Hledat dle názvu hotelu

Itálie - Passo Tonale

více informací
Veškeré zde uvedené ceny jsou již po odečtení všech Slev a Superslev.

Seznam hotelů

Nalezeno 2 výsledků
Řadit nabídky podle:

Sciatori

Akce:

  • Až 2 děti do 7 let pobyt a strava ZDARMA

Orchidea

Akce:

Propojením rozvíjejícího se střediska s Ponte di Legno vznikla pestrá nabídka sjezdovek. Celoroční lyžování zde umožňuje ledovec Presena s nadmořskou výškou až 3016 m a vzniká zde tak jistota kvalitního sněhu v jarním období. Velmi oblíbená sjezdovka z Passo Paradiso do Tonale zaručuje velmi kvalitní lyžování na obtížné trase. Najdete zde ale i celou řadu méně či středně náročných tras. Nadstandardně široká paleta volného terénu v podobě několika desítek kilometrů adrenalinového lyžování. Zajímavé možnosti nabízí také středisko Temú propojené s Ponte di Legno.
Vzdálenost lyžařského střediska z Prahy je cca 770 km.
Orientační cena šestidenního skipasu Adamelo Ski (Ponte di Legno-Temu-Tonale- Presena): dospělá osoba 179 EUR, děti 125 EUR, Superskirama (Marilleva-Folgarida, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Peio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella a Folgaria Lavarone): dospělá osoba 247 EUR, děti 173 EUR.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies