Udělená ocenění

18. ročník TTG Travel Awards

TTG Travel Awards

Volba klientů na invia.cz za rok 2012

VOLBA KLIENTŮ NA PORTÁLE INVIA.CZ

NEJLEPŠÍ TOUROPERÁTOR V PRIMORSKU V ROCE 2009

TTG Travel Awards 2008

Letos byly opět uděleny TTG Travel Awards, ceny, které jsou oceněním nejlepších subjektů v cestovním ruchu za uplynulý rok.
Vítězové v patnácti kategoriích byli vybráni dvanácti sty hlasujícími odborníky z řad čtenářů TTG Czech, odborného časopisu pro cestovní ruch, hlasovalo tedy téměř 15 procent našich čtenářů.

Slavnostní vyhlášení TTG Travel Awards 2008 se uskutečnilo v sobotu 9. února 2008 v Resortu Svatá Kateřina blízko města Počátky v kraji Vysočina, pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj, agentury CzechTourism a kraje Vysočina.

Ceny vítězům předali mj. hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil, ředitelka odboru pro cestovní ruch Ministerstva pro místní rozvoj Blažena Křížová, nebo starostka Počátek Marie Hrnčířová.

Partnery letošního ročníku TTG Travel Awards byla sklárna Jílek Glass, která dodala originální první ceny, Resort Svatá Kateřina, který pro akci poskytl prostory a postaral se o program akce, která letos byla dvoudenní, a dále firmy Delmar a Global Wines.

Nejlepší Touroperáto pro Evropu - CK Alexandria

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies