Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria

KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC

Kromě skvělých cen, kvalitních služeb a speciální letní slevy jsme pro Vás připravili opět něco navíc.

U většiny leteckých zájezdů z katalogů Léto 2016 máte nyní možnost získat ke svému zájezdu každý den něco navíc, např. extra slevu pro každou osobu na pevném lůžku, auto na dva dny zdarma, parkování u letiště Václava Havla zdarma, kapesné 66EUR a mnoho dalších hodnotných odměn, slev a bonusů. A to včetně většiny zájezdů z nabídky DÍTĚ ZCELA ZDARMA!.

Každá odměna má svůj časový limit čerpání, to znamená, že na daný hotel je k dispozici pouze jeden kalendářní den. Odměny a slevy se liší u jednotlivých hotelů a termínů, liší se i podle toho, kdy zájezd klient kupuje. Po skončení časového limitu tato odměna zmizí nebo se nahradí jinou.

A jak odměny, slevy či bonusy získáte?

Pokud provádíte rezervaci online na našich webových stránkách, najdete informaci o tom, zda u daného hotelu je či není odměna k dispozici, vždy ve výpisu termínů u každého zájezdu.
Stačí si na našich stránkách nalézt hotel a termín se symbolem a víte, že pravě u tohoto zájezdu je odměna k dispozici. Jaký je její obsah, zjistíte, najedete-li myší na symbol . Pro zjištění zda je poskytována, jsou-li na Smlouvě o zájezdu minimálně 2 osoby nebo pro každou osobu na pevném lůžku, je třeba kliknout na tlačítko „rezervovat“, následně vyplnit počet a věky všech cestujících. V kalkulaci ceny se Vám zobrazí i aktuální odměna (sleva, bonus) pro vybraný zájezd. Vše potvrdíte spolu s rezervací zájezdu.

Pokud máte zájem o vytvoření rezervace po telefonu či mailu, je to jednoduché. Naše pracovnice Vám poradí s výběrem toho správného zájezdu právě pro Vás a sdělí Vám, zda u vybraného zájezdu je či není odměna k dispozici, jaký je její obsah a zda je poskytována, jsou-li na Smlouvě o zájezdu minimálně 2 osoby nebo pro každou osobu na pevném lůžku. Odměnu pak naše pracovnice zadají do rezervace spolu s vybraným zájezdem.

Odměnu může získat pouze osoba, pro kterou byla učiněna rezervace. Odměnu není možné převézt na jinou osobu, ani není možné konkrétní odměnu získat po vypršení platnosti rezervace.

Akce trvá do 30. 6. 2016 (včetně), týká se pouze objednávek uzavřených od 15. 6. 2016 a nelze uznat se zpětnou platností.

Akci lze uplatnit:

 • při prodeji zájezdů z Katalogu „Léto 2016 - Letecké zájezdy“
 • akci lze uplatnit, i pokud cestuje pouze jedna osoba, tato má nárok pouze na výhodu, určenou pro osobu.
 • se slevou za včasný nákup
 • se superslevou za včasný nákup
 • s akcí „Dítě zcela zdarma“
 • s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (např. šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU)
Akci nelze kombinovat:
 • při prodeji zájezdů z katalogu „Léto 2016 – Zájezdy vlastní a autobusovou dopravou“
 • při prodeji zájezdů z katalogu „Za sluncem k moři 2015/2016“
 • při prodeji zájezdů z katalogu „Lyžařské zájezdy 2015/2016“
 • při prodeji zájezdů z nabídky „PRODLOUŽENÉ VÍKENDY“, vybrané zájezdy z nabídky „POZNÁVACÍ ZÁJEZDY“, z nabídky „LÁZNĚ A WELLNESS“ apod. (jedná se pouze o zájezdy, které nejsou součástí katalogové nabídky, najdete je pouze na těchto www.alexandria.cz)
 • s novomanželskou slevou (12%)
 • se slevou pro členy Alexandria bonus klubu (10%)
 • s žádnou další slevou
 • s nabídkou Last minute
 • s programem „Senior“
 • se speciálními nabídkami (např. pro zaměstnance MV ČR, Policie ČR, městské policie, hasičských sborů a Zdravotní pojišťovny MV ČR apod.)
Seznam všech hotelů s nabídkou Každý den něco navíc najdete zde. Můžete si zde vyfiltrovat konkrétní dárky, země či lokality i konkrétní hotel.

Další slevy a akce k našim zájezdům - klikněte zde

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

LETNÍ SLEVA

Akci lze uplatnit:

 • při prodeji zájezdů z Katalogu „Léto 2016 - Letecké zájezdy“
 • při prodeji zájezdů z Katalogu „Léto 2016 - Vlastní a autobusová doprava“
Akci nelze uplatnit:
 • při prodeji zájezdů z nabídky Last MINUTE
 • při prodeji zájezdů, které nejsou součástí katalogové nabídky, najdete je pouze na těchto www stránkách (např. PRODLOUŽENÉ VÍKENDY“).
Akci nelze kombinovat:
 • s akcí „Dítě zcela zdarma“,
 • s se slevou pro členy Alexandria bonus klubu (10%)
 • s žádnou další slevou
 • s programem „Senior“
 • se speciálními nabídkami (např. pro zaměstnance MV ČR, Policie ČR, městské policie, hasičských sborů a Zdravotní pojišťovny MV ČR apod.).
Akci lze využit současně:
 • s akcí „KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC“
 • s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony (šeky ALEXANDRIA. Slevy se počítají z katalogové ceny pro osobu na pevném lůžku nebo z katalogové ceny za ubytování (např. celková cena za apartmán). Slevy se neposkytují osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program, Dítě zcela zdarma apod.). Ceny uvedené na těchto www stránkách jsou již po slevě.

Slevy se počítají z katalogové ceny pro osobu na pevném lůžku nebo z katalogové ceny za ubytování (např. celková cena za apartmán). Slevy se neposkytují osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program, Dítě zcela zdarma apod.). Ceny uvedené na těchto www stránkách jsou již po slevě.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Dětské slevy

Nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami. Vaše děti na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) mohou letět na dovolenou zcela ZDARMA, ve vybraných hotelech a to po celou sezonu. Nabízíme také pro Vaše ratolesti na přistýlkách (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt a stravu (ve vybraných hotelech i all inclusive) ZDARMA, se zvýhodněnou letenkou, případně u vlastní dopravy nabízíme opět ve vybraných hotelech pro dítě na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt zdarma i ZCELA ZDARMA.

Akci „DÍTĚ ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (např. časovými slevami, se superslevami za včasný nákup apod.), akcí či speciální nabídkou (např. Senior program) a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.
Upozorňujeme, že děti do 2 let věku bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (mimo zájezdů do Egypta, na Maltu a na španělský ostrov Menorca).
 

Pro více informací nás můžete kontaktovat zde, případně si prohlédnout přehled slev a podrobné informace v našem virtuálním katalogu

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Senior program 55PLUS (SLEVA 40%)

Speciální sleva 40 %. PROGRAM SENIOR 55PLUS je možné uplatnit pro osobu starší 55 let i pokud s ní cestuje osoba, která uvedený věk nedovršila. Speciální sleva 40 % je poskytována každé druhé osobě na pevném lůžku starší 55 let. Akci PROGRAM SENIOR 55PLUS nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (nelze uplatnit ani šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU) či akcí a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony. Za zájezdy z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS nevzniká nárok na šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU pro žádnou z osob uvedených v cestovní smlouvě. Počet míst je limitován. Seznam hotelů kde můžete využít Senior program najdete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Animační programy nejen v klubových hotelech Alexandria:

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Kromě spousty dalších výhod a lákadel v nich na Vás čekají naši čeští animátoři s programem plným zábavy pro děti i dospělé. České animační programy v Alexandria Club hotelech, to jsou:

 • profesionální české animační týmy
 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • dětské kluby v češtině
 • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
 • zábavné hry, výtvarné kurzy, kulturní programy
 • večerní zábava pro děti i rodiče
Klubové hotely

v Bulharsku:

v Řecku:

ve Španělsku:

v Turecku:

České animační programy NEJEN v klubových hotelech

Naši animátoři pro Vás připraví program plný zábavy také v českém Centru Animačních programů v bulharském Primorsku, které je otevřené pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu! A navíc je v Primorsku i samostatný český Dětský Klub Alexandria, na vlastním pozemku, s vlastním bazénem, který je také otevřený pro všechny děti, které do Primorska zavítají s naší cestovní kanceláří.

Veškeré naše animační programy pro děti i pro dospělé jsou samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Více informací naleznete:

 • o animačních programech zde
 • o dětských klubech zde
 • o klubových hotelech zde
 • o Centru Animačních Programů v Primorsku zde
 • o Dětském Klubu v Primorsku zde

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Novomanželská sleva

Máte maximálně 6 měsíců od svatby? Blahopřejeme vám. Darujeme vám slevu 12% (na letecké zájezdy z katalogu Léto 2016), rádi vám také zorganizujeme svatbu v zahraničí. Sleva nelze sčítat s ostatními slevami.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮTematické zájezdy do Bulharska

CK Alexandria pro své klienty v Primorsku, Lozenci a Carevu i letos připravila program „DO BULHARSKA NEJEN K MOŘI“. Vaši dovolenou vybranou v rámci uvedených letovisek si můžete zpestřit nabízeným programem, v rámci kterého se můžete v určitých termínech zúčastnit následujících projektů:

DO BULHARSKA K MOŘI I ZA BULHARŠTINOU

V rámci tohoto projektu (v týdnu od 4. 9. do 11. 9. 2016 a v týdnu od 11. 9. do 18. 9. 2016) Vám CK ALEXANDRIA nabízí jazykové kurzy bulharského jazyka (denní výuka – 2 x 45 min) pod vedením jazykového pedagoga z bulharské univerzity. Bulharský jazyk patří do skupiny jižních slovanských jazyků. Prošel složitým vývojem a vzdálil se nejvíce slovanskému typu. Nemá skloňování, chybí infinitiv, nejsou zde dlouhé samohlásky. Využívá výpůjček z turečtiny, francouzštiny, řečtiny a ruštiny. Nabízíme Vám možnost zábavnou formou proniknout do tajů tohoto jazyka.
Cena: ZDARMA (minimální počet pro uskutečnění kurzu je 6 osob, v případě menšího počtu si CK vyhrazuje právo projekt zrušit)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DO BULHARSKA K MOŘI I ZA TRADIČNÍM TANCEM

V rámci tohoto projektu (v týdnu od 4. 9. do 11. 9. 2016 a v týdnu od 11. 9. do 18. 9. 2016) Vám CK ALEXANDRIA nabízí praktický (úvodní) seminář bulharského lidového tance a následnou denní výuku (cca 2 h) pod vedením profesionálního choreografa. Tradičními tanci jsou choro a račenica. Jsou poměrně složité na vnímání rytmu a vyžadují často náročné pohyby těla, odpovídající temperamentu jižních národů. Bulharské lidové tance se netančí v párech, ale v kruhu. Hudební doprovod tvoří tradiční bulharské nástroje: gajda (dudy z kozí kůže), kaval (píšťala), gusle, též gadulka či rebec (housličky), tambura (čtyřstrunná loutna s dlouhým krkem) a tapan (velký buben).
Cena: ZDARMA (minimální počet pro uskutečnění toho projektu je 10 osob, v případě menšího počtu si CK vyhrazuje právo projekt zrušit)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DO BULHARSKA K MOŘI I ZA POZNÁNÍM

V rámci tohoto projektu (v týdnu od 11. 9. do 18. 9. 2016) Vám CK ALEXANDRIA nabízí možnost absolvovat poznávací výlety Bulharskem, které Vás seznámí s krásami přírody a zajímavostmi dějin bulharské země. V mnoha směrech zůstává Bulharsko stále neznámou balkánskou zemí. Je to místo, které Vám má co nabídnout, v Bulharsku jsou známá i málo prozkoumaná místa, kde je toho hodně k vidění. Většina země se jeví jako muzeum pod širým nebem díky krásně vyzdobeným kostelům, nádherným mešitám, úžasně zachovalým vesnicím a spoustě živého folklóru. Jinými slovy – je to země na křižovatce balkánského poloostrova, kde se spolu do dneška snoubí prvky různých historických období a rozmanitých etnických skupin a kultur. Bulharsko je na čtvrtém místě v seznamu UNESCO co do počtu kulturních a historických památek. Tento projekt zahrnuje jednodenní výlet do Sozopolu a Nesebru (Nesebr patří mezi památkově chráněná území UNESCO) s návštěvou typické bulharské vesnice Medovo (prohlídka měst – uvidíte památky antické, byzantské, římské i bulharské v podobě kamenných domů, chrámů, bazilik, kostelů a pozůstatků městských hradeb, návštěva etnografického komplexu Medovo) a dvoudenní výlet do Preobraženského kláštera (prohlídka Preobraženského kláštera založeného v roce 1360, v němž je pozoruhodná malba Kolo života od Zacharýho Zografa), starobylého města Veliko Târnovo (bývalé hlavní město Bulharska, jehož historie sahá až do dávných dob), návštěva programu „Hra světel“ na kopci Carevec, návštěva hradu Carevec, vesničky Arbanasi (malebná bulharská vesnička) a Drjanovského kláštera, ležícího v rokli pod vysokými útesy.
Cena: 3800 Kč (minimální počet pro uskutečnění toho projektu je 16 osob, v případě menšího počtu si CK vyhrazuje právo projekt zrušit)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DO BULHARSKA K MOŘI S AEROBIKEM

V rámci tohoto projektu (v týdnu od 4. 9. do 11. 9. 2016 a v týdnu od 11. 9. do 18. 9. 2016) Vám CK ALEXANDRIA nabízí cvičení aerobiku pod vedením profesionálního sportovního instruktora. Nabízí se Vám ojedinělá šance naučit se kroky používané v hodinách aerobiku, jak správně provádět posilovací cviky, jak se pozvolna rozpohybovat v rytmu hudby. Přesvědčíme Vás, že cvičení nemusí být trápení, ale zábava. Jsou vítáni začátečníci (i se svým doprovodem), ale i mírně pokročilí, kteří si chtějí zacvičit pod vedením instruktora.
Cena: ZDARMA (minimální počet pro uskutečnění toho projektu je 10 osob, v případě menšího počtu si CK vyhrazuje právo projekt zrušit)

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DO BULHARSKA K MOŘI I ZA CYKLISTIKOU

V rámci tohoto projektu (v týdnu od 4. 9. do 11. 9. 2016 a v týdnu od 11. 9. do 18. 9. 2016) Vám CK ALEXANDRIA nabízí možnost absolvovat vyjížďky na horských kolech ZDARMA (pro náročnější milovníky cykloturistiky) s vůdcem, při kterých se můžete seznámit s krásami pohoří Strandža. Hory byly prohlášeny národním parkem v roce 1995 a jsou jednou z nejméně objevených oblastí Bulharska bohatě oplývajících divokou zvěří. V horách je mnoho jeskyní se stopami po dávných civilizacích. Horské vesničky jsou velmi rázovité. Pohoří Strandža je velmi vhodné místo na pořádání výletů. Tento projekt zahrnuje tři půldenní či jednodenní výlety.
Cena: ZDARMA (minimální počet pro uskutečnění toho projektu je 6 osob, v případě menšího počtu si CK vyhrazuje právo projekt zrušit).

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DO BULHARSKA K MOŘI I ZA HOUBAŘENÍM

V rámci tohoto projektu (v týdnu od 4. 9. do 11. 9. 2016 a v týdnu od 11. 9. do 18. 9. 2016) Vám CK ALEXANDRIA nabízí možnost poznat okolí jinak – chození po lesích, hledání a sbírání hub za doprovodu místního znalce a průvodce. Pohoří Strandža je velmi vhodné místo na houbaření. Každý účastník od nás obdrží jako dárek houbařský košík a nůž.
Cena: ZDARMA

DO BULHARSKA K MOŘI I ZA VÍNEM

Bulharské víno si získalo za poměrně krátkou dobu evropskou klientelu a uvelebilo se na světových trzích vedle nejlepších a nejproslulejších značek. Vinařství má v Bulharsku skutečně hluboké kořeny sahající až do antických dob. Bulharské kopce se vyznačují vhodným mikroklimatem, což spolu se skvělými půdními podmínkami pomáhá vzniknout prvotřídní vinné révě. Bulharská vína se často srovnávají se svými kolegy z francouzské oblasti Bordeaux. V rámci tohoto projektu (v průběhu měsíce září) Vám CK Alexandria nabízí možnost absolvovat výlet do vinařského městečka Pomorie s návštěvou vinného sklepa „Via Pontica“ (vinný sklep z roku 1932), kde proběhne VIP degustace se sommeliérem (řízená degustace vín s odborným výkladem). Jako občerstvení bude připraven cukrový meloun a prosciutto nebo hroznové víno a parmezán. Nabídku menu lze konzultovat a upravit dle přání klienta.
Cena: 800 Kč

Poznámka: CK Alexandria doporučuje, abyste Váš zájem o námi nabízené projekty projevili již při koupi Vámi vybraného zájezdu.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

SLUNEČNÍKY NA PLÁŽI BEZ POPLATKU

Pro klienty CK Alexandria jsou v letovisku Primorsko připraveny slunečníky na severní pláži zdarma.
Proč tedy této nabídky nevyužít, nemusíte s sebou brát slunečníky z domu nebo je každý den na plážích platit.
Písečná pláž je velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Je tedy vhodná pro děti.
Na pláži najdete dostatek komfortu v podobě vodních sportů, občerstvení a barů.
V Primorsku na oblíbené severní pláži můžete tedy zdarma využít vyhrazené slunečníky, které budou sloužit jen Vám.

f0000;">ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DĚTSKÝ KLUB ZDARMA

Všichni klienti, kteří navštíví prostřednictvím cestovní kanceláře Alexandria Primorsko nebo Carevo, mohou svoje děti umístit v dětském klubu. Bližší informace o dětském klubu si pročtete na těchto stránkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

AQUAPARK ZDARMA

Pro klienty cestovní kanceláře Alexandria z bulharských letovisek kdekoli jižně od Burgasu je do aquaparku v Primorsku vstup pro děti do 12 let v doprovodu rodičů zdarma.

Aquaparky jsou určeny pro všechny věkové kategorie, kde si každý najde „to své“. Jsou zde místa pro plavce i neplavce.

Aquaparky nabízejí širokou škálu možností sportovního vyžití i aktivní relaxace.

Najdete zde mnoho skluzavek, tobogánů, bazénů, jacuzzi, bazénů pro děti, ale také kavárny, restaurace, pizzerie, cukrárny, bary u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více