Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Řecko - Korintský záliv

více informací, výlety
řadit nabídky podle:

Nalezeno 3 výsledky


Delphi Beach Alexandria Club****
Řecko - Korintský záliv - Erateini

Naší zajímavou letošní novinkou v Řecku je hotel Delphi... více zde

Odměna za platbu online nova cena
cena od 13 990
Last minute

Nejbližší termín: 27.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
All inclusive
Bez stravy

více zde

Nafs****
Řecko - Korintský záliv - Nafpaktos

Tento městský hotel se nachází v historickém letovisku... více zde

Odměna za platbu online
cena od 20 016

Nejbližší termín: 27.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Snídaně

více zde

Nafpaktos***
Řecko - Korintský záliv - Nafpaktos

Tento tříhvězdičkový městský hotel se nachází ve východní... více zde

Odměna za platbu online
cena od 20 016

Nejbližší termín: 27.06. 2018
Doprava: letecky
(Praha)
Polopenze

více zde

Řecko - Korintský záliv

zpět na seznam hotelů Řecko - Korintský záliv - Výlety
Řecko - Korintský záliv

Novou destinací v naší nabídce je oblast nacházející se na samém jihu pevninského Řecka na pobřeží Korintského zálivu, místními nazývaná Fókida. Zamilujete si zdejší romanticky zvlněnou krajinu, úžasné výhledy i klidné, křišťálově čisté moře. Prožijete tajemnou atmosféru věštírny v Delfách nebo si odpočinete při lodním výletu. Ať už se rozhodnete jakkoliv, Vaše dovolená na řecké pevnině bude nezapomenutelná.
Poloha ostrova: Hornatý kraj Fókida se nachází ve středním Řecku při pobřeží Korintského zálivu. Na západě ji lemuje úbočí Parnasu a na východě pohoří Vardousia.

Rozloha: 2 120 km2

Pláže: Pláže jsou převážně oblázkové, vstup do moře je pozvolný a moře je zde velmi klidné. Pláže jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Zajímavosti: Nejnavštěvovanějším místem této oblasti je bezesporu věštírna v Delfách, která byla označována za pupek světa. Podle řecké báje vypustil Zeus z obou konců světa dva orly a ti se setkali právě zde, čímž střed světa označili. Z technických divů světa budete moci obdivovat nejdelší visutý most na světě Rio-Antirio a také po něm pojedete.

Odlety a přílety: Odlety jsou organizovány z letiště Praha. Příletové místo našeho letu je Araxos na poloostrově Peloponés, kde Vás budou očekávat naši delegáti.

Doba letu: cca 2,5 hodiny

Teplotní tabulka:


  květen červen červenec srpen září říjen
Teplota vzduchu °C 26 29 32 33 29 26
Teplota vody °C 21 22 25 26 24 22

Fakultativní výlety

NAFPAKTOS

Nafpaktos je krásné přímořské letovisko s půvabným středověkým přístavem, pevností a s hradem tyčícím se nad městem. Navštívíte pevnost, místní muzeum a budete mít dost času na poznávání zdejších uliček plných obchodů a restaurací.

Orientační cena: 30 EUR

Fakultativní výlety

DELFY

Výlet do Delfské věštírny, jednoho z nejposvátnějších míst Řecka. Navštívíte athénskou pokladnici, posvátný okrsek, stadion a muzeum. Poté se přesunete do města Delfy, kde budete mít volný čas na jeho prohlídku a nákup suvenýrů.

Orientační cena: 40 EUR

Fakultativní výlety

ATHÉNY

Výlet do Athén, hlavního města Řecka a jednoho z nejstarších měst na světě. Navštívíte athénskou Akropoli, Forum Romanum, athénskou agoru a volný čas budete mít ve čtvrti Plaka.

Orientační cena: 50 EUR

Fakultativní výlety

LODNÍ VÝLET

Výlet lodí na ostrůvek Trizonia, budete mít možnost pozorovat nádherné hornaté panorama korintského zálivu. Můžete se vykoupat v křišťálově čistém moři u jedné z překrásných pláží, kterými se tento ostrůvek pyšní.

Orientační cena: 45 EUR


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace a Poučení cookies
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více