Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 
Nalezeno 1 výsledků
Řadit nabídky podle:
7.3 dobré - velmi dobré
3 hodnocení
Kvalita ubytování 7.3 dobré - velmi dobré
Stravování 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Vybavení a služby hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Úklid v hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Personál hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
7.3

Villaggio Baia di Zambrone (apartmány)

Akce:

MARINA DI ZAMBRONE je malé přímořské letovisko na západním pobřeží Tyrhénského moře. Krásné azurové moře je lemováno téměř 4 km dlouhou písčitou pláží. Městečko Marina di Zambrone je vzdáleno cca 5 km od města Tropea s vyhlášenou písčitou pláží pod kostelem Sv. Marie.

Výlety

Fakultativní výlety

STROMBOLI BY NIGHT – půldenní výlet

Lodí navštívíte ostrov Stromboli, který je známý především pro svůj stále činný vulkán, jehož činnost probíhá v 15 minutových intervalech. V odpoledních hodinách příjezd na ostrov Stromboli, procházka, možnost večeře v restauraci a poté se za tmy vydáte lodí na moře k místu zvanému Sciara del Fuoco, odkud budete pozorovat výbuchy sopky.

Orientační cena: dospělá osoba cca 35 EUR, děti do 12 let cca 20 EUR

Fakultativní výlety

LIPARSKÉ OSTROVY – celodenní výlet

Lodí navštívíte tři nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města nebo se budete moci zúčastnit koupání přímo z lodě na překrásných světlých plážích u ostrova Lipari a aperitivu formou švédských stolů, který bude připraven na lodi hned poté. Na ostrově Vulcano můžete využít léčivých koupelí v sirném bahenním jezírku nebo na plážích ze sopečného písku.

Orientační cena: dospělá osoba cca 41 EUR, děti do 12 let cca 25 EUR

Fakultativní výlety

ZUNGRI + OCHUTNÁVKY MÍSTNÍCH PRODUKTŮ – půldenní výlet

Půldenní výlet do vnitrozemního městečka (cca 25 km z Capo Vaticano), které se pyšní prehistorickými jeskyněmi z doby neolitu, které byly využívány i za Druhé světové války jako úkryty. Dále je výlet spojen s návštěvou muzea lidových tradic a zemědělství v městečku Zungri. Poté se přesuneme na Capo Vaticano do místní výrobny produktů a zde bude malý oběd spojený s ochutnávkami a možnosti nákupu za výhodné ceny.

Orientační cena: dospělá osoba cca 18 EUR, děti do 12 let cca 10 EUR

L’ETICA

Celodenní projížďka starou rybářskou lodí podél celého pobřeží Bohů (Costa degli Dei) spojená s koupáním na několika zastávkách a hlavně bohatým obědem z čerstvě ulovených ryb a místního vína.

Orientační cena: dospělá osoba cca 55 EUR, děti do 12 let cca 35 EUR

Fakultativní výlety

REGGIO CALABRIA + SCILLA – celodenní výlet

Návštěva města Reggio Calabria spojená s muzeem se slavnými sochami Bronzi di Riaci. Dále pak navštívíme katedrálu a hlavní třídu Corso Garibaldi. Zde bude rozchod na možnost nákupu. Reggio je známé především vášní pro módu a místní obchody jsou opravdu vyhledávané. O obědovém čase se přesuneme do kouzelného přímořského městečka Scilla. Zde bude možnost oběda a koupání.

Orientační cena: dospělá osoba cca 40 EUR, děti do 12 let cca 25 EUR

Fakultativní výlety

SICÍLIE – VÝHLED NA SOPKU ETNU – TAORMINA – celodenní výlet

Taormina je jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále aktivní sopku Etnu. Návštěva města potrvá cca 3 hodiny s volným rozchodem. Možnost oběda v restauraci. Poté se přesuneme do města Messiny a tam uděláme krátkou zastávku na prohlídku unikátní katedrály.

Orientační cena: dospělá osoba cca 45 EUR, děti do 12 let cca 25 EUR

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies