Langi Langi

Zanzibar - Nungwi - Langi Langi
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
Vyprodáno
LAST MINUTE

Menší klidný rodinný hotel situován na severním pobřeží ostrova Zanzibar, který se pyšní pravou typickou atmosférou a je vybaven pravými starožitnostmi, je vhodný pro nenáročné klienty. ...více zde

Vzdálenost od pláže: cca 50 m
Strava v ceně: Snídaně

Akce:

Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Duben 2021 nahoru
23.04. - 02.05.   7 nocí SN Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
Komplex bungalovů leží v překrásné tropické zahradě přímo na pláži. Tato oáza klidu se nachází jen pár minut chůze od centra Nungwi a je skvělou volbou pro odpočinkovou dovolenou pro nenáročné klienty. Bungalovy se pyšní pravou typickou atmosférou a jsou vybaveny pravými starožitnostmi.

Poloha:

Hotel leží na severním pobřeží ostrova, v blízkosti vesničky Nungwi cca 60 km od hlavního města Stone Town a cca 67 km od letiště (cca 90 minut délka transferu). Písčitá pláž je od hotelu vzdálena cca 50 m. Na pláž vedou schody.

Vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, bazén.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: Wi-Fi (v celém areálu), masáže, potápěčské centrum.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s balkónem nebo terasou a sociálním zařízením (vana, WC), fén na vyžádání a jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny stropním ventilátorem, telefonem, trezorem (za poplatek) a ledničkou. Dále mají bungalovy na vyžádání a za příplatek Suity s výhledem na moře, Marhaba Suity a Zanzibar Suity.

Stravování:

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů a večeří.

Pláž:

Písčitá pláž s jemným bílým pískem leží cca 50 m od hotelu. Na pláž vedou schody.

GPS:

-5.726716, 39.291114

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku*
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• anglicky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto (povinné příplatky):
• turistická taxa ve výši 1 USD na osobu na den, platí se na místě
• vstupní vízum do Tanzánie 50 USD na osobu, elektronicky trvá vyřízení žádosti cca 10 dní - https://eservices.immigration.go.tz/visa

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/osoba /pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 913 Kč/osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 613 Kč/osoba/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Zanzibar

Poloha:

Fascinující historie, exotické koření, dlouhé bílé písečné pláže s palmami, lemující malebné zátoky, a pohostinní lidé – to je kouzlo Zanzibaru. Zanzibar leží na západ od afrického pobřeží v Indickém oceánu a spolu s dalšími ostrůvky patří k Tanzánii, od které je vzdálený 35 km (z centrálního pobřeží je možné použít rychloloď – cesta trvá 2 hodiny – nebo přelet, který trvá 20 minut).

Rozloha:

Ostrov je 84 km dlouhý a 28 km široký. Po celém ostrově se nacházejí pozůstatky islámské architektury, ruiny arabských šlechtických paláců, noblesní domy a kilometry liduprázdných pláží s bílým pískem. km2

Přírodní podmínky:

Lákavá je procházka po pralese, ve kterém žije i jedna z nejvzácnějších opic světa (dnes již ohrožený druh) – červený kočkodan Kirkiho. Dnešní Zanzibar je známý díky pěstování exotického koření – roste tu hřebíček, skořice, vanilka a kardamon. Především je ale vyhlášený svými pestrými korálovými útesy, které lemují část východního pobřeží a jsou skvělým místem pro šnorchlování, ale i potápění nad vraky lodí. Na jižní špičce ostrova se nachází pláž Kazimkazi, kde je nádherné koupání a velká šance pozorovat delfíny ve volné přírodě. Návštěvníci se mohou vypravit na blízký ostrůvek Changu – domov stoletých želv s jedním z nejkrásnějších korálových útesů.

Počet obyvatel:

Odhad čítá 1,5 milionu. 99 % obyvatel tvoří muslimové.

Hlavní město:

Zanzibar City. Historická část hlavního města ostrova, Stone Town, byla organizací UNESCO vyhlášena Světovým kulturním dědictvím (World Heritage Site). S labyrintem křivolakých uliček a bizarními krámky bylo kdysi důležitou obchodní křižovatkou především s prodejem otroků, dnes je srdcem ostrova s vládními paláci, rušnými trhy a muzei.

Jazyk:

Úředním jazykem je svahilština, možné je však domluvit se anglicky.

Měna:

Oficiální měnou je tanzanský šilink (TZS). Pro vyměnu se doporučují dolary. Měnit je možné v hotelích či bankách.

Pláže:

Každá část ostrova v sobě ukrývá rozdilný pohled na krásné bílé písčité pláže. Severní strana ostrova (oblasti Nungwi a Kendwa) poskytuje pláže s minimálním odlivem a přílivem, zatímco v celé zbylé části ostrova dochází k diametrálně odlišným podmínkám pro koupání během dne, což se navíc samozřejmě během měsíce mění (dle pohybu Měsíce a jeho fází), odliv a příliv je tam i několika kilometrový.
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies