Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria

SUPERSLEVY a SLEVY za včasný nákup

Při včasném nákupu získáte výrazné slevy: nejvyšší do 31.12.2016, vysoké do 31.1.2017 a hodně zajímavou slevu získáte i při nákupu až do 15.4.2017.
Včasným nákupem si můžete slevu ještě zvýšit a získat SUPERSLEVU*.
K získání všech výhod Vám stačí jen zaplatit zálohu.

Slevy se počítají z katalogové ceny pro osobu na pevném lůžku. Slevy se neposkytují osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program 55PLUS, Dvě děti zcela zdarma apod.). Výjimku tvoří akce Dítě zcela zdarma, u které lze uplatnit slevu za včasný nákup. Slevy nelze kombinovat a lze uplatnit vždy jen jednu z nich, pokud není uvedeno jinak (výjimku tvoří supersleva*, kterou lze kombinovat se slevou za včasný nákup, viz ceník). Žádnou z uvedených slev nelze uznat se zpětnou platností.

*Supersleva je platná ke dni vydání katalogu, tj. 1. 12. 2016. Platnost a výši superslevy určuje výhradně CK. Výše superslevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů. Aktuální cenu zájezdu (nebo také „souhrnnou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na www.alexandria.cz.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Dětské slevy

Nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami. Vaše děti na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) mohou letět na dovolenou zcela ZDARMA, ve vybraných hotelech a to po celou sezonu. Nabízíme také pro Vaše ratolesti na přistýlkách (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt a stravu (ve vybraných hotelech i all inclusive) ZDARMA, se zvýhodněnou letenkou, případně u vlastní dopravy nabízíme opět ve vybraných hotelech pro dítě na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) pobyt zdarma i ZCELA ZDARMA.

Akci „DÍTĚ ZCELA ZDARMA“ lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup, nelze kombinovat s žádnou jinou slevou např. akcí či speciální nabídkou (např. Senior program 55PLUS) a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Akci „DVĚ DĚTI ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (např. se slevou za včasný nákup, se superslevami apod.), akcí či speciální nabídkou (např. SENIOR PROGRAM 55PLUS) a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Upozorňujeme, že děti do 2 let věku bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (mimo zájezdů do Egypta, na Maltu a na španělský ostrov Menorca).
 

Pro více informací nás můžete kontaktovat zde, případně si prohlédnout přehled slev a podrobné informace v našem virtuálním katalogu

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Senior program 55PLUS (SLEVA 50%)

Speciální sleva 50 %. PROGRAM SENIOR 55PLUS je možné uplatnit pro osobu starší 55 let i pokud s ní cestuje osoba, která uvedený věk nedovršila. Speciální sleva 50 % je poskytována každé druhé osobě na pevném lůžku starší 55 let. Akci PROGRAM SENIOR 55PLUS nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (nelze uplatnit ani šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU) či akcí a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony. Za zájezdy z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS nevzniká nárok na šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU pro žádnou z osob uvedených v cestovní smlouvě. Počet míst je limitován. Seznam hotelů kde můžete využít Senior program 55PLUS najdete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Animační programy nejen v klubových hotelech Alexandria:

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Kromě spousty dalších výhod a lákadel v nich na Vás čekají naši čeští animátoři s programem plným zábavy pro děti i dospělé. České animační programy v Alexandria Club hotelech, to jsou:

 • profesionální české animační týmy
 • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
 • dětské kluby v češtině
 • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
 • aquaerobic, čas pro fitness, zumba
 • zábavné hry, výtvarné kurzy, kulturní programy
 • večerní zábava pro děti i rodiče
Klubové hotely

v Bulharsku:

v Řecku:

ve Španělsku:

v Turecku:

České animační programy NEJEN v klubových hotelech

Naši animátoři pro Vás připraví program plný zábavy také v českém Centru Animačních programů v bulharském Primorsku, které je otevřené pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu! A navíc je v Primorsku i samostatný český Dětský Klub Alexandria, na vlastním pozemku, s vlastním bazénem, který je také otevřený pro všechny děti, které do Primorska zavítají s naší cestovní kanceláří.

Veškeré naše animační programy pro děti i pro dospělé jsou samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Více informací naleznete:

 • o animačních programech zde
 • o dětských klubech zde
 • o klubových hotelech zde
 • o Centru Animačních Programů v Primorsku zde
 • o Dětském Klubu v Primorsku zde

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮSlunečníky na severní pláži v Primorsku pro zákazníky CK ALEXANDRIA ZDARMA

Pro klienty CK Alexandria jsou v letovisku Primorsko připraveny slunečníky na severní pláži zdarma.
Proč tedy této nabídky nevyužít, nemusíte s sebou brát slunečníky z domu nebo je každý den na plážích platit.
Písečná pláž je velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Je tedy vhodná pro děti.
Na pláži najdete dostatek komfortu v podobě vodních sportů, občerstvení a barů.
V Primorsku na oblíbené severní pláži můžete tedy zdarma využít vyhrazené slunečníky, které budou sloužit jen Vám.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

DĚTSKÝ KLUB V ČEŠTINĚ ZDARMA

Všichni klienti, kteří navštíví prostřednictvím cestovní kanceláře Alexandria Primorsko nebo Carevo, mohou svoje děti umístit v dětském klubu. Bližší informace o dětském klubu si pročtete na těchto stránkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více