Itálie - Kalábrie více informací, výlety

Seznam hotelů

Nalezeno 10 výsledků
Řadit nabídky podle:

Villaggio Faro Punta Stilo (apartmány)

Akce:

Villaggio Eden (apartmány)

Akce:

Heaven

Akce:

Green Garden Club (apartmány)

Akce:

Sciaron (rezidence)

Akce:

Marco Polo (apartmány)

Akce:

Villaggio Faro Punta Stilo (hotel)

Akce:

Marco Polo (hotel)

Akce:

  • 1 dítě do 12 let pobyt a strava ZDARMA
  • Dítě pobyt a strava ZDARMA

Sciaron (hotel)

Akce:

Green Garden Club (hotel)

Akce:

  • 1 dítě do 14 let pobyt a strava ZDARMA
  • Dítě pobyt a strava ZDARMA

Itálie - Kalábrie

Poloha: Kalábrie je oblast na jihu Itálie, „ve špičce italské boty“. Je obklopena na severu oblastí Basilicata a Kampánie, na západě Tyrhenským mořem a na východě Jónským mořem. Za Messinským průlivem se na jihozápadě rozkládá Sicílie.


Rozloha: 15 079 km2


Hlavní město: Catanzaro


Pláže: V Kalábrii si každý přijde na své. Jsou zde jak velké písčité pláže (označované v italštině většinou jako „Lido“), tak i malé romantické písčité plážičky mezi skalami. Moře je zde průzračně čisté a i ve velké hloubce je stále vidět písčité dno.


Zajímavosti: Nejkrásnější oblast Kalábrie nese název Capo Vaticano. V těchto místech se do pobřeží zařezávají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písečnými plážičkami a křišťálově průzračnou vodou. Ne nadarmo pláže v Kalábrii patří mezi několik nejkrásnějších na světě.


Odlety a přílety: Odlety do Kalábrie jsou organizovány z letiště Praha. Příletové místo našeho letu je Lamezia Terme, kde vás budou očekávat naši delegáti.


Doba letu: cca 2 hodiny
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies