+420 270 007 007denně 8 – 21 hod.
Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
duben 2024
duben
poútstčtsone
květen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Stadlmühle v Brucku

  • 6 000 m od sjezdových tratí
  • Malé SPA
  • Zkrácené pobyty
  • Rodinné pokoje
  • Obědové balíčky v ceně
  • Vhodné pro rodiny

  Zvolený zájezd nelze on-line nacenit a rezervovat.

  Zanechte nám své údaje
  a naše operátorky Vás budou kontaktovat.
  Pokud to bude možné, pomohou Vám s rezervací, nebo Vám poradí s výběrem jiného zájezdu
  dle Vašich představ.

  Rodinný penzion s dlouhou tradicí se nachází cca 3 km od centra Brucku na ulici Grossglocknerstrasse. Ubytování v penzionu je ideální volbou pro milovníky sjezdového lyžování i nadšence běžkování (tratě se nachází cca 1,5 km od penzionu). Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, které ocení nabídku rodinných pokojů.

  Poloha:

  Penzion Stadlmühle se nachází cca 3 km od centra Brucku, ledovec Kitzsteinhorn je vzdálen cca 13 km a cca 6 km lyžařské středisko Schmittenhöhe se základní stanicí lanovky Areibahn v Zell am See/Schütdorfu. Běžecké tratě Pinzgauer Loipe se nacházejí cca 1,5 km od hotelu.

  Vybavení:

  Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, úschovna lyží.
  Zdarma: Wi-Fi v lobby, parkovací místo, postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání).
  Za poplatek: malé SPA (sauna, turecké lázně), malé zvíře 8 EUR/den (na vyžádání).

  Ubytování:

  Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích a rodinných pokojích. Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a Wi-Fi. Možnost jedné přistýlky pro dítě do 16ti let. Rodinné pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a Wi-Fi. Rodinný pokoj má dvě místnosti - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, s možností až dvou přistýlek.

  Stravování:

  Služby all inclusive zahrnují plnou penzi. Snídaně formou bufetu. Oběd formou obědového balíčku, který si zabalíte u snídaně. Odpolední svačina (16:30 – 17:30 - káva, čaj, koláče). Večeře jsou servírované (menu o 3 chodech s možností výběru), salátový bufet. Neomezená konzumace vybraných místních alkoholických i nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 21:00. Uvedené časy jsou pouze orientační.

  GPS:

  47.2862807342993, 12.870633129142774

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky mluvící asistent na telefonu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Winter Optimal a Winter Optimal Plus včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocnění COVID-19 (více informací zde)

  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 7. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

  Pobytová taxa:

  Pobytová taxa cca 2 EUR/ den / osoba starší 15 let.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Rakousko (zima)

  Poloha:

  Rozloha:

  83 855

  Přírodní podmínky:

  Počet obyvatel:

  Hlavní město:

  Vídeň (cca 1 600 000 obyvatel)

  Jazyk:

  Měna:

  EUR (Euro)

  Ceny:

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Pláže:

  Rakousko (zima)

  Kaprun/Zell am See

  Lokalita:

  ZELL AM SEE – v národním parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) se rozkládá Evropský sportovní region, který z jedné strany ohraničuje lyžařské středisko alpského ledovce Kaprun a z druhé strany malebné městečko na břehu jednoho z nejkrásnějších jezer v Evropě, Zell am See. V celé oblasti Zell am See jsou nádherná příroda, překrásná panoramata a mnoho tras pro turisty různého zaměření i různé fyzické kondice. V Zell am See a v jeho okolí si užijete také na in-line bruslích. Nejoblíbenější je trasa kolem Zellamského jezera, vhodná je především Tauernská cyklostezka. V celém okolí najdete mnoho tras, na kterých můžete projet desítky kilometrů na kolečkových bruslích. Vhodný je pobyt u jezera si užijí také ti, kteří mají rádi vodní sporty, především windsurfi ng, je zde také možnost potápění, ale i golfové hřiště. Soutěska Liechtensteinklamm je turisty velmi oblíbená, jako jedna z nejkrásnějších, ale také jedna z nejhlubších soutěsek celých Alp. Hloubka dosahuje 300 m. Nachází se poblíž města St. Johann im Pongau, což je zhruba 40 km od Zell am See. Turisticky velmi atraktivní oblast leží cca 1 hodinu jízdy od Salcburku. Nabízí snad téměř vše – turistické trasy, pohodlné cyklostezky i tratě pro horská kola, možnosti in-linového bruslení, lanovky s letním provozem, koupání v jezeře i ve vyhřívaných bazénech, letní lyžování na ledovci Kitzsteinhorn. Tato oblast leží na hranici Národního parku Vysoké Taury a kousek je i známá vysokohorská silnice Grossglocknerhochalpenstrasse s výhledy na ledovce a nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Další tip na zajímavý výlet může být návštěva přehrad nad Kaprunem nebo cca 50 km vzdálených Krimmelských vodopádů.
  Kaprun a Zell am See - třpytivá jezera, ledovce, zelené louky a nespoutaná příroda, to vše zažijete v oblasti Zell am See – Kaprun. V Zell am See – Kaprun je příroda opravdu rozmanitá. Můžete si vykoupat v průzračně čistých jezerech, užít si výhled z ledovce Kitzsteinhorn, vyzkoušet některý z mnoha „wellness chrámů“ a mnoho dalšího. Region je rájem lyžařů, turistů i cyklistů. Můžete se vydat za horskými panoramaty nebo obdivovat historická místa. V Zell am See – Kaprun si každý najde to své.