Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Bulharsko - Svatý Konstantin

více informací, výlety
řadit nabídky podle:

Nalezeno 1 výsledek


Aqua Azur Alexandria Club****
Bulharsko - Svatý Konstantin

Hotel Aqua Azur Alexandria Club je již stálicí v naší... více zde

cena od 12 990

Nejbližší termín: 10.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha, Brno, Ostrava)
All inclusive

více zde

Bulharsko - Svatý Konstantin

zpět na seznam hotelů Bulharsko - Svatý Konstantin - Výlety
Bulharsko - Svatý Konstantin

Letovisko SVATÝ KONSTANTIN, dříve lázně Družba, je rekreační středisko s nejdelší tradicí, vybudované v původním přírodním parku 10 km od Varny. Písčité pláže jsou zde odděleny skalistými zátokami.
Lázně Svatý Konstantin jsou velmi oblíbené. Místní mikroklima zde vytváří ideální podmínky pro léčebné pobyty. Vzduch v této části Černomoří má zvýšené hodnoty jódu, bromu a kyslíku. Mořská voda obsahuje více magnézia, kalcia, sulfátů a jódu. Nejznámější atrakcí střediska je přírodní sirný pramen, jehož 46 °C teplá voda vtéká přímo do bazénu pod širým nebem.
Dále zde můžete využít balneologický program pod vedením lékařů, zaměřený na léčbu pohybového a nervového ústrojí, kožních a dýchacích nemocí a srdečních chorob. Je zde velký výběr léčebných programů:
Termální léčba – bahenní aplikace s teplotou 38–42 °C, sauna, zábaly s výtažky z léčivých bylin atd.
Reflexní terapie – tradiční akupunktura, akupresura, zonální terapie.
Vodoléčba a elektroléčba – vodoléčba (vířivky, hydrogalvanická léčba, kontrastní vodoléčba), podvodní masáž i v kombinaci s extraktem léčebných bylin a z přírodních produktů, terapie s nízkofrekvenčním a vysokofrekvenčním proudem, magnetická terapie, ultrazvuk, léčba ultrafialovým zářením a zábaly.
Kinezioterapie – zdravotní gymnastika, podvodní gymnastika, rytmické cvičení, speciální fitness program a klasické léčebné masáže.
Kosmetický program – využívá převážně přírodních produktů – léčebné byliny, vitamíny, aloe, aromatické oleje, řasy a minerální soli.
Spojení s Varnou je zajištěno místními autobusovými linkami. Ideální letovisko k prožití klidné dovolené.
I v tomto středisku je Vám k dispozici náš delegát. Stejně jako na ostatních místech Černomoří i zde je pro Vás připravena široká nabídka fakultativních výletů.

Fakultativní výlety

VÝLET DO NESEBRU

Celodenní výlet autobusem do architektonické rezervace se starobylými kostely a chrámy, která je zahrnuta do seznamu UNESCO od roku 1983. Prohlídka jedinečných památek evropské kultury v doprovodu průvodce. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.

Orientační cena: dospělí: 60 lv, děti: 40 lv

Fakultativní výlety

VÝLET DO VARNY

Celodenní výlet do přístavního města Varny, které svým návštěvníkům nabízí nejen krásnou písečnou pláž, bohatou historii, mnoho muzeí, památek a dalších zajímavostí a atrakcí, ale také dlouhé bulváry lemované obchody, restauracemi, bary a kavárnami. Program výletu zahranuje návštěvu delfinária, pěší procházku po centru města, osobní volno, které můžete využít například k návštěvě přímořského parku a ochutnávku bulharských vín. To vše v doprovodu průvodce CK Alexandria. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Orientační cena: dospělí: 50 lv, děti: 35 lv

VÝLET DO STŘEDOVĚKÉHO SKALNÍHO KLÁŠTERA ALADŽA

Fakultativní výlety

Skalní klášter Aldža patří mezi nejznámější středověké kláštery na bulharském Černomoří.Pochází z 13.–14. století a jeho zánik se datuje v období 17.–18. století. Poblíž kláštera můžete navštívit muzeum se stálou expozicí nebo klášterní katakomby.

Orientační cena: dospělí: 25 lv, děti: 15 lv

Fakultativní výlety

DŽÍP SAFARI

Zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda džípem podél pobřeží Vám nabídne krásný výhled na mořský břeh, adrenalin Vám dodá jízda kopcovitým terénem. V průběhu výletu navštívíte i vesnický lihovar s ochutnávkou rakie a vyzkoušíte si střelbu vzduchovou puškou. Dále se podíváte do bulharského stylového domu, kde Vám bude servírován oběd.

Orientační cena: dospělí: 45 lv, děti: 23 lv

Fakultativní výlety

VÝLET DO MĚSTA BALČIK A NA MYS KALIAKRA

Autobusový výlet s průvodcem CK Alexandria začíná procházkou města Balčik a prohlídkou botanické zahrady. Následuje prohlídka letohrádku rumunské královny Marie a osobní volno v městě. Výlet pokračuje prohlídkou historických zřícenin na mysu Kaliakra, který nabízí úchvatný výhled na Černé moře.

Orientační cena: dospělí: 45 lv, děti: 30 lv

Fakultativní výlety

PIRÁTSKÁ PÁRTY

Dobrodružství, na které jen tak nezapomenete! Program zahrnuje dvouhodinovou plavbu lodí podél pobřeží, rybolov na volném moři, zábavní program a pirátské boje. V ceně je zahrnuto občerstvení a konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů.

Orientační cena: dospělí: 58 lv, děti: 30 lv

Fakultativní výlety

DOPOLEDNÍ PIKNIK NA JACHTĚ S RYBOLOVEM

Tříhodinová plavba spojená s koupáním a rybolovem, obědem (ryby, salát, ovoce, pivo, víno, alkoholické a nealkoholické nápoje).

Orientační cena: dospělí: 50 lv, děti: 25 lv

Fakultativní výlety

VEČERNÍ PROJÍŽĎKA LODÍ

Večerní dvouhodinová plavba po moři ve Varnském zálivu. Malé občerstvení v ceně.

Orientační cena: dospělí: 35 lv, děti: 18 lv

Fakultativní výlety

AKSAKOVSKÉ PANORAMA

Celodenní výlet začíná přesunem z hotelu k rybníku Aksakovské panorama, kde Vám bude zapůjčena rybářská výstroj. Pak si již můžete vychutnávat poklidné chvíle rybáře. U oběda nebude samozřejmě chybět ryba, vesnický salát, ochutnávka rakie, pivo a nealkoholické nápoje. Ve večerních hodinách návrat zpět do hotelu.

Orientační cena: dospělí: 69 lv, děti: 39 lv

Fakultativní výlety

BULHARSKÁ FIESTA

Výlet ve večerních hodinách nabízející neopakovatelný zážitek podívat se na tanec bulharských nestinatů(tanečníci na žhavém uhlí) a seznámit se s bulharským folklórem! Program Bulharské fiesty nedaleko Albeny zahrnuje varieté a bohatou večeři formou bufetu - různé saláty, předkrmy, hlavní jídla, víno, pivo, rake a nealkoholické nápoje. Návrat v pozdních večerních až nočních hodinách

Orientační cena: dospělí: 60 lv, děti: 40 lv


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více