Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Vyberte si z naší nabídky lyžařských zájezdů

řadit nabídky podle:

Nalezeno 0 výsledky


Bulharsko

zpět na seznam hotelů

Poloha: Bulharsko se nachází v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Rozloha: 111 000 km2

Přírodní podmínky: Bulharsko je známé nejen svým krásným pobřežím, ale také svými horami, z nichž nejvyšší je pohoří Rila (Musala 2925 m), kde lze strávit velmi kvalitní zimní dovolenou.

Počet Obyvatel: 7 500 000

Hlavní město: Sofia (1 400 000 obyvatel)

Jazyk: Úředním jazykem je bulharština, lze se domluvit rusky, anglicky a německy.

Měna: Bulharskou měnou jsou leva, v našich bankách nelze běžně zakoupit. Doporučujeme koupit USD nebo EUR v našich bankách a na místě vyměnit za leva (1,96 Lv = 1 EUR), protože kurz koruny stále není tak výhodný.

Ceny: Ceny jsou v Bulharsku v průměru o 10 - 20% nižší než u nás. Platí však, že ve vyhlášených letoviscích jsou ceny služeb a zboží vyšší než v turisticky méně exponovaných místech, které jsou však mnohem nižší, než ve známých evropských lyžařských střediscích.

Platební karty: Ve vybraných hotelech a bankách lze platit běžnými kreditními kartami jako např. Eurocard/Mastercard, VISA, American express apod. Jejich využívání však není běžné.

Důležité: Informace o Velvyslanectví Bulharska v Praze a České republiky v Bulharsku najdete zde.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více