Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...
řadit nabídky podle:

Nalezeno 1 výsledek


Ios Palace****
Řecko - Ios - Mylopotas

Hotel s typicky kykladskou architekturou stojí v... více zde

Odměna za platbu online
cena od 27 136

Nejbližší termín: 12.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Snídaně

více zde

Řecko - Ios

zpět na seznam hotelů

Ios, proslulý řecký ostrov, přitahuje návštěvníky zlatými plážemi a charakteristickou egejskou architekturou. Ios je známý jako ostrov nekonečné zábavy v pulsujícím rytmu nočního života. Kolem ostrova jsou jako perly poskládány malé kouzelné zátoky s písečnými plážemi, které poskytují možnost zvídavým jedincům, aby si je objevili jen sami pro sebe.

Poloha ostrova: Ostrov Ios patří ke Kykladským ostrovům, leží zhruba v polovině cesty mezi ostrovy Paros – Naxos – Santorini. Ostrov je 17 km dlouhý a 8 km široký.

Rozloha: 105 km2

Hlavní město: Chora

Pláže: Krásné písečné pláže, z nichž nejznámější jsou Koumbaru, Mylopotas, Yialos a Mangari. Pláž Mylopotas patří mezi dvacet nejlepších v Evropě. Pláže jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Zajímavosti: Jelikož Ios patří k těm nejrušnějším v Kykladském souostroví, o nabídku klubů, které fungují celou noc, není nouze. Ne všechna zařízení jsou ale zaměřena jen a pouze na zábavu pro mladé ročníky, některá naopak lákají příznivce tradičnějšího vyžití v řeckém stylu či latinskoamerických rytmech.

Odlety a přílety: Odlety na Ios jsou organizovány z letiště Praha, příletové místo našeho letu je letiště na ostrově Santorini, následuje transfer lodí/katamaránem na ostrov Ios.

Doba letu: cca 2,5 hodiny na Santorini, lodní transfer cca 2 hodiny.

UPOZORŇUJEME, ŽE TYTO ZÁJEZDY JSOU URČENY PRO INDIVIDUÁLNÍ KLIENTELU A JSOU BEZ DELEGÁTA. ASISTENCE ZÁSTUPCE ZAHRANIČNÍHO PARTNERA JE V ANGLIČTINĚ.

Teplotní tabulka:


  červen červenec srpen září říjen
Teplota vzduchu °C 28 30 30 28 25
Teplota vody °C 22 24 25 24 22


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více