Nalezeno 14 výsledků
Řadit nabídky podle:
8.0 velmi dobré
26 hodnocení
Kvalita ubytování 7.6 dobré - velmi dobré
Stravování 7.9 dobré - velmi dobré
Vybavení a služby hotelu 8.2 velmi dobré - skvělé
Úklid v hotelu 7.8 dobré - velmi dobré
Personál hotelu 8.3 velmi dobré - skvělé
8.0

Delfin

Akce:

  • 1 dítě do 12 let pobyt a strava ZDARMA
9.0 skvělé
4 hodnocení
Kvalita ubytování 9.5 skvělé - nejlepší
Stravování 8.0 velmi dobré
Vybavení a služby hotelu 9.5 skvělé - nejlepší
Úklid v hotelu 9.5 skvělé - nejlepší
Personál hotelu 8.0 velmi dobré
9.0

Zorna

Akce:

  • 1 dítě do 14 let pobyt a all inclusive ZDARMA
8.5 velmi dobré - skvělé
6 hodnocení
Kvalita ubytování 6.7 v pohodě - dobré
Stravování 10.0 nejlepší
Vybavení a služby hotelu 9.0 skvělé
Úklid v hotelu 9.3 skvělé - nejlepší
Personál hotelu 9.3 skvělé - nejlepší
8.5

Narcis

Akce:

  • 1 dítě do 7 let pobyt a strava ZDARMA

Oliva

Akce:

Polynesia Plava Laguna

Akce:

6.3 v pohodě - dobré
2 hodnocení
Kvalita ubytování 7.0 dobré
Stravování 6.0 v pohodě
Vybavení a služby hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Úklid v hotelu 6.0 v pohodě
Personál hotelu 6.0 v pohodě
6.3

Meliá Istrian Villas

Akce:

6.5 v pohodě - dobré
4 hodnocení
Kvalita ubytování 7.5 dobré - velmi dobré
Stravování 9.0 skvělé
Vybavení a služby hotelu 6.0 v pohodě
Úklid v hotelu 5.0 průměrné
Personál hotelu 7.0 dobré
6.5

Kanegra

Akce:

Astra

Akce:

Sol Amfora

Akce:

vila Grakalič

Akce:

Oblast, která odjakživa patří k nejbližší, nejdostupnější a nejoblíbenější destinaci českých turistů. Nejen, že je moře tak blízko naší republice, ale najdete zde ubytování všeho typu a hlavně krásné koupání, nádhernou přírodu a pohostinnost.


Poloha: Oblast Istrie a Istrijský poloostrov se nachází na severu Chorvatska na hranici se Slovinskem. Istrie leží na největším jadranském poloostrově. Západoistrijské pobřeží začíná na hranicích se Slovinskem a táhne se od mysu Savudrija na jih Istrie k mysu Kamenjak. Je to největší, nejnavštěvovanější a nejživější turistická oblast na celém chorvatském Jadranu a v Chorvatsku vůbec. Nejznámějšími letovisky Istrijského poloostrova jsou Umag, Poreč, Vrsar, Rovinj, Pula či Medulin, na východním pobřeží pak Rabac a Opatijská riviéra.


Hlavní město: Pula (65 tis. obyvatel).


Pláže: Je zde průzračné Jaderské moře, v nejbližším okolí nejsou žádné zdroje znečištění, možnosti koupání jsou proto výborné. Pláže jsou dobře upraveny – oblázky, štěrk a kameny, skalnaté úseky jsou místy zality betonem a vhodně upravené betonové plochy vytvářejí rozměrná plata na opalování, místy je navezen písek a drobnější oblázky. Všude kolem samá zeleň borových lesů, proto není divu, že právě zdejší pláže získávají ve velké mezinárodní soutěži prestižní Modrou vlajku.


Zajímavosti: Památky měst a městeček prošly nákladnými opravami a nejsou to památky ledajaké. V západní Istrii je mezi nimi i jedna památka ze seznamu světového kulturního dědictví UNESCO – Eufraziova bazilika v Poreči, dále monumentální římský amfi teátr v Pule, „nejbenátštější“ istrijské městečko Rovinj. Nelze přitom pominout ani vnitrozemí Istrie, plné cenných památek minulosti a působivé svým neporušeným středověkým rázem. Přitom právě díky cestovnímu ruchu se probudily k životu a bývají cílem výletů spojených s pikniky a s ochutnávkami vín. Každý den se v letoviscích konají rozmanité zábavní nebo společenské akce, od každodenních diskoték až po různé přehlídky a show, koncerty rockových kapel, hudební festivaly různých žánrů a velkou atrakcí jsou i fešty – lidové slavnosti a festivaly, poutě a rybářské večery.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies