzlující lyžařské středisko, které se pyšní nadmořskou výškou 1121- 3016 m. n. m. vypínající se až na ledovec Presena se nachází v Trentinu v oblasti Lombardie. Je vhodné jak pro náročnější, tak pro začínající lyžaře.
  Toto místo zahrnuje 4 lyžařské areály – Ponte di Legno, Passo Tonale, ledovec Presena a Temú a nabízí celoroční vyžití s možností lyžařské sezóny od podzimu do jara.
  Areál zahrnuje až 28 lyžařských vleků se sjezdovými tratěmi 62 km, z toho modré sjezdovky tvoří 10,5 km, červené až 41,1 km a černé tratě 0,4 km. Návštěvníci mají možnost vyjet kabinkovou lanovkou až k samému ohromujícímu ledovci jménem Presena.
  Lyžařské středisko nabízí také jiné aktivity, jako je například snowpark, nebo Zip Line s až 1.273 metry, převýšením 249 m a sklonem 20 %. Navštivte také okolní místa, jako je historická obec Vione se středověkými domky nebo typická alpská vesnice Vermiglio s válečným muzeem Forte Strino.