Parkování u letiště - Ostrava (Mošnov)

Parkování U Karlose

Parkoviště je umístěno cca 400 m od letiště v blízkosti benzínové pumpy ONO na příjezdové cestě k letištnímu terminálu. Zákazníci přijedou na parkoviště v Mošnově, vyřídí si formality, přeloží zavazadla do svozového vozidla a řidič je odveze před odletovou halu letiště.
Náš tip: Pro pohodlnější a rychlejší zaparkování může zákazník - řidič nejprve zajet před letištní halu a nechat spolucestující vystoupit, vyložit zavazadla, kočárky apod. Spolucestující mohou vyčkat v letištní hale a zákazník - řidič zajede na parkoviště sám.
Po příletu cestující vyzvedne řidič parkoviště a odveze zpět na parkoviště.

Závazná rezervace parkovacího místa je nutná telefonicky minimálně 3 dny před odletem.
Platba pouze v hotovosti po příjezdu na parkoviště. Cestující CK ALEXANDRIA po předložení parkovacího voucheru zaplatí zvýhodněné ceny. Pro získání parkovacího voucheru kontaktujte kteroukoli pobočku CK ALEXANDRIA.

Ceník pro sezonu 2021:

8 dní 9-12 dní 13-15 dní
500 Kč 700 Kč 800 Kč

Odvoz na letiště a zpět v ceně parkovného.

Postup pro zákazníka:

1. Zákazník při/po zakoupení zájezdu s odletem z Ostravy projeví zájem o možnost parkování u letiště Ostrava – Mošnov.
2. Prodejce vystaví slevový parkovací voucher a zákazníkovi pošle nebo osobně předá.
3. Po obdržení Pokynů k odletu, nejpozději 3 dny před odletem, zákazník objedná telefonicky parkovací místo u firmy Parkování U Karlose: zde.
4. Při vjezdu na parkoviště a vyřízení formalit obdrží zákazník slevu po předložení slevového parkovacího voucheru a uhradí parkovné v hotovosti.
5. Po příletu se zákazník řídí instrukcemi obsluhy parkoviště.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies