Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 
Nalezeno 2 výsledků
Řadit nabídky podle:

Heaven

Akce:

7.2 dobré - velmi dobré
5 hodnocení
Kvalita ubytování 6.0 v pohodě
Stravování 10.0 nejlepší
Vybavení a služby hotelu 4.0 podprůměrné
Úklid v hotelu 7.0 dobré
Personál hotelu 9.0 skvělé
7.2

Marco Polo (hotel)

Akce:

  • 1 dítě do 12 let pobyt a strava ZDARMA
CAPO VATICANO – nádherná přírodní oblast, proslavená svými krásnými písčitými plážemi, skalnatými útesy a křišťálovým mořem. Nachází se nedaleko historického města Tropea. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy.

Výlety

Fakultativní výlety

STROMBOLI BY NIGHT – půldenní výlet

Lodí navštívíte ostrov Stromboli, který je známý především pro svůj stále činný vulkán, jehož činnost probíhá v 15 minutových intervalech. V odpoledních hodinách příjezd na ostrov Stromboli, procházka, možnost večeře v restauraci a poté se za tmy vydáte lodí na moře k místu zvanému Sciara del Fuoco, odkud budete pozorovat výbuchy sopky.

Orientační cena: dospělá osoba cca 50 EUR, děti do 12 let cca 33 EUR

Fakultativní výlety

LIPARSKÉ OSTROVY – celodenní výlet

Lodí navštívíte tři nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města nebo se budete moci zúčastnit koupání přímo z lodě na překrásných světlých plážích u ostrova Lipari a aperitivu formou švédských stolů, který bude připraven na lodi hned poté. Na ostrově Vulcano můžete využít léčivých koupelí v sirném bahenním jezírku nebo na plážích ze sopečného písku.

Orientační cena: dospělá osoba cca 53 EUR, děti do 12 let cca 35 EUR

Fakultativní výlety

TROPEA A CAPO VATICANO + OCHUTNÁVKY MÍSTNÍCH PRODUKTŮ – půldenní výlet

Odjezd do městečka Tropea, které bývá často nazýváno perlou Kalábrie díky svým nádherným plážím, azurovému moři, historickým klášterům a budov, jako je například Cattedrale (normanská katedrála) s kostelem Panny Marie. Odtud je úchvatný výhled na městečko Tropea a na pobřeží. Výlet zahrnuje prohlídku města s volným programem s možností nákupu suvenýrů, ale také s možností degustace místních produktů. Další zastávkou je město Capo Vaticano, které je obdivované jako romantické místo plné klidu a odkud je krásný výhled na pobřeží.

Orientační cena: dospělá osoba cca 30 EUR, děti do 12 let cca 18 EUR

Fakultativní výlety

SICÍLIE – VÝHLED NA SOPKU ETNU – TAORMINA – celodenní výlet

Taormina je jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále aktivní sopku Etnu. Návštěva města potrvá cca 3 hodiny s volným rozchodem. Možnost oběda v restauraci. Poté se přesuneme do města Messiny a tam uděláme krátkou zastávku na prohlídku unikátní katedrály.

Orientační cena: dospělá osoba cca 60 EUR, děti do 12 let cca 55 EUR

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies