Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Bulharsko - Burgas

více informací, výlety
řadit nabídky podle:

Nalezeno 1 výsledek


Primoretz Grand Hotel & Spa*****
Bulharsko - Burgas

Tento elegantní a komfortní hotel je ideální volbou pro... více zde

Odměna za platbu online
cena od 21 351

Nejbližší termín: 10.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava, Pardubice)
Snídaně
Večeře

více zde

Bulharsko - Burgas

zpět na seznam hotelů
Bulharsko - Burgas

Město BURGAS se rozkládá ve stejnojmenném zálivu. Burgas je druhé největší město na bulharském pobřeží a zároveň nejdůležitější obchodní přístav v celé zemi. I když se na něj pohlíží jako na ošklivého bratra Varny, Burgas je ve skutečnosti příjemné město, jehož centrum s pěší zónou hodně pozvedla nedávná renovace.
V posledních desetiletích prošla celá oblast značnou očistou a z Burgasu se stalo vyhledávané turistické letovisko. Svým návštěvníkům město nabízí rušné centrum plné obchodů, restaurací, kaváren a barů, okouzlující kostely, zajímavá muzea a v neposlední řadě i dobře udržovanou a atraktivní Mořskou zahradu s květinovými záhony, sochami a fontánami. Z terasy je nádherný výhled na moře a dlouhou městskou písčitou pláž lemovanou dalšími restauracemi a bary.
I když jsou v okolí Burgasu, obzvláště směrem na jih, mnohem krásnější a zajímavější pláže, i tato stojí za pozornost. Je tvořena jemným pískem a najdete na ní dostatek atrakcí včetně střediska vodních sportů. K dispozici je na pláži i velké betonové molo, které můžete využít jako obrovský skokanský můstek nebo ideální místo, odkud se dá nahodit rybářský prut a čekat na úlovek.
Pokud patříte do početné skupiny milovníků přírody a ptactva, budete nadšeni zejména ze čtyř jezer, která se rozkládají za hranicí města. Právě tyto vodní plochy jsou útočištěm pro mnoho ptačích druhů a jsou skvělým místem, kam můžete s celou rodinou vyrazit na nenáročnou pěší túru.
O Váš ničím nerušený pobyt se zde bude starat náš delegát. Stejně jako na ostatních místech Černomoří i zde je pro Vás připravena široká nabídka fakultativních výletů.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více