Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červenec 2024
červenec
poútstčtsone
srpen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Double Tree by Hilton Allamanda

  PathPathPathPath

   Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

   Zanechte nám své údaje
   a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
   Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
   dle Vašich představ.

   Okouzlující menší hotel patřící do řetězce Hilton je zasazen do klidného a krásného prostřední hlavního ostrova Seychel, Mahé. Všudypřítomná tropická vegetace, nádherná písčitá pláž, velmi kvalitní služby, to vše hotel nabízí pro své klienty všech věkových kategorií. Díky své poloze v mírném kopci má resort dechberoucí panoramata.

   Poloha:

   Hotel se nachází na jihovýchodní straně ostrova Mahé, přímo v oblíbeném Anse Forbans, cca 25 km od hlavního města Victoria a cca 17 km od letiště, přímo u písčité pláže.

   Vybavení:

   Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, bazén, butik, obchod se suvenýry.
   Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu.
   Za poplatek: SPA centrum, masáže, fitnes, potápění.

   Ubytování:

   Deluxe pokoje s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny stropním venitálorem, TV/SAT, telefonem, DVD přehrávačem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), espresso kávovarem, lehátkem na balkóně.

   Stravování:

   Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů a večeří.

   Pláž:

   Nádherná menší písčitá pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

   GPS:

   -4.767822, 55.524885

   Cena:


   V ceně zájezdu je zahrnuto:
   • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku*
   • transfery do pobytového místa a zpět
   • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
   • anglicky mluvící delegát
   • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

   K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
   • volitelné doplňkové služby
   • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
    storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/osoba /pobyt
    storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt
   • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
    storno/plnění do 40 000 Kč1 913 Kč/osoba/pobyt
    storno/plnění do 80 000 Kč2 613 Kč/osoba/pobyt

   Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 26. 8. 2022. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 26. 8. 2022.

   Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

   Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

   Seychely

   Poloha:

   Celkem 115 ostrovů (pouze 46 je jich obydlených) se nachází nedaleko rovníku v Indickém oceánu cca 800 km severovýchodně od Madagaskaru.

   Rozloha:

   455 km2

   Přírodní podmínky:

   Velkou část povrchu zejména Vnitřních ostrovů tvoří husté tropické lesy, ve kterých se vyskytuje značné množství rostlin a živočichů, které se Vám jinde zahlédnout nepodaří. Žijí zde např. obří želvy, roste palma seychelská s plody vážícími až 20 kg. Velkou část země pokrývají národní parky.

   Počet obyvatel:

   Cca 81 000, z nichž se čtyři pětiny soustřeďují na hlavním ostrově Mahé. Většina obyvatel jsou míšenci, potomci kolonistů a otroků.

   Hlavní město:

   Victoria (cca 84 000 obyvatel)

   Jazyk:

   Úředními jazyky jsou kreolština, angličtina a francouzština.

   Měna:

   SCR (Seychelská rupie)

   Ceny:

   Celkově jsou Seychely považovány za luxusní dovolenou a z tohoto důvodu jsou ceny vyšší v porovnání s ČR. Typickým suvenýrem ostrovů jsou rozličné malované nebo vyřezávané řemeslné výrobky, vanilka, čaj nebo rum. Je zakázán vývoz jakékoli fl óry nebo fauny, rovněž je potřeba mít povolení k vývozu výrobků z kokosové palmy či Coco de Mer. Místní prodejci nejsou zvyklí smlouvat, ceny jsou pevné.

   Platební karty:

   Bankomaty na výběr se nacházejí na letišti a v blízkosti bank v Mahé, Praslinu a La Digue. Kreditní kartou lze platit a většina kreditních karet je běžně akceptována.

   Půjčování aut, motocyklů a kol:

   Půjčovny automobilů fungují pouze na dvou hlavních ostrovech, a to na Mahé a na Praslinu. K zapůjčení automobilu je potřeba předložit platný mezinárodní, popř. evropský řidičský průkaz. Na obou ostrovech je zároveň provozována místní autokarová doprava. Na ostatních ostrovech vzhledem k jejich velikosti jsou zcela postačující jízdní kola, dostupná ve většině míst.

   Pláže:

   Bílý až světle zlatý písek je symbolem krásných písčitých pláží, jejich dojem umocňují oválné balvany a v kontrastu se zelení palem proměňují touhy ve skutečně úchvatnou dovolenou.

   Seychely

   Mahé