Tsokkos Paradise Village

Kypr - Agia Napa - Tsokkos Paradise Village
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
cena od 30 790 Kč

Hotel Paradise Holiday Village situovaný poblíž jedné z nejkrásnějších pláží na Kypru patří do rětězce hotelů Tsokkos. Díky své ideální poloze, přátelské atmosféře a kvalitním službám je skvělou volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny klient ...více zde

Vzdálenost od pláže: cca 200 m
Strava v ceně: All inclusive

Akce:

  • 1 dítě do 12 let pobyt a strava ZDARMA
Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Červen 2021 nahoru
03.06. - 10.06.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
10.06. - 17.06.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
17.06. - 24.06.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
24.06. - 01.07.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
Červenec 2021 nahoru
01.07. - 08.07.   7 nocí ALL Praha     34 490 Kč
Rezervovat
08.07. - 15.07.   7 nocí ALL Praha     34 490 Kč
Rezervovat
15.07. - 22.07.   7 nocí ALL Praha     34 990 Kč
Rezervovat
22.07. - 29.07.   7 nocí ALL Praha     36 590 Kč
Rezervovat
29.07. - 05.08.   7 nocí ALL Praha     36 590 Kč
Rezervovat
Srpen 2021 nahoru
05.08. - 12.08.   7 nocí ALL Praha     36 590 Kč
Rezervovat
12.08. - 19.08.   7 nocí ALL Praha     36 590 Kč
Rezervovat
19.08. - 26.08.   7 nocí ALL Praha     36 590 Kč
Rezervovat
26.08. - 02.09.   7 nocí ALL Praha     35 290 Kč
Rezervovat
Září 2021 nahoru
02.09. - 09.09.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
09.09. - 16.09.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
16.09. - 23.09.   7 nocí ALL Praha     33 490 Kč
Rezervovat
23.09. - 30.09.   7 nocí ALL Praha     30 790 Kč
Rezervovat
Hotel Paradise Holiday Village situovaný poblíž jedné z nejkrásnějších pláží na Kypru patří do řetězce hotelů Tsokkos. Díky své ideální poloze, přátelské atmosféře a kvalitním službám je skvělou volbou pro všechny klienty toužící po krásné dovolené.

Poloha:

Resort skládající se z několika bungalovů se nachází v klidné části letoviska Agia Napa, cca 4 km od jeho živého centra. Vzdálenost od letiště je cca 50 km. V okolí naleznete obchody, restaurace, bary a kavárny. Autobusová zastávka je nedaleko od hotelu. Vzdálenost od letiště je 50 km. Hotel leží cca 200 m od krásné písčité pláže.

Vybavení:

Hotelový resort skládající se z několika bungalovů situovaných kolem bazénu či v příjemné zahradě nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, TV místnost, venkovní restauraci, bar u bazénu, bazén ve tvaru laguny, dětský bazén, vyhřívaný vnitřní bazén a dětské hřiště, animační programy.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: Wi-Fi a internetový koutek (v recepci), fitness, vířivka, sauna, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis a biliár.

Ubytování:

Vkusně zařízená studia s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizována (klimatizace zdarma) a vybavena TV/SAT, chladničkou, Wi-Fi a trezorem (obojí za poplatek). Součástí studií je obývací část s kuchyňským koutem oddělená zatahovacími dveřmi. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí). Hotel dále nabízí i apartmány s možností ubytování až pěti osob (za příplatek).

Stravování:

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávany formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení all inclusive.

Pláž:

Krásná a oblíbená písčitá pláž Golden Beach leží cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

GPS:

34.989450, 33.958530

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
 storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
 


Informace pro zákazníky:
V případě zavedení pobytové taxy na řeckých ostrovech bude tato vybírána na místě hoteliérem. O případném zavedení a výši bude cestovní kancelář zákazníky informovat.
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Kypr

Poloha:

Kypr je třetím největším ostrovem Středozemního moře. Jeho poloha je jihovýchodně od Malé Asie. Od tureckého území jej odděluje 75 kilometrů moře. Ze západu na východ měří 240 kilometrů a široký je 100 kilometrů. Kypr je ostrovem, kde se mísí prvky řecké, turecké a britské kultury. Moře je tu opravdu nádherné, vždyť podle pověsti se u kyperských břehů zrodila z mořské pěny bohyně krásy Afrodité. Voda je zde průzračně čistá. Nejkrásnější a nejvyhlášenější pláže najdete v Agia Napa, jejich bílý písek a čistá voda byly oceněny i v rámci UNESCO. Ostrov je rozdělen na dvě části, a to Kyperskou republiku a Tureckou republiku severního Kypru, která je ovšem uznávána pouze Tureckem. Tato dvě území jsou striktně oddělena zelenou linií. Je možné navštívit v rámci výletu i tureckou část.

Rozloha:

9 251 km2

Přírodní podmínky:

Kypr je obecně považován za ostrov mnohých kontrastů a značné krásy. V zimě můžete současně lyžovat v horách Troodosu a koupat se ve vlnách moře.

Počet obyvatel:

cca 838 900, 98% pravoslavní

Hlavní město:

Nikósie (236 000 obyvatel)

Jazyk:

Řečtina a turečtina.

Měna:

EUR (Euro)

Ceny:

Obecně platí, že ceny na Kypru jsou vyšší než u nás. Oblíbenými suvenýry z Kypru bývají místní víno, sýr, olivy, ale také keramické nebo kožené výrobky. Nejznámějším vínem Kypru je tzv. likérové víno Commandaria – produkt klášterních mnichů.

Platební karty:

Běžné druhy platebních karet jsou přijímány v hotelech a půjčovnách automobilů. V obchodech a restauracích ne vždy akceptují platby kartou. Bankomaty jsou v každém větším městě i ve střediscích cestovního ruchu.

Půjčování dopravních prostředků:

V každém turistickém letovisku na Kypru si lze zapůjčit automobil nebo motocykl. Ceny se pohybují od 35 EUR/den, automobily se ve většině autopůjčoven půjčují na dva a více dní. Dobře zde funguje i autobusová doprava, kterou zajišťují většinou soukromé společnosti. Jezdí se vlevo. Jízda vlevo je pozůstatkem Commonwealthu. Mimochodem anglicky zde mluví téměř každý. Na jízdu vlevo musíte pamatovat i při jízdě na kole.

Pláže:

Písečné nebo písečno-oblázkové pláže na Kypru jsou zpravidla veřejné, jsou vyhlášené svou čistotou a průzračným mořem. Platí se pouze za slunečníky a lehátka.

NIKÓSIE - LARNAKA

Tento výlet Vás zavede do hlavního města ostrova, které je zdí rozdělené na kyperskou a tureckou část. Kromě poznání tohoto zajímavého města je ponechán všem návštěvníkům čas na návštěvu taveren, řady obchodů a butiků.

Orientační cena: 45 EUR

POHOŘÍ TROODOS A KLÁŠTERY

V průběhu tohoto výletu navštívíte pohoří Troodos, které se nachází v centrální části ostrova. Budete míjet kopce, údolí, piniové lesy, typické místní vesničky včetně vesničky Omodhos, proslulé místní architekturou. Cesta Vás zavede až k nejvyšší hoře ostrova Olympos, která je vysoká 1952 m n. m, navštívíte hrobku arcibiskupa Makariose III., který byl prvním prezidentem Kypru, a také kláštery Kykkos a Svatý Kříž, zvenku pak budete moci obdivovat architekturu kláštera Trooditissa.

Orientační cena: 45 EUR

PAFOS - KOURION

Nejprve navštívíte starověké město Kourion a poté povede Vaše cesta do města Pafos, které je zapsané v kulturní listině měst UNESCO. Zastávka bude také u Dionysova domu, basiliky Ayia Paraskevi z 9. století a Afroditina útesu opředeného proslulou legendou.

Orientační cena: 50 EUR

SEVERNÍ KYPR

První cesta tohoto výletu povede do hlavního města ostrova Nikósie, odkud se vydáte do severní části Kypru do Kerynie a pohoří Pentadaktylos (nazývané Pět prstů). První zastávka bude u katedrály sv. Mikuláše ze 16. století n. l. Další zastávkou bude klášter Bellapais s jedinečnou gotickou architekturou a hrad Kerynia ze 7. století. Výlet pak můžete zakončit krátkým posezením v jedné z kaváren v přístavu Kerynia.

Orientační cena: 70 EUR

TROODOS - JEEP SAFARI

Jedná se o výlet vozy 4x4 Landrover do pohoří Troodos. Uvidíte kopce a údolí, piniové lesy, půvabné horské vesničky, vodopády, klášter Kykkos, a cesta Vás zavede i k nejvyšší hoře ostrova Olympos, která je vysoká 1952 m n. m..

Orientační cena: 40 EUR

Výlety se uskuteční při obsazení minimálním počtem účastníků.

Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies