Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Španělsko - Costa Brava

více informací, výlety
řadit nabídky podle:

Nalezeno 7 výsledků


Mercury****
Španělsko - Costa Brava - Santa Susanna

Tento kvalitní hotel je umístěný na klidném místě v... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 7 990
Last minute

Nejbližší termín: 02.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze
All inclusive

více zde

Caprici****
Španělsko - Costa Brava - Santa Susanna

Velmi oblíbený hotel se nachází v klidné oblasti Santa... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 10 990
Last minute

Nejbližší termín: 09.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze
Oběd

více zde

Fenals Mar***
Španělsko - Costa Brava - Lloret de Mar

Hotel Fenals Mar nabízí svým klientům kvalitní služby a... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 8 990
Last minute

Nejbližší termín: 02.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
All inclusive

více zde

Surf Mar****
Španělsko - Costa Brava - Lloret de Mar

Hotel umístěný v rozlehlé zahradě se skvělou polohou na... více zde

Odměna za platbu online
cena od 19 571

Nejbližší termín: 25.08. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze
All inclusive

více zde

Tahiti Playa****
Španělsko - Costa Brava - Santa Susanna

Moderní a oblíbený hotel leží přímo u pláže, nabízí... více zde

Odměna za platbu online
cena od 20 461

Nejbližší termín: 21.07. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze

více zde

Costa Brava***
Španělsko - Costa Brava - Tossa de Mar

Tento příjemný hotel se nachází v malebném a krásném... více zde

Odměna za platbu online
cena od 20 461

Nejbližší termín: 08.09. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze

více zde

Golden Taurus Park****
Španělsko - Costa Brava - Pineda de Mar

Hotel nabízí příjemnou atmosféru, ubytování jen pár kroků... více zde

Odměna za platbu online
cena od 20 461

Nejbližší termín: 15.09. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze
All inclusive
Oběd

více zde

Španělsko - Costa Brava

zpět na seznam hotelů Španělsko - Costa Brava - Výlety

Costa Brava - videoukázka

Costa Brava – dlouhé písečné pláže v barvě zlata, skaliska, turistická letoviska plná restaurací, obchodů a diskoték, nádherná malebná městečka a vesničky ve vnitrozemí, Salvador Dalí, římské vykopávky, sluníčko a sangria. Toto a ještě mnohem více najdete na dovolené na Costa Brava. Divoké pobřeží v každém smyslu tohoto slovního spojení. Nádherná nespoutaná příroda, vlny tříštící se o skaliska vybíhající do moře, bujará zábava v četných barech a na diskotékách. Costa Brava nabízí nejen dovolenou s komfortem moderní doby, ale i s nádechem divoké přírody a volnosti.

Costa del Maresme, v překladu „Mořské pobřeží“ je oblast ležící asi 30 km severně od Barcelony na úpatí pohoří Montenegre. Tato oblast byla dříve součástí známějšího pobřeží Costa Brava, která leží na sever od něj.

Poloha: Costa Brava je oblast podél pobřeží v severovýchodní části Katalánska s hlavním správním městem Geronou. Sahá od letoviska Blanes, ležícího 60 km severovýchodně od Barcelony, až k hranicím Španělska s Francií. Toto pobřeží je 220 km dlouhé. Costa del Maresme se rozkládá na jih od města Blanes až po Barcelonu, v délce asi 50 km.

Hlavní město: Gerona

Pláže: Pobřeží se vyznačuje dlouhými a širokými písčitými plážemi a výborným servisem pro jejich návštěvníky. Pláže zde jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Zajímavosti: Mezi nejvýznamnější památky patří muzeum Salvadora Dalího ve Figueres nebo zámek v Púbol. K návštěvě láká také blízká Barcelona, kde najdete mimo jiné významné stavby architekta Antonia Gaudího, včetně nejznámější katedrály Sagrada Familia, na níž započaly práce již roku 1882 a trvají dodnes.

Odlety a přílety: Odlety na Costa Brava/ Costa del Maresme jsou organizovány z letiště Praha. Příletové místo našich letů je Barcelona, kde Vás budou očekávat naši delegáti.

Doba letu: cca 2 hodiny

Teplotní tabulka:


  květen červen červenec srpen září
Teplota vzduchu °C 20 27 28 29 27
Teplota vody °C 18 21 24 25 22

Fakultativní výlety

BARCELONA PANORÁMICA

Celodenní výlet do hlavního města Katalánska. Navštívíte nejznámější ulice a populární čtvrti tohoto úžasného města. Zastavíte se u nejvýznamnějších staveb jako je Sagrada Familia, Park Güell nebo hora Montjuic – zde si budete moci vychutnat jedinečný pohled na celou Barcelonu. Samozřejmě budete mít také volno, abyste mohli zajít do čtvrti zvané Barri Gótic, navštívit katedrálu nebo také strávit svůj volný čas v některém z obchůdků nacházejících se na známé ulici La Rambla.

Orientační cena: 34 EUR, děti 22 EUR

Fakultativní výlety

BARCELONA – PROHLÍDKA MĚSTA S FONTÁNAMI

Odpolední výlet, na kterém poznáte nejvýznamnější a nejznámější pamětihodnosti Barcelony, mezi které bezesporu patří chrám Sagrada Familia, Park Güell, hora Montjuic, ulice La Rambla nebo památník Kryštofa Kolumba. Čas budete mít také na návštěvu druhého největšího fotbalového stadionu světa Nou Camp. Večer budete mít možnost shlédnout představení magických fontán na hoře Montjuic.

Orientační cena: 49 EUR, děti 34 EUR

Fakultativní výlety

MONTSERRAT

Výlet s návštěvou kláštera Montserrat. Jedná se o skalnatý horský masiv dlouhý přes 10 km. Ve výšce 725 m n. m. se nachází benediktýnský klášter. V bazilice Svaté Panny Marie najdete Černou madonu – Pannu Marii Montserratskou, patronku Katalánska. Můžete navštívit muzeum s obrazy od Picassa, El Greca nebo Caravaggia. Milovníci hor mají možnost vyjet zubačkou do výše 1 000 m n. m. a tam si vychutnat panoramatický výhled. Nahoru se dostanete také lanovkou, zpět autobusem. V ceně výletu je jízda zubačkou, audiovizuální prohlídka a ochutnávka likérů.

Orientační cena: 41 EUR, děti 27 EUR

ANDORRA

Výlet zahrnuje dopravu do horského státu Andorra, kde budete moci svůj čas využít pro výhodné nákupy za bezcelní ceny. Cestou budete moci obdivovat nádhernou přírodu Pyrenejí.

Orientační cena: 51 EUR, děti 41 EUR

LA SIESTA – ŠPANĚLSKÁ NOC

Večeře spojená s poslechem typické španělské hudby a představením flamenca. Po příchodu na La Siestu budete přivítáni sangrií, která se za pěkného počasí podává v zahradách. K večeři je dále podáváno víno, šampaňské, voda. Pochutnat si budete moci na kuřecím a vepřovém mase. Vše je ukončeno výborným dezertem. K jídlu bude hrát živě duo La Siesta, poté přichází samotné představení. Zpívá tenor Sam, tančí José Leon a na kytaru hraje Diego Cortés. Předpokládaný konec je ve 24:00 h.

Orientační cena: 46 EUR, děti 23 EUR (s večeří); 34 EUR, děti 17 EUR (bez večeře)

WATER WORLD – LLORET DE MAR

Vodní park v Lloret de Mar, zábava pro děti i dospělé. Kiddle island, kamikaze, horské vodní dráhy a skluzavky. V parku může strávit den celá rodina. Jestli si potřebujete odpočinout, můžete využít některé z vířivek nebo se občerstvit v restauraci. Transfer v ceně.

Orientační cena: 25 EUR, děti 15 EUR

MARINELAND – DVA PARKY V JEDNOM

Jedná se o delfinárium – mořská ZOO a vodní park pro celou rodinu. Zde můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy spojené s kontaktem s přírodou. Ta nejlepší představení delfínů, lachtanů a exotických ptáků. Po představeních jistě využijete vodní park se skluzavkami. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Orientační cena: 25 EUR, děti 17 EUR

PORT AVENTURA

Výlet do nejznámějšího parku ve Španělsku, který je plný nejrůznějších atrakcí. Během jednoho dne můžete navštívit Polynésii, Mexiko, Čínu a Divoký Západ. Ve Staré Číně můžete shlédnout divadlo, projet se na největší horské dráze Evropy – Dragon Khan, dosahující rychlosti 110 km/h. V Polynésii si zatančíte s Polynésankami, svezete se na toboganu Tutuki Splash nebo v ponorce. V říši Mayů v Mexiku prozkoumáte pyramidy a zazpíváte si s mariachis. Ve Středomoří si můžete dát oběd, občerstvit se ve stáncích a nakoupit suvenýry.

Orientační cena: 55 EUR, děti 47 EUR

Výlety se uskuteční při obsazení minimálním počtem účastníků.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více