+420 270 007 007denně 8 – 21 hod.
Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
duben 2024
duben
poútstčtsone
květen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Rezidence Casa Canazei

  • 900 m od sjezdových tratí
  • 50 m skibus
  • Sauna

  Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

  Zanechte nám své údaje
  a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
  Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
  dle Vašich představ.

  Útulné apartmány se pyšní výbornou lokalitou v blízkosti populárního lyžařského okruhu Sella Ronda a nabízí vše potřebné pro bezchybnou zimní dovolenou. Vhodné zejména pro skupiny.

  Poloha:

  Residence Casa Canazei se nachází v Alba di Canazei, cca 300 m od centra města, cca 900 m od lanovky Alba - Col dei Rossi (spojení na lyžařský okruh Sella Ronda) a cca 1,5 km od města Canazei. Zastávka skibusu je cca 50 m od ubytování.

  Vybavení:

  Součástí ubytování je recepce, společenská místnost s TV, sauna (za poplatek 5 EUR/osoba/vstup), úschovna lyží, pračka a sušička (za poplatek 3 EUR/žeton), parkoviště, Wi-Fi (zdarma).

  Ubytování:

  Apartmány se sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC) jsou vybaveny kuchyňským koutem, telefonem, TV, chladničkou a trezorem.
  Typ Bilo 5 – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice se třemi lůžky.
  Typ Trilo 6 – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s palandou.

  Stravování:

  Bez stravy.

  GPS:

  46.466623, 11.780609

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů
  • ložní prádlo, ručníky, spotřeby (elektrika, plyn), závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout)
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
  • závěrečný úklid

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)

  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 7. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Pobytová taxa:

  Pobytová taxa 1,50 EUR/osoba starší 14 let/noc se platí na místě.

  Poplatky:

  Vratná kauce 150 EUR/pobyt je placená na místě.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Itálie (zima)

  Poloha:

  Rozloha:

  301 308 km2

  Přírodní podmínky:

  Počet obyvatel:

  Hlavní město:

  Řím (cca 2 868 000 obyvatel)

  Jazyk:

  Měna:

  EUR (Euro)

  Ceny:

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Pláže:

  Itálie (zima)

  Val di Fassa

  Lokalita:

  Lyžařský resort Val di Fassa se nachází mezi městečky Moena (1210 m. n. m.) a Canazei (1460 m. n. m.) pod horskými masivy Catinaccio Rosengarten a Gruppo del Sella a nejvyšší horou Dolomit Marmoladou (3342 m. n. m.). Údolí Val di Fassa nabízí 9 lyžařských středisek se 120 km výborně upravených sjezdovek, které jsou opravdovým rájem pro milovníky sjezdového lyžování. Středisko je svou rozlohou řazeno mezi menší lyžařská střediska, ale díky své výborné poloze v srdci Dolomit každoročně přivítá velký počet lyžařů. Resort Val di Fassa je velmi dobře propojen na známou Sella Rondu s 500 km sjezdovek. Resort nabízí také 50 km upravených běžkařských tratí a 2 parky pro snowboardisty.
  Vzdálenost lyžařského střediska z Prahy je cca 700 km, z Brna cca 760 km.
  Orientační cena 6 denního skipasu: Val di Fassa/Carezza dospělá osoba 290 - 322 EUR, dítě 203 - 226 EUR, Dolomiti Superski dospělá osoba 317 - 373 EUR, dítě 222 - 261 EUR.