Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Řecko - Zakynthos

více informací, výlety
řadit nabídky podle:

Nalezeno 7 výsledků


Strofades Beach Alexandria Club***+
Řecko - Zakynthos - Tsilivi

Příjemný klubový hotel s ideální polohou na klidném místě... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 11 990
Last minute

Nejbližší termín: 03.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
All inclusive

více zde

Sunny Garden***
Řecko - Zakynthos - Tsilivi

Název hotelu je opravdu výstižný, slunná a k posezení... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 11 990
Last minute

Nejbližší termín: 01.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
All inclusive

více zde

Merlis
Řecko - Zakynthos - Kalamaki

Studia s rodinnou atmosférou obklopená zelení nabízejí... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 9 990
Last minute

Nejbližší termín: 05.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
Bez stravy

více zde

Astir Palace****
Řecko - Zakynthos - Laganas

Příjemný hotel Astir Palace se nachází v klidnější části... více zde

Odměna za platbu online
cena od 21 351

Nejbližší termín: 04.09. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
All inclusive
Bez stravy

více zde

The Bay****+
Řecko - Zakynthos - Vassilikos

Hotelový komplex s vynikající úrovní služeb, vhodný i pro... více zde

Odměna za platbu online
cena od 25 356

Nejbližší termín: 14.09. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
Polopenze
Bez stravy

více zde

Lesante Blu*****
Řecko - Zakynthos - Tragaki

Velmi luxusní a moderní hotel s vysokým standardem... více zde

Odměna za platbu online
cena od 31 141

Nejbližší termín: 01.07. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
Snídaně
Bez stravy
Večeře

více zde

Best Western Zante Park*****
Řecko - Zakynthos - Laganas

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie poskytuje velmi... více zde

Odměna za platbu online
cena od 32 921

Nejbližší termín: 01.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
All inclusive

více zde

Řecko - Zakynthos

zpět na seznam hotelů Řecko - Zakynthos - Výlety


Zakynthos je ostrov plný kontrastů, barev, starobylých staveb, vůní eukalyptu a levandule. Jeho pojmenování z doby benátské jako „Květ východu“ má ten správný význam. Dokáže totiž v sobě snoubit bohatou historii s tou nejprostší a nejčistší krásou přírody. Každého nejprve upoutá neuvěřitelná smaragdová barva moře, zalesněné kopce a pomalý životní styl místních obyvatel. Zelený ostrov plný poezie, hudby a lásky je domovem autora řecké národní hymny Soloma, ale i sv. Denise, patrona ostrova.

Poloha ostrova: Zakynthos je nejjižnější a třetí největší ostrov v Jónském moři. Je vzdálen 13,5 km od Kefalonie a 15 km od severovýchodního mysu Peloponéského poloostrova. Jeho velikost je přibližně 50 km na délku a 30 km na šířku.

Rozloha: 402 km2.

Hlavní město: Zakynthos

Pláže: Pláže na ostrově jsou písečné (jen místy písečnooblázkové), s pozvolným vstupem do moře. Jedná se o veřejné pláže, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Zajímavosti: Zakynthos je jedním z nejdůležitějších míst, kde se rozmnožuje chráněná želva Kareta obecná (Caretta caretta). Svůj domov si našla v zátokách Laganas a Gerakas, které patří mezi nejvyhledávanější a nejkrásnější pláže ostrova. Na přilehlém nepřístupném ostrůvku Pelouzo žije i malá kolonie středomořských tuleňů Monachu-Monachus. Jeden z nejpopulárnějších turistických objektů je pláž ztroskotanců Navagio, s vrakem pašerácké lodi, dosažitelná pouze lodní dopravou. Za zmínku stojí Modré jeskyně ve Skinari na severovýchodě ostrova, kde sluneční paprsky ve spojení s mořskou hladinou vytvářejí neopakovatelné barevné spektrum.

Odlety a přílety: Odlety na Zakynthos jsou organizovány z letiště Praha, Brno, Ostrava. Příletové místo našeho letu je letiště Zakynthos u hlavního města, kde vás budou očekávat naši delegáti.

Doba letu: cca 2,5 hodiny

Teplotní tabulka:


  květen červen červenec srpen září říjen
Teplota vzduchu °C 23 28 29 29 28 24
Teplota vody °C 19 22 24 25 24 23

OKRUH OSTROVEM

Tento celodenní výlet Vám umožní poznat krásný ostrov Zakynthos v doprovodu česky mluvícího průvodce. Během dne si prohlédnete továrnu na výrobu olivového oleje, také navštívíte vesnici Macherado a nejstarší kostel s ikonou Černé Madony. Dále bude výlet směřovat do Exo – Chora, kde je olivovníkový strom starý přes 2000 let. V programu je rovněž prohlídka kláštera Saint Dionisios ve vesnici Anafoni tria a návštěva „Modrých jeskyní“. Znalcům vína pak určitě udělá radost návštěva místního vinařství, kde se seznámí s výrobou vína spojenou s ochutnávkou..

Orientační cena: 32 EUR

KAIKI - LODNÍ VÝLET

Výlet zahájíte cestou autobusem do přístavu Agios Sostis, odkud Vás kapitán lodi zaveze na malý půvabný ostrůvek Marathonisi, kde budete moci volný čas využít ke koupání a odpočinku. Dále Vás loď odveze na prohlídku „Modrých jeskyní“. Pokud Vám bude štěstí přát, uvidíte želvy Caretta caretta. V ceně výletu je zahrnut oběd na lodi (nápoje klienti hradí zvlášť).

Orientační cena: 32 EUR

OSTROV KEFALONIA

Tento výlet Vám umožní poznat krásy sousedního ostrova Kefalonia, který je zcela jiný než ostrov Zakynthos. Po připlutí do přístavu Skinary výlet pokračuje autobusem, shlédnete kostel Sv. Gerasimose a jeskynní jezero Melissani, po kterém je zajištěna projíždka loďkou. Dále je v programu návštěva jeskyně Drogoratti a hlavního města ostrova Argostolli. Součástí je i krátká zastávka u pláže Myrthos na pořízení fotografií.

Orientační cena: 55 EUR

ŘECKÝ VEČER

Tento výlet je určen pro všechny, co chtějí ochutnat řeckou kuchyni v typické taverně, poslechnout si typickou hudbu a nechat se vtáhnout do řeckého tance. V ceně zájezdu je zahrnuta doprava z ubytovacího zařízení do taverny a zpět, večeře a neomezená konzumace místního vína..

Orientační cena: 35 EUR

NAVAGIO - LODNÍ VÝLET S KOUPÁNÍM A ZÁBAVOU

Tento lodní výlet zaujme všechny milovníky vody, zábavy a také romantické duše. Celý den prožijete na lodi, která bude s přestávkami plout podél pobřeží ostrova, a tak se budete moci vykoupat hned na několika plážích během jednoho dne, včetně pláže Navagio.

Orientační cena: 32 EUR

OLYMPIA

Výlet je určen hlavně pro milovníky historie a sportu. Během dne si prohlédnete místo, kde vznikly olympijské hry a muzeum. Cesta probíhá autobusem a pro dopravu na Peloponéský poloostrov využijete trajekt. V průběhu výletu budete mít čas na oběd v moderní části Olympie (není za hrnuto v ceně výletu) a na pořízení zajímavých fotografií. Průvodce Vám v průběhu výletu bude vyprávět mnoho z historie těchto her.

Orientační cena: 60 EUR

Výlety se uskuteční při obsazení minimálním počtem účastníků.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více