Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červen 2024
červen
poútstčtsone
červenec
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Olisamir

  PathPathPath
  • 5 000 m od sjezdových tratí
  • 100 m skibus
  • Vnitřní bazén
  • Malé SPA
  • Zkrácené termíny

  Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

  Zanechte nám své údaje
  a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
  Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
  dle Vašich představ.

  Tento rodinně orientovaný hotel se nachází v oblíbené oblasti pro lyžování v Trentinu. Užijte si komfortní služby a skvělou lokalitu přímo v centru obce Cavedago, kde budete mít blízko k restauracím a barům.

  Poloha:

  Leží přímo ve vesnici Cavedago. Lyžařské vleky Paganella, část Andalo, jsou vzdáleny cca 5 km, zastávka skibusu je 100 m od hotelu. Město Trento je vzdálené přibližně 32 km. Nejbližší letiště: Bolzano cca 57 km. Z Prahy je hotel vzdálen přibližně 718 km.

  Vybavení:

  Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, úschovna lyží.
  Zdarma: Wi-Fi, vstup do bazénu, vstup do SPA centra pro osoby starší 16 let (finská sauna, pára), malá posilovna.
  Za poplatek: dětská postýlka pro dítě do 2 let, 20 EUR/den (na vyžádání), malé zvíře 15 EUR/den (na vyžádání).

  Ubytování:

  Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem. Možnost až dvou přistýlek.

  Stravování:

  Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu. Večeře servírované s výběrem ze tří menu.
  Povinný poplatek: Silvestrovská večeře 35 EUR/ dospělá osoba, 18 EUR/ dítě 7 – 12 let, zdarma do 7 let.

  GPS:

  46.18544681694166, 11.033451943070348

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)

  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 7. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Pobytová taxa:

  Pobytová taxa cca 2,50 EUR/osoba starší 12 let/noc se platí na místě.

  Poplatky:

  Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující povinné poplatky: Silvestrovská večeře 35 EUR/ dospělá osoba, 18 EUR/ dítě 7 – 12 let, zdarma do 7 let.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

  Itálie (zima)

  Poloha:

  Rozloha:

  301 308 km2

  Přírodní podmínky:

  Počet obyvatel:

  Hlavní město:

  Řím (cca 2 868 000 obyvatel)

  Jazyk:

  Měna:

  EUR (Euro)

  Ceny:

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Pláže:

  Itálie (zima)

  Paganella

  Lokalita:

  Tento lyžařský areál je součástí pohoří Dolomiti di Brenta, provincie Trentino a leží v nadmořské výšce 1028 – 2125 m. n. m. Je jedním z nejznámějších lyžařských středisek v Trentinu.
  Lyžuje se přímo z vrcholu Paganella, který nabízí celkem 15 lanovek a 37,6 km sjezdovek, z toho jsou modré tratě dlouhé 10,5 km, červené 25,9 km a černé 1,2 km. Dle množství modrých sjezdovek je toto středisko vhodné hlavně pro rodiny s dětmi a začátečníky. Pro zkušenější lyžaře je zde sjezdovka Olimpionica (1, 2, 3), která je 5 km dlouhá a má převýšení 367 m, 307 m a 351 m. n. m.
  Na úplném vrcholu Paganelly můžeme obdivovat výhledy na horské masivy Monte Bondone a Brenta, nebo na oblíbené jezero Lago di Garda, či na jedno z nejkrásnějších údolí Adige.
  Mezi doplňkové aktivity, které si zde můžete vychutnat patří snowpark Dosson, který leží v nadmořské výšce 1540 m. n. m., sáňkařskou dráhu, také 40 km běžeckých tratí či zábavné parky pro děti. Za zmínku stojí také nedaleká vesnice Molveno situovaná přímo u jezera Lago di Molveno, nebo horská městečka Fai della Paganella a Andalo, která jsou přímo propojena s lanovkami.