Faktor AleXandria – to, co z dobré dovolené dělá úžasnou

Při výběru dovolené hraje důležitou roli nejen nabídka země, místa, hotelu a jeho cena, ale samozřejmě také cestovní kancelář. Víme, že je pro Vás důležité kvalitní ubytování, hezká příroda a krásné pláže, ale víme také, že to už dnes nestačí. Je zapotřebí přidat něco, co Vám poskytne jistotu opravdu bezstarostné a příjemné dovolené. Nazvěme to něco třeba Faktor AleXandria s velkým X.
Důležité je, že jde o naše stabilní zázemí, dlouhodobý růst, silné postavení a důvěryhodnost naší cestovní kanceláře, čtvrtstoletí zkušeností, znalost Vašich požadavků a především snaha dopřát Vám vždy to nejlepší. To jsou prvky, které Vaši dovolenou povyšují na úžasný a neopakovatelný zážitek.
Každý rok také přicházíme s něčím novým a pravidelně investujeme do zkvalitnění našeho programu – zlepšujeme ubytování, v Bulharsku jsme otevřeli a provozujeme zde několik vlastních klubových hotelů, české Centrum animačních programů Alexandria v Primorsku i České informační centrum. Nadále rozšiřujeme i síť našich klubových hotelů v dalších zemích, letos jsme pro Vás připravili již 18 klubů ve čtyřech zemích. A zlepšujeme i spoustu dalších služeb v dalších destinacích. Každý rok pro Vás připravujeme i množství nejrůznějších bonusů a výhod.
Vše má jediný cíl – nabídnout Vám vždy lepší a lepší dovolenou za bezkonkurenční cenu. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost. Děkujeme Vám proto za tu spoustu milých dopisů, e-mailů i facebookových příspěvků, které nám posíláte.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies