Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria.

SUPER FIRST MINUTE

Připravili jsme pro Vás výběr zájezdů - Super First Minute 2017. Kompletní nabídka zájezdů na léto 2017 bude k dispozici 1.12. 2016.

Nabídka Super First Minute 2017 nabízí jedinečnou možnost nákupu zájezdů se „Zárukou nejnižší ceny“.
„Záruka nejnižší ceny“ Vám poskytuje jistotu, že je Vaše cena opravdu nejvýhodnější, tedy nižší než ceny se všemi časovými či akčními slevami a dokonce i nižší než ceny Last minute! Zárukou nejnižší ceny Vám garantujeme, že pokud si koupíte zájezd z nabídky Super First Minute a najdete stejný zájezd (shodný se zájezdem ve Vaší Smlouvě o zájezdu) kdykoli až do Vašeho odjezdu v naší nabídce levněji, vyplatíme Vám rozdíl mezi cenou, kterou jste zaplatili a cenou nabízenou a navíc přidáme 500 Kč!

Kompletní nabídku zájezdů Super First Minute najdete zde, případně si můžete prohlédnout virtuální katalog zde: Super First Minute 2017.
Věříme, že si každý najde to pravé místo pro svou báječnou dovolenou za nejnižší cenu, pokud si však přeci jen z této nabídky nevyberete, můžete si svou dovolenou vybrat z našich hlavních katalogů, které zde najdete 1. prosince a které budou obsahovat kompletní nabídku zájezdů cestovní kanceláře Alexandria na léto 2017, s nejširším výběrem destinací, hotelů i termínů.

 • Ceny v katalogu „Super First Minute – léto 2017“ jsou platné pouze do 30. listopadu 2016.
 • Při zakoupení zájezdu z katalogu „Super First Minute – léto 2017“ je souhrnná cena (dále jen cena zájezdu) konečná, nebude se měnit, dojde-li ke zvýšení ceny za dopravu včetně cen pohonných hmot nebo plateb spojených s dopravou, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, a ani, dojde-li ke zvýšení směnného kursu české koruny použitého pro stanovení ceny zájezdu.
 • Na zájezdy uvedené v katalogu „Super First Minute – léto 2017“ nelze uplatnit žádnou jinou slevu.
 • Při úhradě zájezdu z katalogu „Super First Minute – léto 2017“ lze akceptovat hodnotové poukázky (např. Sodexo apod.) nebo slevové kupony (např. šeky ALEXANDRIA Bonus Klubu).
 • Záloha na osobu činí (není-li ve Smlouvě o zájezdu, anebo v katalogu u příslušného zájezdu uvedeno jinak) 5 000 Kč za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dospělou osobu a 1 000 Kč za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) – dítě daného věku. U zájezdů v celkové ceně do 10 000 Kč na osobu činí záloha 50%. Doplatek musí naše CK obdržet nejpozději 30 dní před stanoveným odletem či odjezdem.
 • Při zakoupení zájezdu z katalogu „Super First Minute – léto 2017“ můžete počítat se všemi dalšími výhodami, jako jsou ve vybraných místech slunečníky zdarma, dětské kluby, dětský all inclusive či české animační programy zdarma.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Animační programy nejen v klubových hotelech Alexandria:

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Kromě spousty dalších výhod a lákadel v nich na Vás čekají naši čeští animátoři s programem plným zábavy pro děti i dospělé. České animační programy v Alexandria Club hotelech, to jsou:

 • profesionální české animační týmy
 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • dětské kluby v češtině
 • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
 • zábavné hry, výtvarné kurzy, kulturní programy
 • večerní zábava pro děti i rodiče
Klubové hotely

v Bulharsku:

v Řecku:

v Turecku:

České animační programy NEJEN v klubových hotelech

Naši animátoři pro Vás připraví program plný zábavy také v českém Centru Animačních programů v bulharském Primorsku, které je otevřené pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu! A navíc je v Primorsku i samostatný český Dětský Klub Alexandria, na vlastním pozemku, s vlastním bazénem, který je také otevřený pro všechny děti, které do Primorska zavítají s naší cestovní kanceláří.

Veškeré naše animační programy pro děti i pro dospělé jsou samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Více informací naleznete:

 • o animačních programech zde
 • o dětských klubech zde
 • o klubových hotelech zde
 • o Centru Animačních Programů v Primorsku zde
 • o Dětském Klubu v Primorsku zde

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮSlunečníky na severní pláži v Primorsku pro zákazníky CK ALEXANDRIA ZDARMA

Pro klienty CK Alexandria jsou v letovisku Primorsko připraveny slunečníky na severní pláži zdarma.
Proč tedy této nabídky nevyužít, nemusíte s sebou brát slunečníky z domu nebo je každý den na plážích platit.
Písečná pláž je velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Je tedy vhodná pro děti.
Na pláži najdete dostatek komfortu v podobě vodních sportů, občerstvení a barů.
V Primorsku na oblíbené severní pláži můžete tedy zdarma využít vyhrazené slunečníky, které budou sloužit jen Vám.

f0000;">ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DĚTSKÝ KLUB V ČEŠTINĚ ZDARMA

Všichni klienti, kteří navštíví prostřednictvím cestovní kanceláře Alexandria Primorsko nebo Carevo, mohou svoje děti umístit v dětském klubu. Bližší informace o dětském klubu si pročtete na těchto stránkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více