8.8
Zaro

8.8 - skvělé
Itálie - Forio - Zaro
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
cena od 19 690 Kč

Pěkný hotel v tradičním italském stylu se nachází pod výběžkem se slavnou botanickou zahradou La Mortella a nabízí krásný panoramatický výhled na letovisko Forio a na překrásné západy slunce. ...více zde

Vzdálenost od pláže: cca 80 m
Strava v ceně: Polopenze

Akce:

  • 1 dítě do 8 let pobyt a strava ZDARMA
Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

S Senior program
Akce S, D, DD a Last minute se vzájemně nekombinují
Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Květen 2021 nahoru
29.05. - 05.06.   7 nocí PL Praha   Vyprodáno     S
Poptat podobné
Červen 2021 nahoru
05.06. - 12.06.   7 nocí PL Praha   Vyprodáno     S
Poptat podobné
12.06. - 19.06.   7 nocí PL Praha   Vyprodáno     S
Poptat podobné
19.06. - 26.06.   7 nocí PL Praha     21 790 Kč S
Rezervovat
26.06. - 03.07.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč S
Rezervovat
Červenec 2021 nahoru
03.07. - 10.07.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
10.07. - 17.07.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
17.07. - 24.07.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
24.07. - 31.07.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
31.07. - 07.08.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
Srpen 2021 nahoru
07.08. - 14.08.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
14.08. - 21.08.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
21.08. - 28.08.   7 nocí PL Praha     24 390 Kč
Rezervovat
28.08. - 04.09.   7 nocí PL Praha     22 590 Kč S
Rezervovat
Září 2021 nahoru
04.09. - 11.09.   7 nocí PL Praha     21 990 Kč S
Rezervovat
11.09. - 18.09.   7 nocí PL Praha     20 690 Kč S
Rezervovat
18.09. - 25.09.   7 nocí PL Praha     20 690 Kč S
Rezervovat
Pěkný hotel v tradičním italském stylu se nachází pod výběžkem se slavnou botanickou zahradou La Mortella a nabízí krásný panoramatický výhled na letovisko Forio a na překrásné západy slunce.

Poloha:

Hotel s velmi příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v rozlehlé zahradě, na okraji letoviska Forio, cca 1,5 km od centra a cca 80 m od písčité pláže San Francesco. Obchůdky a restaurace jsou i v okolí hotelu. Vzdálenost od přístavu je cca 10 km. Hotel leží v pěší dostupnosti města Forio, které si dodnes zachovalo původní ráz starobylého města.

Vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, klimatizovaná restaurace, bar, dva venkovní bazény (jeden minerální a druhý sladký), dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách hotelu), slunečníky a lehátka u bazénů.
Za poplatek: tenisový kurt.

Ubytování:

Prostorné pokoje zařízené ve středomořském stylu s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek.

Stravování:

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře jsou servírované (výběr ze dvou chodů ze tří menu, dezert nebo ovoce a zeleninový bufet. Povinný příplatek za gala večeři 15.8.2019 - platba na místě.

Pláž:

Krásná písčitá pláž San Francesco je vzdálená cca 80 m od hotelu. Slunečník a dvě lehátka na pláži za poplatek. Na pláži se nachází bar.

GPS:

40.751939,13.870668

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
 storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
 


Informace pro zákazníky:
Po příjezdu na místo je hoteliérem vybírána pobytová taxa ve výši 3,00 EUR na osobu na noc.
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Itálie

Poloha:

Itálie se nachází na Apeninském poloostrově, na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán a San Marino. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Středozemní moře a ze západu Tyrhénské a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. Itálii patří také největší ostrovy Středozemního moře – Sicílie a Sardinie a skupina menších ostrovů jako Elba, Ischia, Capri.

Rozloha:

301 308 km2

Přírodní podmínky:

Na území Itálie se rozprostírají rozdílné krajiny. Sever se nese ve znamení Alp, prakticky celým poloostrovem se táhne pohoří Apeniny. Pro tuto zemi ve tvaru boty je charakteristická rozmanitost krajiny a překrásné moře. Klimatické podmínky jsou velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců v roce.

Počet obyvatel:

60 600 000, 90% katolíci

Hlavní město:

Řím (cca 2 868 000 obyvatel)

Jazyk:

Italština

Měna:

EUR (Euro)

Ceny:

Ceny v Itálii jsou příznivé, většina potravin v supermarketech stojí stejně jako u nás. Každá část Itálie je něčím známá, něčím výjimečná. Přiláká vás módní oblečení a výprodeje, trhy, jídlo, které si přivezete domů, olivový olej, víno a alkohol, šperky, „poklady“ na pouličních krámcích, poutní suvenýry.

Platební karty:

Jsou zde přijímány všechny běžné platební karty. V každém větším středisku jsou bankomaty a platby kartou jsou samozřejmostí.

Půjčování dopravních prostředků:

V každém pobytovém místě lze bez problému automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých společností. Ceny se pohybují od 40 EUR/den za nejnižší kategorii automobilu, na ostrovech je půjčovné vyšší.

Pláže:

Pláže jsou převážně písčité, ale i písečitooblázkové a jen oblázkové. Najdete zde jak dlouhé rozsáhlé pláže, tak i menší romantická zákoutí. Většina pláží je veřejná, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Ischia

Ostrov Ischia je považován za nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu. Svůj věhlas získal díky stálému podnebí, léčivým pramenům a rozmanitým léčebným procedurám, milým obyvatelům a okouzlujícím přírodním krásám. Půvabný ostrůvek je často nazýván „stále zeleným ostrovem“ vzhledem k bujné vegetaci, která roste i kvete i v nevlídných ročních obdobích. Na ostrově najdeme více než sto léčivých termálních pramenů o různé teplotě, je zde nespočetné množství míst (vany a bazény), které umožňují koupání v termální vodě o teplotě od 28 až do 45 stupňů. Díky zásobám termální vody má téměř každý hotel vlastní termální bazén.
Poloha ostrova: Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu, omývá ho Tyrhénské moře, má téměř kruhový tvar, od východu k západu je široký asi 10 km, od severu k jihu 7 km. Od neapolského přístavu je vzdálen asi 33 km.
Rozloha: 47 km2 - ostrov je rozdělen mezi 6 obcí, jsou to: Ischia, Casamicciola Terme, Lacco Ameno, Forio, Serrara Fontana a Barano d'Ischia.
Pláže: Pláže na ostrově jsou písčité, veřejné. Platí se pouze za slunečníky a lehátka.
Zajímavosti: Ostrov není velký. Obvod měří asi 39 km a všechna hlavní centra ostrova spojuje jediná silnice. Dvě hlavní linky se pohybují po této silnici buď ve směru, nebo proti směru hodinových ručiček. Doprava je pravidelná, velmi častá a většina zastávek i autobusů je vybavena informačním systémem – monitorem, který informuje cestující o poloze autobusu, zastávkách a čase, kdy přijede další spoj. Turisté mohou využít týdenní síťovou jízdenku za cca 17 EUR. Pro ostrov Ischia jsou charakteristické hlavně termální lázně. Obvykle se jedná o kombinaci tzv. římské sauny a různých bazénů s termální vodou různé teploty. Zahrady (termální parky) jsou otevřené od května do září.
Odlety a přílety: Odlety na Ischii jsou organizovány z letiště Praha. Příletové místo našeho letu je Neapol, kde vás budou očekávat naši delegáti, poté následuje cesta trajektem na ostrov Ischia.
Doba letu: cca 2 hodiny, trajekt cca 1 hodinu.

Forio

FORIO – nejoblíbenější městečko se rozkládá na západě ostrova. Nedaleko se nachází Poseidonovy zahrady, nejznámější a největší termální lázně na ostrově. Městečko si zachovalo tvář minulosti s rušnými křivolakými uličkami se spoustou obchůdků, barů a restaurací, za návštěvu stojí zbytky starověkých strážních věží a velké množství kostelů a bazilik.
Fakultativní výlety

PŮLDENNÍ VÝLET PO OSTROVĚ ISCHIA

Půldenní okruh po ostrově Ischia s česky hovořícím průvodcem vás seznámí s nejzajímavějšími místy ostrova. Navštívíte i nejvýše položenou vesničku Serrara Fontana, kde budete mít možnost ochutnat např. výborné ostrovní cappuccino, bruschetu (topinka s rajčaty) nebo místní víno (občerstvení není zahrnuto do ceny výletu). Další zastávkou bude rybářská vesnička Sant Angelo, která leží v termálně nejaktivnější zóně. Bude čas i na nákup suvenýrů nebo léčivé termální kosmetiky.

Orientační cena: cca 20 EUR

Fakultativní výlety

VÝLET NA PERLU TYRHÉNSKÉHO MOŘE, OSTROV CAPRI

Ostrov Capri je považován za perlu Tyrhénského moře. V časných ranních hodinách odplujete lodí na ostrov Capri. Během dopolední prohlídky města Aanacapri můžete navštívit vilu S. Michele Axela Munteho nebo vyjet lanovkou na Monte Solaro, nejvyšší horu Capri s úchvatným výhledem. Možnost oběda v restauraci, turistické menu (není v ceně). Odpolední prohlídka hlavního města ostrova zahrnuje procházku starobylou čtvrtí až ke klášteru S. Jakuba. Na závěr možnost výletu kolem ostrova lodí (za poplatek) s návštěvou jeskyň Grotta Bianca, Grotta Verde a možností prohlídky světoznámé Modré jeskyně za příplatek.

Orientační cena: cca 70 EUR

Fakultativní výlety

CELODENNÍ VÝLET NA PLACHETNICI KOLEM OSTROVA ISCHIA

Nezapomenutelný celodenní výlet kolem ostrova, který bude perličkou na konci vaší dovolené. Výletní loď obeplouvá Ischii, zastavuje v malebných zátokách, přímo z paluby lodi se můžete koupat v křišťálových vodách (přístup do vody po schodech). Po celý den občerstvení, neomezená konzumace vody a vína, oběd - plody moře. Veselá posádka se postará o svělou zábavu.

Orientační cena: cca 55UR

PŮLDENNÍ VÝLET NA ARAGONSKÝ HRAD A DO ISCHIA PONTE

Po snídani odjíždíme do malebné, původně rybářské vesnice Borgo di Celsa, současné Ischia Ponte, kde nás bude čekat společná procházka městem s výkladem. Poté bude následovat prohlídka hradu postaveného v roce 474 př. n. l. s česky hovořícím průvodcem, která zpravidla trvá cca 2,5 h. Hrad je unikátní stavbou, kterou v pozdějších letech rozšířili Římané, ovšem největšího rozkvětu se dočkal za vlády rodu Anjou, Aragonců a Bourbonů. Nyní je v soukromém vlastnictví. Cena nezahrnuje vstup do hradu.

Orientační cena: cca 15 EUR

Fakultativní výlety

POMPEJE A VESUV

V časných ranních hodinách odjezd autobusem na pevninu. Dopolední prohlídka archeologického areálu Pompejí s česky hovořícím průvodcem zabere cca 2,5–3 hodiny. Vstupné do Pompejí není zahrnuto v ceně výletu. Zdarma děti do 18 let a nad 65 let. NUTNÝ DOKLAD S SEBOU (pas nebo OP). Na úpatí Vesuvu je zastávka na oběd, menu není zahrnuto v ceně. Výjezd do výšky 1000 m a odtud výstup na aktivní vulkán Vesuv (Národní park Vesuvio 1280 m. n. m) vstupné se platí na místě a není zahrnuto do ceny výletu. Vhodná turistická obuv je nezbytností. Výstup na Vesuv doporučujeme osobám s dobrou fyzickou kondicí.

Orientační cena: cca 50 EUR

Fakultativní výlety

TERMÁLNÍ PARK AFRODITE APOLLON A SANT’ ANGELO

Celodenní relaxace v termálním parku Afrodite Apollon se silně léčivou, mírně radioaktivní termální vodou, rozkládající se nad malebnou pláží Maronti. Přírodní sauna, Kneippovy lázně, bazény s různou teplotou a složením vody. V ceně doprava a vstup do parku.

Orientační cena: cca 30 EUR

Hodnocení naších zákazníků

Níže uvedená hodnocení, stejně jako hodnocení všech dalších hotelů na těchto stránkách, jsou vždy přesnými výsledky hodnocení našich zákazníků, kteří se zúčastnili zájezdu s CK Alexandria a vyplnili náš anketní lístek. Jakékoli jiné hodnocení na jiných webech může být nepřesné, neobjektivní, zkreslené a někdy dokonce ovlivněné osobami, které s námi prokazatelně necestovaly.

0
49 hodnocení
Kvalita ubytování
0
Stravování
0
Vybavení a služby hotelu
0
Úklid v hotelu
0
Personál hotelu
0
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies