Silver Beach

cena od 44 990 Kč

Menší hotelový komplex s přátelskou atmosférou obklopený udržovanou tropickou zahradou leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, jež je pokryta bílým pískem a omývána tyrkysovými vodami Indického oceánu. Doporučujeme pro odpočinkovou dovolen ...více zde

Vzdálenost od pláže: u pláže
Strava v ceně: All inclusive

Akce:

Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Únor 2020 nahoru
22.02. - 02.03.   7 nocí ALL Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
29.02. - 09.03.   7 nocí ALL Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
Březen 2020 nahoru
07.03. - 16.03.   7 nocí ALL Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
14.03. - 23.03.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   46 990 Kč
Na vyžádání
21.03. - 30.03.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   46 990 Kč
Na vyžádání
28.03. - 06.04.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   46 990 Kč
Na vyžádání
Duben 2020 nahoru
04.04. - 13.04.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   46 990 Kč
Na vyžádání
07.04. - 16.04.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   44 990 Kč
Na vyžádání
11.04. - 20.04.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   46 990 Kč
Na vyžádání
18.04. - 27.04.   7 nocí ALL Praha   Na vyžádání   46 990 Kč
Na vyžádání
26.04. - 03.05.   7 nocí ALL Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
Menší hotelový komplex s přátelskou atmosférou obklopený udržovanou tropickou zahradou leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, jež je pokryta bílým pískem a omývána tyrkysovými vodami Indického oceánu. Doporučujeme pro odpočinkovou dovolenou klientům všech věkových kategorii.

Poloha:

Oblíbený hotel s celkem 60 pokoji rozmístěnými v hlavní budově a patrových bungalovech v zahradě se nachází na východním pobřeží ostrova, přímo u krásné pláže s bílým pískem a cca 2 km od vesničky Trou d’Eau Douce. Městečko Central Flacq s nákupními možnosti je vzdáleno cca 11 km, mezinárodní letiště cca 50 km.

Vybavení:

Restaurace, 2 bary, bazén, obchod se suvenýry, turistické centrum, knihovna, centrum vodních sportů.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, večerní programy, kulečník, společenské hry, šlapadla, kanoe, šnorchlování.
Za poplatek: potápění, motorizované vodní sporty na pláži, jízda na koních.

Ubytování:

Standardní pokoje v hlavní budově jsou vybaveny sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén), klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem a balkónem s orientací na moře. Maximální obsazenost dva dospělí. Pokoje v bungalovech zasazených do tropické zahrady jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje, ale jsou prostornější. Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování:

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (kontinentální snídaně, obědy formou bufetu, večeře 4x týdně formou menu a 3x týdně formou bufetu), během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů v době od 10:30 do 23:30 h. Uvedené časy jsou orientační.

Poplatky:

Zdarma sportovní aktivity – stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, biliár, petanque, šipky, windsurfing, kajaky, šlapadla, potřeby k šnorchlování, výlet lodí s proskleným dnem, hotel organizuje animace.

Pláž:

Nádherná, dlouhá písčitá pláž s jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA. Motorizované vodní sporty za poplatek.

GPS:

20.233320, 57.804579

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku*
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené
 storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/dospělá osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 20. 5. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 20. 5. 2019.

Mauritius

Poloha:

Ostrov Mauritius se nachází v Indickém oceánu, 900 km východně od ostrova Madagaskar. Společně s dalšími ostrovy v regionu (hlavně Reunion a Komory) tvoří souostroví zvané Maskarény.

Rozloha:

2 040 km2

Přírodní podmínky:

Ostrov vulkanického původu je téměř celý obklopen korály a korálovými útesy. Náhorní plošiny střídají mírné kopce a „hory“, které jsou povětšinou bohatě zalesněné. Nejvyšší z nich – Piton de la Riviere Noire – však měří pouhých 828 metrů.

Počet obyvatel:

1,2 milionu. Zhruba 70 % obyvatel jsou Indové, zbytek jsou míšenci různých národů, které v průběhu historie Mauritius navštívili.

Hlavní město:

Port Louis (cca 149 672 obyvatel)

Jazyk:

Úředním jazykem je na Mauritiu angličtina. Ta však není jazykem nejrozšířenějším a nejpoužívanějším. Tím je kreolština, jež je rodným jazykem 80 % obyvatelstva. Na ostrově lze zaslechnout i různé další dialekty (čínské, indické, francouzské).

Měna:

MUR (Mauricijská rupie)

Ceny:

Orientační cena nápojů v hotelích střední kategorie – nealko cca 50,- Kč, pivo cca 70,- Kč, láhev vína 0,7 cca 400,- Kč. Většina hotelů je izolovaná a turisté využívají spíše hotelových služeb. Vodu z vodovodní sítě nedoporučujeme pít.

Půjčování dopravních prostředků:

Na Mauritiu si lze pohodlně vypůjčit vůz. Vozy vždy nemusí být srovnatelné se standardem, na které je našinec zvyklý. Největším rozdílem je ale to, že na Mauritiu se jezdí vlevo, což je pozůstatek nadvlády Britů.

Pláže:

Většina 330 km dlouhého pobřeží ostrova nabízí nádherné pláže s jemným bílým nebo zlatým pískem. Tyrkysová voda Indického oceánu s mnoha vyhlášenými potápěčskými místy je velmi bohatá na rozmanitý podmořský život. Potápění nebo šnorchlování zde je splněný sen každého milovníka podmořského světa.
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies