Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Alexandria Bonus Klub

Přihlášku vyplníte zde

Slevy pro členy zde

Co je Alexandria Bonus Klub?
Silver card
Zlatá karta
Zlatá karta

Cestovní kancelář Alexandria založila pro své zákazníky bonusový klub. Rádi bychom Vás tímto pozvali k členství. Cílem Alexandria bonus klubu je dosáhnout maximální spokojenosti Vás, stálých zákazníků. Členové klubu mají řadu výhod, které začnou získávat už po první dovolené strávené s cestovní kanceláří. Ti z Vás, kteří s námi svou dovolenou v minulosti již trávili a přihlásí se do našeho Bonus Klubu, získají členskou kartu, která je rozdělena do tří kategorií:

  • platinová karta – obdrží ji členové, kteří s námi byli 5 a vícekrát na dovolené,
  • zlatá karta – obdrží ji členové, kteří s námi byli 3 – 4 krát na dovolené,
  • stříbrná karta – obdrží ji členové, kteří s námi byli 1 – 2 krát na dovolené.

Ti, kteří se přihlásili do našeho klubu a cestují s námi poprvé, obdrží kartu až po absolvování své první dovolené s CK Alexandria, ostatní pak do 2 měsíců po registraci. Platnost karty je neomezená. Čím vyšší hodnota karty, tím více výhod. Jedná se zejména o výši bonusových šeků, které získáváte vždy po zakoupení zájezdu, ale také o možnost získat slevy v restauracích a obchodech ve většině míst, kde budete trávit svou dovolenou. S naší kartou bude Vaše dovolená levnější.

Členství v ABK je individuální, karta a šeky nejsou přenosné na jinou osobu, a to ani na rodinného příslušníka. Pro přihlášení je nutné individuálně vyplnit přihlášku, kterou naleznete v našem katalogu, nebo se můžete přihlásit na našich webových stránkách. Členem se může stát pouze osoba starší 18 let s korespondenční adresou v ČR. Přesto Vaše děti nepřijdou zkrátka, protože po dosažení plnoletosti a přihlášení se do klubu obdrží ihned stříbrnou kartu a mohou tak začít čerpat výhody.

Bonusové šeky jsou nejvýraznější a nejoblíbenější výhodou, kterou našim členům poskytujeme. Šeky ABK obdržíte při účasti na druhém a poté každém dalším zájezdu pořádaném cestovní kanceláří Alexandria. Tyto šeky poté můžete použít jako slevu při placení dalšího zájezdu CK Alexandria. Zájezd můžete koupit v pobočkách CK Alexandria, Alexandria Partner i u autorizovaných prodejců.

Šeky obdrží každý člen klubu, který se zúčastnil zájezdu pořádaného některou z cestovních kanceláří Alexandria Group, před odletem na zájezd, příp. poštou po návratu. Šeky nelze získat ani uplatnit při koupi zájezdu ve vybraných speciálních nabídkách a programech (např.: Senior program 55PLUS). Šeky jsou číslovány, jsou nepřenosné, náleží pouze té osobě, které byly vydány a je možné je uplatnit pouze při koupi zájezdu pro tuto osobu. Bonusové šeky nelze proplatit v penězích.

Hodnota šeků, které získáte, se počítá z ceny zájezdu bez příplatků po slevě takto:Cena zájezdu v Kč*

5 001 až 10 000 šeky v Kč

10 001 až
12 000 šeky v Kč

12 001 až
16 000 šeky v Kč

16 001 až
20 000 šeky v Kč

20 001 až
26 000 šeky v Kč

26 001 až
31 000 šeky v Kč

nad 31 000 šeky v Kč

platinová

200

300

800

1 100

1 400

1 800

2 400

zlatá

100

200

600

800

1 100

1 400

1 700

stříbrná

100

100

400

600

800

1 000

1 200

* hodnota šeků se počítá ze základní ceny zájezdu bez příplatků

Pokud je základní katalogová cena zájezdu po slevě do 5 000 Kč na osobu (bez příplatků), není možné šeky uplatnit ani získat. Pokud je tato cena v rozmezí 5 001–10 000 Kč, je možné uplatnit šeky v hodnotě max. 400 Kč.

Kromě bonusových šeků mohou držitelé členských karet získat mnohé další výhody. K těm patří slevy v dovolenkových destinacích ve vybraných restauracích a obchodech, slevy na výlety či půjčení aut/motorek. Podle kapacity nabízíme členům ABK možnost bezplatného navýšení úrovně ubytování, například do pokoje s výhledem na moře nebo ubytování v apartmánu namísto pokoje. Ve vybraných destinacích umožňujeme členům ABK ještě před odletem změnit kategorii hotelu z nižší na vyšší bez příplatku, vždy dle aktuální nabídky a možností.

Další významnou výhodou, kterou členům ABK poskytujeme, je sleva na parkování u letiště Václava Havla v Praze na parkovišti GO PARKING:

  • držitelé stříbrné karty získají při objednání na našich pobočkách jednorázovou slevu 50 Kč z cen parkovného na 7 a více dní
  • držitelé zlaté a platinové karty získají při objednání na našich pobočkách jednorázovou slevu 100 Kč z cen parkovného na 7 a více dní

Akční slevy a nabídky

Členům ABK se poskytují výhody v rámci vyhlášených krátkodobých a časově omezených akcí. Členové klubu jsou průběžně informováni o výhodných nabídkách zájezdů či možnosti zvýšení úrovně ubytování v hotelu vyšší kategorie bez příplatku, vždy dle aktuální nabídky.

Stálé slevy ABK

V případě, že zákazník je členem ABK a předloží členskou kartu, může uplatnit bonusové šeky a navíc následující slevy:

Sleva ABK – 14 %

  • u zájezdů z katalogu Léto 2017 – Letecké zájezdy

Sleva ABK – 10 %

  • u zájezdů z katalogu Léto 2017 – Zájezdy vlastní a autobusovou dopravou
  • u zájezdů z katalogu Za sluncem k moři 2016/2017
  • u zájezdů z katalogu Lyžařské zájezdy 2016/2017

Členskou slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami ani speciální ani akční nabídkou a nelze ji uplatnit u zájezdů se základní katalogovou cenou zájezdu po slevě do 5 000 Kč na osobu (bez příplatků), ani u zájezdů z nabídky Last minute, ani u zájezdů, které nejsou součástí katalogové nabídky a které najdete pouze na www.alexandria.cz (např. z nabídky PRODLOUŽENÉ VÍKENDY apod.).

Výše uvedený text je stručným výtahem ze Všeobecných pravidel Alexandria Bonus Klubu.
Plné znění těchto pravidel naleznete zde: Všeobecná pravidla Alexandria bonus klub


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více