Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

DĚTSKÉ KLUBY ALEXANDRIA

Dětský klub v Bulharsku

  • otevřeny v klubových hotelech Alexandria, v Primorsku samostatný DK u hotelu Belvedere
  • v Primorsku a v Carevu pro všechny klienty CK Alexandria ubytované v daném letovisku (nejen v klubových hotelech)
  • animační program výhradně v češtině s českými animátory
  • zábava pro děti od 3 do 14 let
  • klubový komplex s bazénem (v Primorsku)
  • občerstvení pro děti zdarma (v Primorsku a Carevu)
  • otevřeno 7 dní v týdnu (v Primorsku, ostatní DK 6 dní v týdnu)
  • večerní zábava pro děti i rodiče

Ve všech klubových hotelech Alexandria (mimo hotelu Merlin) jsou i letos pro děti otevřeny dětské kluby. V bulharských letoviscích Primorsko a Carevo jsou navíc tyto kluby otevřeny nejen pro děti klientů ubytovaných v klubových hotelech, ale pro každého, kdo do těchto letovisek s Alexandrií zavítá, ať je ubytován kdekoli.

A co vše je pro děti v našich klubech připraveno?

Dětský klub v Bulharsku Děti zde zažijí spoustu zábavy a poznají nové kamarády. Čekají je různé hry, řádění, soutěže a aktivity - pro každého tu je něco. Nechybějí samozřejmě ani dětské diskotéky a karnevaly. Naše dětské kluby tak nejsou pouhým hlídáním dětí, ale spíše kombinací oblíbených táborových aktivit a dovolené s rodiči. Práce s dětmi je aktivní, děti zažívají různá dobrodružství, poznávají a učí se spoustu nového, rozvíjejí své dovednosti a přitom všem se především skvěle baví. Dětské kluby si u dětí každoročně získávají velkou oblibu a věříme, že tomu tak bude i letos a i Vaše děti se sem budou vracet vždy s nadšením.

Naše dlouholeté zkušenosti zaručují, že se Vaše děti budou v našich klubech cítit skvěle a každou minutu zde si maximálně užijí. Zkušení a pro práci s dětmi speciálně vyškolení pracovníci dětských klubů zabaví Vaše děti a Vy si mezitím můžete bez obav dopřát třeba romantickou procházku, nebo se můžete k dětem přidat a bavit se s nimi.

Dětský klub v Bulharsku Našim prvním klubem, který jsme otevřeli již před lety, ze kterého čerpáme velkou část našich zkušeností a který je dlouhodobě jasně nejnavštěvovanějším dětským klubem otevřeným u moře speciálně pro české děti je DĚTSKÝ KLUB PRIMORSKO.

I v letošním roce bude otevřen pro všechny děti, které do tohoto letoviska zavítají s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu. Na vlastním pozemku, sousedícím s hotelem Belvedere, s vlastní klubovnou, bazénem i skluzavkou se Vašim dětem otevírají neuvěřitelné možnosti zábavy. Spousta her, soutěží a dobrodružství, připravovaných speciálně vyškolenými českými animátory zajistí, že se Vaše děti ani chvilku nenudí a užijí si každý moment.
Dětský klub otevírá svou náruč pro každého ve věku 3–14 let. Děti jsou dále rozděleny do menších skupin podle jejich věku a najdou zde zábavu po celý den. Aktivity probíhají nejen v areálu Dětského klubu, ale i v okolí a na pláži. Připraven je také večerní program, abyste si i Vy mohli v klidu vychutnat večeři či večerní procházku bez dětí nebo se naopak zábavy zúčastnit společně s nimi.

Všichni zaměstnanci klubu jsou zkušení a vyškolení pro práci s dětským kolektivem, využíváme i služeb profesionálních pedagogických pracovníků. No a k tomu všemu mají děti zdarma nápoje a lehké občerstvení. Otevřeno je 7 dní v týdnu, a to po dobu celé sezony.

Co tedy dodat závěrem? Snad už jen naše oblíbené heslo: Stačí jenom sbalit – bude Vás to bavit!


Více infomací

 

Omalovánky
   

CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více