Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Parkování u letiště - Ostrava

Letíte na dovolenou z Letiště Ostrava - Mošnov a nevíte, kam s Vaším plechovým miláčkem? Pak je zde hlídané parkoviště s monitorovacím systémem a fyzickou ostrahou společnosti Lismond s. r. o..

Jako jediné hlídané parkoviště v Mošnově a okolí provozujeme službu NON-STOP 24 hodin denně.

A jak to funguje? Zcela jednoduše:
Ve značkových prodejnách Alexandria si při koupi zájezdu vyžádejte poukaz na slevu pro zákazníky CK Alexandria.

Nejpozději 3 dny před odletem si objednejte parkovací místo vyplněním objednávkového formuláře na stránkách www.parkoviste-lismond.cz v sekci Objednávka.

Po příjezdu na parkoviště Lismond s. r. o. v Mošnově si vyřídíte formality, předložíte poukaz na slevu a zaplatíte zvýhodněnou cenu. Přeložíte si zavazadla do svozového vozidla Škoda Octavia combi nebo Mercedes Vito a zaměstnanci parkoviště Vás odvezou před odletovou halu letiště. Po příletu budete odvezeni z letiště opět zpátky na parkoviště.

Platba je možná pouze v hotovosti po příjezdu na parkoviště. Zákazníci CK Alexandria po předložení parkovacího poukazu zaplatí zvýhodněné ceny.

CENÍK PRO ZÁKAZNÍKY CK ALEXANDRIA PRO SEZONU 2018:

délkacena
1-2 dny 100 Kč
6-9 dní 500 Kč
10-12 dní 700 Kč
13-15 dní 800 Kč

Parkoviště Lismond s.r.o. je umístěno cca 300 m od letiště v blízkosti benzinové pumpy ONO na příjezdové cestě k letištnímu terminálu - viz mapa:

mapa


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více