Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Kde nás najdete

Číslo na naše klientské call centrum: 270 007 007. Zde můžete volat každý den od 8 do 21 h.
Případně volejte přímo na některou z našich provozoven.

Mapa našich provozoven:


Zvětšit mapu

ZNAČKOVÉ PRODEJNY ALEXANDRIA

PRAHA 1

Vodičkova 25
110 00 Praha 1
Tel.: 221 592 592
GSM: 777 797 424
Fax: 221 592 593
vodickova@alexandria.cz
Po - Pá 8.30 - 19 h
So - Ne 9 - 19 h

PRAHA 1

Revoluční 10/1083
110 00 Praha 1
Tel.: 270 005 560
GSM: 739 580 002
revolucni@alexandria.cz
Po - Pá 8.30 - 19 h
So 9 - 14 h

PRAHA 5

Plzeňská 8/233
(OC NOVÝ SMÍCHOV)
150 00 Praha 5
Tel.: 270 007 350
GSM: 731 132 918
smichov@alexandria.cz
Po - Ne 9 - 21 h

PRAHA 2

(backoffice)
Španělská 2
120 00 Praha 2
Tel.: 221 466 466
Fax: 222 251 602
info@alexandria.cz
Po - Pá 8.30 - 18 h

BRNO

Josefská 16
602 00 Brno
tel.: 542 424 000
GSM: 774 679 739
fax: 542 424 004
brno@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 13 h

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Karla IV. 401/7
370 01 České Budějovice
Tel.: 380 601 020
GSM: 777 355 389
ceskebudejovice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 12 h

HAVÍŘOV

Železničářů 8/1303
(HM Tesco)
736 01 Havířov
Tel.: 596 810 597
GSM: 776 470 904
Fax: 558 277 018
havirov@alexandria.cz
Po - Ne 8 - 20 h

HRADEC KRÁLOVÉ

Brněnská 1825/23a
(OC Futurum)
500 09 Hradec Králové
Tel.: 491 202 063
Fax: 491 202 067
hradec@alexandria.cz
Po - Ne 10 - 19 h

JABLONEC NAD NISOU

Komenského 23/7
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 483 102 050
GSM: 739 246 123
jablonec@alexandria.cz
Po - Pá 9 – 18 h
So 9 - 13 h

JIHLAVA

Komenského 31
586 01 Jihlava
Tel.: 567 214 238
GSM: 777 785 452
Fax: 567 214 271
jihlava@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 13 h

KARLOVY VARY

T. G. Masaryka 812/41
360 01 Karlovy Vary
Tel.: 352 202 015
GSM: 777 797 422
Fax: 352 202 020
vary@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 13 h

MLADÁ BOLESLAV

Staroměstské nám. 19/23
293 01 Mladá Boleslav
Tel.: 326 997 676
GSM: 776 470 911
Fax: 326 734 849
boleslav@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 13 h

MOST

Radniční 3400
(Central Most)
434 01 Most
Tel.: 476 101 394
GSM: 777 970 357
Fax: 476 700 735
most@alexandria.cz
Po - Ne 9 - 20 h

OLOMOUC

8. května 8
772 00 Olomouc
Tel.: 585 242 879
GSM: 776 470 908
Fax: 585 242 883
olomouc@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 13 h

OSTRAVA

Hlavní třída 702
708 00 Ostrava-Poruba
Tel.: 558 277 031
GSM: 777 355 390
ostrava@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 12.30 h, 13 - 17.30 h
So 9 - 12 h

OSTRAVA

Čs. legií 18
702 00 Ostrava
Tel.: 596 127 346
GSM: 777 797 429
ostrava@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h

OPAVA

Ostrožná 40
746 01 Opava
Tel.: 553 770 202
GSM: 776 470 907
Fax: 553 770 203
opava@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 13 h

PARDUBICE

Třída Míru 2671
530 02 Pardubice
Tel.: 464 629 117
Fax: 466 413 651
pardubice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h

PÍSEK

Velké náměstí 119/13
397 01 Písek
Tel.: 380 601 024
GSM: 777 355 391
pisek@alexandria.cz
Po -Pá 9 - 17 h

PLZEŇ

Dominikánská 1
301 00 Plzeň
Tel.: 377 236 393
GSM: 603 298 570
plzen@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h

ZLÍN

Štefánikova 212
760 01 Zlín
Tel.: 572 153 006
GSM: 777 355 392
Fax: 572 153 008
zlin@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h, So 9 - 13 h

PRODEJNY ALEXANDRIA PARTNER

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Lannova 63
370 01 České Budějovice
Tel.: 387 424 505
GSM: 777 797 417
budejovice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h
So 9 - 12 h

HOŘICE

Jungmannova 346
508 01 Hořice
Tel.: 493 623 738
Fax: 493 623 738
horice@alexandria.cz
Po, St, Pá 8.30 - 16.30 h
Út, Čt 12 - 17 h

KLADNO

Čs. armády 1988
272 01 Kladno
Tel.: 312 240 997
Fax: 222 251 602
kladno@alexandria.cz
Po - Pá 9 – 17 h
So 9.30 - 11.30 h

KRALUPY NAD VLTAVOU

Mostní 747
(Nákupní centrum Modrá pasáž)
278 01 Kralupy nad Vltavou
Tel.: 315 720 197
kralupy@alexandria.cz
Po - Pá 11 – 17 h

LIBEREC

České mládeže 456 (OC Nisa)
460 03 Liberec
Tel.: 482 317 558
GSM: 777 713 019
nisa@alexandria.cz
Po - Ne 9 - 21 h

LIBEREC

Moskevská 55/26
460 01 Liberec
Tel.: 485 101 670
GSM: 777 797 415
liberec@alexandria.cz
Po - Pá 8.30 - 18 h

LITOMĚŘICE

Lidická 14
412 00 Litoměřice
Tel.: 603 507 154
litomerice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h

PARDUBICE

Kpt. Bartoše 499
530 09 Pardubice
Tel.: 466 415 506
Fax: 466 413 651
pardubice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h

TŘEBÍČ

Karlovo náměstí 33
674 01 Třebíč
Tel.: 568 840 265
Fax: 568 841 281
trebic@alexandria.cz
Po, St 9 - 16.30 h
Út, Čt 9 - 15.30 h
Pá 9 - 15 h

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Hradební 52
686 01 Uherské Hradiště
Tel.: 572 554 145
Fax: 572 550 333
hradiste@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 12 h, 13 - 17 h

ÚSTÍ NAD LABEM

Hradiště 22
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 475 220 076
Tel./Fax: 475 209 864
usti@alexandria.cz
Po - Čt 9 - 12 h, 13 - 17 h
Pá 9 - 12 h, 13 - 16 h

Příloha:
Seznam vybraných autorizovaných prodejců

 


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více