Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

České animační programy nejen v klubových hotelech

Dovolená to není jen relaxace u bazénu, slunění se na pláži a koupání v azurovém moře. České animační programy jsou hitem, který z Vaši dovolené dělá něco úžasného a neopakovatelného. S našimi českými animátory neboli „zábaváři" a jejich bohatým programem plným sportu, her, tanců, soutěží a dalších tradičních i netradičních aktivit pro děti i dospělé se můžete bavit nejen v Klubových hotelích Alexandria, ale navíc i v Centru animačních programů Alexandria v bulharském Primorsku. Vše samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Denní zábava pro děti i dospělé

Naši čeští animátoři připraví pro děti i dospělé pestrou paletu sportu, zábavy, tanců a scének, „převážně nevážně“ míněných aktivit, ale i soutěžních klání. Vše pod heslem převážně nevážně.

Ať už vás láká fotbálek, nohejbal a volejbal, chcete si zahrát petangue, zavrtět se v rytmu břišních tanců a vyzkoušet lukostřelbu jako Robin Hood, nebo dáte přednost chvilce aquaerobiku, zápasu ve vodním pólu, plavání s kosatkou, turnaji v šipkách či snad partičce pokeru, nudit se určitě nebudete.

Je jen na Vás, které z aktivit si vyberete a zda se zapojíte nebo budete jen přihlížet a povzbuzovat ostatní.

Dětské Kluby

Kluci a holky si potřebují na dovolené hrát a trávit svůj čas aktivně. Proto máme v klubových hotelích naše Dětské kluby. Děti zde zažijí spoustu zábavy a poznají nové kamarády. Čekají je různé hry, řádění, soutěže, ale i celé tematické dny – pirátský, indiánský či třeba námořnický.

Naše dětské kluby tak nejsou pouhým hlídáním dětí, ale spíše kombinací oblíbených táborových aktivit a dovolené s rodiči. Práce s dětmi je aktivní, děti zažívají různá dobrodružství, poznávají a učí se spoustu nového, rozvíjejí své dovednosti a přitom všem se především skvěle baví. Dětské kluby si u dětí každoročně získávají velkou oblibu a věříme, že tomu tak bude i letos a i Vaše děti se sem budou vracet vždy s nadšením.

Najdete je ve všech našich klubových hotelích a navíc je tu pro Vás náš velký Dětský klub Alexandria v Primorsku, který je otevřen pro děti všech klientů, kteří do bulharského Primorska vyrazí s naší cestovní kanceláří.

Večer vás pak rádi všechny pozveme na dětskou diskotéku, která Vás a Vaše děti příjemně naladí na následná rodinná večerní představení.

České animační programy Alexandria, to jsou:

  • české animační týmy
  • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině
  • dětské kluby v češtině
  • sportovní i nesportovní aktivity a soutěže o ceny
  • aquaerobic, čas pro fitness, zumba, břišní tance
  • zábavné hry, tematické dny, turnaje, kurzy a kulturní programy
  • večerní zábava pro děti i rodiče

Klubové Hotely Alexandria

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi Vámi, našimi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení.

A čím jsou naše klubové hotely tak výjimečné? Základem jsou kvalita ubytování i služeb, výhodná poloha pár kroků od pláže, all inclusive (mimo hotelu Belvedere) a samozřejmě super cena. Pověstnou třešinkou na klubovém dortu pak jsou zmíněné animační programy připravované našimi českými „zábaváři“ pro děti i dospělé (mimo hotel Merlin, kde jsou programy organizovány pouze pro děti).

Jasným důkazem jejich oblíbenosti je počet klientů, kteří se do našich klubů opakovaně vracejí. I proto se pro Vás snažíme výběr klubových hotelů každým rokem rozšiřovat a obměňovat. Na letošní léto tak pro Vás budeme mít připraveno těchto 18 klubových hotelů ve 4 zemích:

v Bulharsku:

v Řecku:

ve Španělsku:

v Turecku:

Rozsah a termíny pořádání animačních programů se mohou u jednotlivých hotelů lišit – více informací v popisu jednotlivých hotelů. Na začátku a na konci animační sezony uvedené u každého hotelu mohou být animační programy omezeny, mohou být organizovány přednostně aktivity Dětského klubu či nemusí být pořádána večerní představení.

Animační program

CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více