Klubové Hotely Alexandria

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení.

A čím jsou naše klubové hotely tak výjimečné? Základem jsou kvalita ubytování i služeb, výhodná poloha pár kroků od pláže, all inclusive a samozřejmě super cena. Pověstnou třešinkou na klubovém dortu pak jsou zmíněné animační programy připravované našimi českými „zábaváři“ pro děti i dospělé (mimo hotel Merlin, kde jsou programy organizovány pouze pro děti).

Jasným důkazem jejich oblíbenosti je počet klientů, kteří se do našich klubů opakovaně vracejí. I proto se pro Vás snažíme výběr klubových hotelů každým rokem rozšiřovat a obměňovat.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies