+420 270 007 007denně 8 – 21 hod.
Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
březen 2024
březen
poútstčtsone
duben
poútstčtsone
    Osob: 2 + 0
    Počet osob
    Věk 1. osoby
    Věk 2. osoby
    Nerozhoduje
    Nerozhoduje
    Nerozhoduje
    Nerozhoduje

    Margherita - Porto S. Margherita

    • 20 m písčitá pláž
    • Plážový servis v ceně
    • Vhodné pro rodiny s dětmi
    • Na klidném místě

    Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

    Zanechte nám své údaje
    a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
    Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
    dle Vašich představ.

    Rezidence je umístěna přímo u písčité pláže na klidném místě letoviska Porto Santa Margherita. Centrum Porto Santa Margherita je vzdálené 500 m. Ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi a klienty, kteří chtějí být ubytování hned u pláže.

    Poloha:

    Rezidence se nachází v klidné části, centrum s promenádou je vzdálené cca 500 m. Rezidence je vzdálena cca 50 m od pláže a cca 3 km od historického centra Caorle.

    Vybavení:

    Součástí rezidence je výtah.
    Zdarma: jedno parkovací místo u apartmánů nebo na veřejném parkovišti vedle apartmánů.

    Ubytování:

    Pěkné apartmány se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a mikrovlnou troubou. Typ Bilo 5 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se třemi lůžky (manželská postel a samostatná postel). Klimatizace, na vyžádání a za poplatek.

    Stravování:

    Bez stravování.

    Pláž:

    Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 10 m od rezidence.PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA (1 slunečník a 2 lehátka).

    GPS:

    45.582342455619866, 12.846951759616314

    Cena:


    V ceně zájezdu je zahrnuto:
    • ubytování - počet noclehů dle popisu
    • spotřeby energií (elektřina do spotřeby 60Kw/týden, každá další Kw za poplatek 0,9 EUR/Kw)
    • česky mluvící delegát v místě pobytu nebo oblasti
    • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

    K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
    • volitelné doplňkové služby
    • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
     storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
     storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
     
    • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
     storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
     storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
    • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
     storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
     storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

    Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

    Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

    Pobytová taxa:

    Pobytová taxa cca 1 EUR/osoba/den.

    Poplatky:

    Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): přistýlka nebo dětská postýlka 30 EUR/týden na vyžádání, klimatizace 60 EUR/BILO/týden, ložní prádlo 15 EUR/osoba (prostěradlo + povlak na polštář) nebo vlastní.
    Informace pro klienty: Po příjezdu na místo jsou hoteliéry vybírány následující povinné poplatky: pobytová taxa cca 1,50 EUR/osoba/den, závěrečný úklid 70 EUR/BILO, vratná kauce 100 EUR.

    Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

    Itálie

    Poloha:

    Itálie se nachází na Apeninském poloostrově, na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán a San Marino. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Středozemní moře a ze západu Tyrhénské a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. Itálii patří také největší ostrovy Středozemního moře – Sicílie a Sardinie a skupina menších ostrovů jako Elba, Ischia, Capri.

    Rozloha:

    301 308 km2

    Přírodní podmínky:

    Na území Itálie se rozprostírají rozdílné krajiny. Sever se nese ve znamení Alp, prakticky celým poloostrovem se táhne pohoří Apeniny. Pro tuto zemi ve tvaru boty je charakteristická rozmanitost krajiny a překrásné moře. Klimatické podmínky jsou velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců v roce.

    Počet obyvatel:

    60 115 000, 90% katolíci

    Hlavní město:

    Řím (2 774 000 obyvatel)

    Jazyk:

    Italština

    Měna:

    Euro

    Ceny:

    Ceny v Itálii jsou příznivé, většina potravin v supermarketech stojí stejně jako u nás. Každá část Itálie je něčím známá, něčím výjimečná. Přiláká vás módní oblečení a výprodeje, trhy, jídlo, které si přivezete domů, olivový olej, víno a alkohol, šperky, „poklady“ na pouličních krámcích, poutní suvenýry.

    Platební karty:

    Jsou zde přijímány všechny běžné platební karty. V každém větším středisku jsou bankomaty a platby kartou jsou samozřejmostí.

    Půjčování aut, motocyklů a kol:

    V každém pobytovém místě lze bez problému automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých společností. Ceny se pohybují od 40 EUR/den za nejnižší kategorii automobilu, na ostrovech je půjčovné vyšší.

    Pláže:

    Pláže jsou převážně písečné, ale i písečnooblázkové a jen oblázkové. Najdete zde jak dlouhé rozsáhlé pláže, tak i menší romantická zákoutí. Většina pláží je veřejná, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

    Caorle

    Lokalita:

    CAORLE
    Oblíbené přímořské letovisko ležící ve středu severoitalského pobřeží Jadranu asi 20 km od Bibione a Lignana. Najdete zde nádherné písečné pláže lemované mnoha apartmánovými domy a hotely. Letovisko se dělí do třech částí z nichž nejnavštěvovanější je Porto Santa Margherita, které je oddělené řekou a tvoří tak téměř samostatné rekreační středisko. Hlavní části Caorle vévodí historické centrum s katedrálou sv. Štěpána obklopenou starobylými uličkami a barevnými domy. Východně od hlavní části Caorle se nachází rezidenční čtvrť Caorle Altanea. Vzdálenost z ČR (přechod Dolní Dvořiště) je cca 600 km

    Caorle

    Lokalita:

    CAORLE je oblíbené přímořské letovisko ležící ve středu severoitalského pobřeží Jadranu asi 20 km od Bibione a Lignana. Najdete zde nádherné písečné pláže lemované mnoha apartmánovými domy a hotely. Letovisko se dělí do třech částí z nichž nejnavštěvovanější je Porto Santa Margherita, které je oddělené řekou a tvoří tak téměř samostatné rekreační středisko. Hlavní části Caorle vévodí historické centrum s katedrálou sv. Štěpána obklopenou starobylými uličkami a barevnými domy. Východně od hlavní části Caorle se nachází rezidenční čtvrť Caorle Altanea. Vzdálenost z ČR (hraniční přechod Dolní Dvořiště) je cca 560 km.