Rozbalit vyhledávací formulář
Nerozhoduje
Nerozhoduje
červenec 2024
červenec
poútstčtsone
srpen
poútstčtsone
  Osob: 2 + 0
  Počet osob
  Věk 1. osoby
  Věk 2. osoby
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje
  Nerozhoduje

  Fujairah Rotana Resort & SPA Alexandria Club

  PathPathPathPathPath
  • 2 děti do 12 let za zvýhodněnou cenu
  • Animace v češtině 23.10.-14.5.
  • Dětský klub v češtině 23.10.-14.5.
  • Přímo u písčité pláže
  • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma
  • Bazén se skluzavkou
  • Výborná kuchyně
  • Wi-fi
  • Termín
   23.10. – 30.10.2024 (8 dní / 7 nocí)
  • Doprava
   Letecky - Praha
  • 0
   říjen 2024
   poútstčtsone
  • Počet osob
   2 dospělí + 0 dětí
   Počet osob
   Věk 1. osoby
   Věk 2. osoby
  • Strava
   All Inclusive


  Zjišťujeme pro Vás cenu.

  Oblíbený a vyhledávaný hotel s krásnou zahradou plnou palem a zeleně nabízí vysoký standard poskytovaných služeb. Nádherná pláž na straně jedné a masivní dominanta hor na straně druhé jsou dokonalou kulisou ke strávení dovolené plné klidu, odpočinku a relaxace. Kromě krásného zázemí hotelu a skvělého koupání si v hotelu můžete vychutnávat také kvalitní služby all inclusive, pohodovou atmosféru a v neposlední řadě také bohaté animační programy pro děti i dospělé v českém jazyce, které pro Vás a Vaše děti spolu s hotelovými animátory připraví náš český animační tým.

  Poloha:

  Hotelový komplex se nachází v oblasti Fujairah mezi pohořím Al-Hadžar a Indickým oceánem, cca 45 km od města Fujairah a cca 140 km od letiště v Dubaji. Hotel zajišťuje několikrát týdně dopravu do Dubai Mall a zpět (za poplatek cca 100 AED/osoba). Hotel je situován přímo u krásné písčité pláže.

  Vybavení:

  Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, à la carte restaurace, kavárna, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, bar s večerním programem a živou hudbou, bazén (součástí je skluzavka), dětský bazén, dětský klub, animační programy, obchod se suvenýry, konferenční místnost.
  Zdarma: Wi-Fi (v celém hotelu), slunečníky a lehátka u bazénu, fitness centrum, stolní tenis, plážový volejbal, dětská postýlka.
  Za poplatek: SPA centrum (masáže a jiné procedury), tenisový kurt, biliár.

  Ubytování:

  Hotel nabízí pokoje s balkonem v hlavní budově orientované na mořskou stranu, a pokoje s výhledem do zahrady s balkonem nebo terasou, situované v jednopatrových budovách v zahradě. Komfortní a elegantně vybavené pokoje se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). K dispozici je příslušenství pro přípravu kávy a čaje. V pokojích s výhledem do zahrady možnost jedné přistýlky, v pokojích v hlavní budově možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí.

  Stravování:

  Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 06:30 do 10:30 h, o víkendu od 06:30 do 11:00 h, obědy od 12:30 do 15:00 h, o víkendu od 13:00 do 15:30 h, večeře od 18:30 do 22:30 h), zmrzlina pro děti od 16:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.
  Za příplatek Ultra all inclusive - zahrnuje navíc: jeden moučník/zákusek denně v kavárně, vybrané značkové alkoholické nápoje, 30% sleva na služby SPA centra, 50% sleva na prádelnu, 15% sleva na motorizované vodní sporty, 20% sleva na nemotorizované vodní sporty, sleva 50% na značkové nápoje.

  Pláž:

  Krásná a dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

  Animace:

  Dětský klub a mezinárodní animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů
  Máme pro Vás úžasnou novinku. Letos se s našimi animátory můžete bavit i v zimní sezoně. V hotelu Fujairah Rotana Resort & SPA Alexandria Club bude pro Vás a Vaše děti připraven bohatý animační program plný legrace, zábavy a aktivní relaxace. Naši čeští animátoři využijí spolupráci s mezinárodním animačním týmem a nebude tak nouze o spousty sportovních i čistě zábavných aktivit, které přijdou vhod všem, co se na dovolené rozhodně nechtějí nudit. Pro děti máme navíc samozřejmě přichystaný pestrý program v Karcoolčině dětském klubu. Naši animátoři se už nyní nemohou dočkat, že si s Vámi užijí pravou letní zábavu i v zimních měsících.

  Animační sezona: 23. 10. 2024 - 14. 5. 2025
  V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů. Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

  GPS:

  25.508487, 56.363858

  Cena:


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday World včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 40 000 Kč1 900 Kč/osoba/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč2 600 Kč/osoba/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 31. 5. 2024. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 5. 2024.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Poplatky:

  Povinný příplatek za silvestrovskou večeři - platba předem v CK.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

  Výše uváděná cena za osobu je počítána jako celková cena za dané složení osob děleno počtem všech osob, nezohledňuje rozdílné ceny za jednotlivé osoby a jedná se o čistě matematický výpočet průměru.

  S.A. Emiráty

  Poloha:

  Spojené arabské emiráty (SAE) se nacházejí v jihovýchodní části Arabského poloostrova, jejich sousedy jsou Saúdská Arábie z jihozápadu, Katar ze západu a Omán z východu. Západní pobřeží omývají břehy vody Perského zálivu a na východě Ománský záliv (Indický oceán).

  Rozloha:

  83 600 km2.

  Přírodní podmínky:

  Velkou část území tvoří pouště a přes 95 % je v podstatě bez obydlení. Většina života se soustředí do měst Abu Dhabi a Dubaj. Šejkové jednotlivých emirátů se však snaží o rozšiřování zelených ploch ve svých zemích. Vše ale souvisí s finančními prostředky, proto čím bohatší emirát, tím více zeleně můžete vidět. Nejvyšším bodem země je hora Jabal Yibir 1 527 m, nejnižším bodem Perský záliv. Jednotlivé emiráty jsou charakteristické jinou barvou hornin a písku. V Dubaji je to červená, v Sharjahu hnědá, v Ajmanu jsou krémové barvy, v Umm al Qaiwanu šedá s nádechem do modra, v Ras al-Khaimahu, který je rovněž emirátem s nejvíce zelení a je nejúrodnějším, čistě bílá, ve Fujairahu černá a v Abu Dhabi jemně červená.

  Počet obyvatel:

  4 900 000, Arabové tvoří 84 %, pouze 30 % z toho je však původní obyvatelstvo, zbytek tvoří přistěhovalci. V zemi je zastoupena také početná skupina přistěhovalců z Indie, Pákistánu, Bangladéše, kteří pracují především na stavbách, někteří také v hotelích. 84 % obyvatel se hlásí k islámu, 13 % k hinduismu. Zastoupena jsou menšinově také ostatní náboženství.

  Hlavní město:

  Abu Dhabi (cca 1 145 000 obyvatel)

  Jazyk:

  Úředním jazykem je arabština, všude je možné se domluvit anglicky, v určitých místech také německy.

  Měna:

  AED (Emirátský dirham)

  Ceny:

  SAE jsou zemí zaslíbenou pro milovníky luxusu a nákupů. Najdete zde vše, co si jen dokážete představit. Od luxusních automobilů, které lze pořídit za mnohem nižší ceny než jinde na světě, přes překrásné látky, šperky nejrůznějších vzorů, parfémy, koření a mnoho mnoho dalšího. V každém emirátu jsou velká nákupní centra, letiště v Dubaji je rovněž pověstné neskutečným množstvím zboží na jehož pouze zběžnou prohlídku je potřeba několik hodin. Určitě se vyplatí nakoupit zlato, elektroniku, jejíž poslední modely mnohdy do Evropy ještě nedorazily. Emiráty jsou synonymem pro luxus a luxusní zboží, ale najde se mnoho věcí, které jsou dostupné pro každého. Jako v každé arabské zemi i zde je možné při nákupu na většině míst smlouvat, avšak mimo nákupních center.

  Platební karty:

  Půjčování aut, motocyklů a kol:

  Automobil lze bez problémů půjčit v každém z hotelů. O silnicích, kterými jsou SAE protkány, si můžeme z hlediska jejich kvality nechat jen zdát.

  Pláže:

  Pláže v Emirátech se dělí na hotelové a veřejné. Klientům doporučujeme využívat pláže hotelové, vzhledem k tomu, že není problém na nich pobývat v plavkách. Naproti tomu veřejné pláže jsou určeny místním obyvatelům a platí na nich dosti přísná pravidla. Ženy se koupou zahalené a muži musí mít kalhoty pod kolena. Kvalita všech pláží je srovnatelná, jemný písek od bílé až po zlatou barvu Vás zcela jistě uchvátí, průzračně čisté a teplé moře jen dokreslí úžasný dojem z dovolené.

  S.A. Emiráty

  Lokalita:

  Fujairah

  Lokalita:

  Emirát Fujairah je známý svou krásnou pobřežní linií a horami Hajar. Zdejší pláže jsou vhodné pro odpočinek a vodní aktivity. Můžete také navštívit místní národní park, kde se nachází rozsáhlá poušť a fascinující množství flóry a fauny.

  Výlety

  Fakultativní výlety

  DUBAJ – CELODENNÍ VÝLET

  Prozkoumáte velkolepou metropoli Dubaj, kde uvidíte ta nejdůležitější místa – mešitu na Jumeirah, starou část Dubaje Al Fahidi, tradiční tržiště, plachetnici Burj al - Arab, nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, slavné nákupní centrum Dubai Mall. První zastávka bude ve staré části města Al Fahidi, kde si projdete tradiční trh s kořením a zlatem známý jakou souk. Poté se můžete těšit na projížďku v malých tradičních lodích abras přes zátoku na druhou stranu města. Tam uvidíte, jak vypadaly dříve domy bez klimatizace, tzv. „wind towers“. Poté se vydáte směrem k Palmovému ostrovu. Zastavíte se u mešity na Jumeirah, kterou si můžete prohlédnout i vevnitř. Projedete Dubai Marinou až k Madinat Jumeirah – resortu, který vypadá jako malé Dubajské Benátky a skládá se především z hotelů ale také krásných zdobených tržnic, odkud si budete moct vyfotit hotel ve tvaru plachetnice Burj Al Arab. Poslední zastávka bude v nákupním centru Dubai Mall, které je hned vedle nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Bude možnost zakoupit si vstupenku na vyhlídku na Burj Khalifa.

  Fakultativní výlety

  POUŠTNÍ SAFARI

  Na tomto půldenním odpoledním výletě zažijete dobrodružství se zkušenými řidiči na písečných dunách ve vozidle 4x4 se zastávkou na nejvyšších dunách, odkud si vychutnáte krásný západ slunce. Večer strávíte v tradičním beduínském táboře, kde bude připravený program. Můžete zkusit sandboarding, jízdu na velbloudovi, malování henou. Bude pro vás přichystaná tradiční arabská večeře ve formě švédských stolů a čekají vás také tradiční vystoupení – břišní tanec, tanec dervišů, tanec s ohněm. Za poplatek bude možnost půjčení čtyřkolek.

  Fakultativní výlety

  LODNÍ VÝLET NA MUSANDAM - OMÁN

  Zážitková celodenní plavba s obědem na výběžek Musandam v Ománu. Prožijete den na tradiční ománské lodi dhow, budete obdivovat skalní útvary, pozorovat delfíny, plavat, šnorchlovat v křišťálově čisté vodě plné barevných rybiček, mořských živočichů a korálů. Zastávka bude u ostrova Telegraph v Chasabském zálivu. Na palubě lodi si můžete vychutnat oběd formou bufetu. Na výlet je nutné si sebou vzít i cestovní pas.  DŮLEŽITÉ INFORMACE:
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát v místě pobytu. Nabídka výletů se může lišit dle konkrétní oblasti.
  • Pro členy ALEXANDRIA BONUS KLUBU poskytujeme slevy z cen fakultativních výletů.

  Hodnocení našich zákazníků

  Níže uvedená hodnocení, stejně jako hodnocení všech dalších hotelů na těchto stránkách, jsou vždy přesnými výsledky hodnocení našich zákazníků, kteří se zúčastnili zájezdu s CK Alexandria a vyplnili náš anketní lístek. Tento anketní lístek lze vyplnit pouze elektronicky, a to na základě odkazu, který zasíláme zákazníkům emailem po absolvování zájezdu. Jakékoli jiné hodnocení na jiných webech může být nepřesné, neobjektivní, zkreslené a někdy dokonce ovlivněné osobami, které s námi prokazatelně necestovaly.

  9,4 velmi dobré - skvělé
  291 hodnocení
  Kvalita ubytování9.7
  velmi dobré - skvělé
  Stravování8.6
  dobré - velmi dobré
  Vybaveni a služby hotelu9.3
  velmi dobré - skvělé
  Úklid v hotelu9.7
  velmi dobré - skvělé
  Personál hotelu9.5
  velmi dobré - skvělé