Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Bulharsko - Balčik

více informací, výlety
řadit nabídky podle:

Nalezeno 3 výsledky


BlackSeaRama Villas*****
Bulharsko - Balčik

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i... více zde

Odměna za platbu online
cena od 20 016

Nejbližší termín: 10.06. 2018
Doprava: vlastní, letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
Snídaně
Oběd
Večeře

více zde

BlackSeaRama Club Residence*****
Bulharsko - Balčik

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i... více zde

Odměna za platbu online
cena od 21 796

Nejbližší termín: 10.06. 2018
Doprava: vlastní, letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
Snídaně
Oběd
Večeře

více zde

Lighthouse *****
Bulharsko - Balčik

Hotel Lighthouse je součástí golfového resortu Lighthouse... více zde

Odměna za platbu online
cena od 21 796

Nejbližší termín: 10.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
Snídaně
All inclusive
Večeře

více zde

Bulharsko - Balčik

zpět na seznam hotelů
Bulharsko - Balčik

BALČIK je jedno z nejstarších měst na černomořském pobřeží, vzdálené 35 km severně od Varny. Rozkládá se terasovitě v kopcích nad menším zálivem. Již římský básník Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bílým městem. Tato charakteristika platí i dnes, jednak díky mnoha domům, postaveným z bílého kamene a jednak díky unikátním „bílým“ pískovcovým skalám, mezi kterými se město rozkládá. Balčik je jen málo dotčen mezinárodním cestovním ruchem a stále si zachovává atmosféru černomořského přístavního městečka.
Bulharsko začíná lákat také golfisty. Ještě před několika lety by nabídku golfu v Bulharsku nikdo nebral vážně. Dnes už je tomu ale jinak. Přední světoví investoři a designéři uvádí do života sport, který není součástí bulharských sportovních tradic, přesto má potenciál stát se velmi oblíbeným. Oblast podél pobřeží Černého moře v nedotčené přírodě severo-východní části země, poblíž města Balčik a rumunských hranic je téměř předurčena stát se Mekkou golfistů. Investoři vytušili možnosti této země pro její příjemné klimatické podmínky, neuvěřitelně krásnou a rozmanitou krajinu, dobré ceny, moře a hory. Vlastně ideální konstelace. Přestože má země malou hráčskou základnu – necelých 400 hráčů a disponuje zatím jen několika hřišti, jsou tyto nízké počty vyváženy o to vyšší kvalitou.
Všechna hřiště jsou velmi kvalitní, splňuji světové standardy a mají odpovídající zázemí. Připočteme-li fakt, že se na současných bulharských golfových projektech podílejí osobnosti jako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, stane se Bulharsko rázem jedním ze zajímavých cílů všech golfistů. Na náhorní plošině ve výšce asi 200 m nad hladinou moře, nad zálivem tvořeným mysy Kaliakra a Galata, se nacházejí tři úchvatná 18jamková hřiště – Light House Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a resort Thracian Cliffs. Druhá dvě hřiště pocházejí z dílny Gary Playera a obě dělají svému tvůrci opravdu čest. Light House je příjemné hřiště vysokého standardu (PAR 71, délka 6105 m, min. HCP 36), BlackSeaRama je malebné, se zajímavou filozofií jamek (PAR 72, délka 6648 m a HCP limit 28 pro muže a 36 pro ženy). Skutečnou perlou mezi evropskými hřišti je ale hřiště resortu Thracian Cliffs. Hráče čeká neopakovatelný zážitek. Sám Gary Player o něm prohlásil, že je to jeho nejlepší hřiště, „Pebble Beach Evropy“, a že toto hřiště aspiruje na to být jedním z nejkrásnějších hřišť světa. Mimořádná krása je v tomto případě vyvážená také obtížností, takže pro hráče výzva všech výzev. K hřištím patři i kvalitní servis, ubytování v těsné blízkosti, velmi dobrá typická kuchyně a nepřeberné množství značek skvělého vína.
O Váš ničím nerušený pobyt se zde bude starat náš delegát na telefonu.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více