Perly Středomoří

Plavby - Evropa - Perly Středomoří
cena od 19 490 Kč

Historické centrum Dubrovníku, pláže s černým pískem a typickými bílými kostelíky na ostrově Santorini nebo jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Kotor v Černé hoře, to jsou pravé perly Středomoří. ...více zde

Strava v ceně: Plná penze

Akce:

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Ceny jsou již po odečtení všech Slev a Superslev
Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Září 2018 nahoru
01.09 - 08.09   7 nocí PP Lodí   Na vyžádání   19 490 Kč  
Na vyžádání
15.09 - 22.09   7 nocí PP Lodí   Na vyžádání   19 490 Kč  
Na vyžádání
29.09 - 06.10   7 nocí PP Lodí   Na vyžádání   19 490 Kč  
Na vyžádání
Říjen 2018 nahoru
13.10 - 20.10   7 nocí PP Lodí   Na vyžádání   19 490 Kč  
Na vyžádání

Název lode:

Royal Caribbean International

Vybavení lode:

Vybavení lodě: Elegantní loď Rhapsody of the Seas nabízí svým hostům velký výběr restaurací, kavárny, bary, kluby, salónky, bazény, vířivky, solarium, SPA centrum, fitness centrum, lezeckou stěnu, běžeckou stěnu, video hernu, obchody, 18jamkové golfové hřiště, animační programy pro děti, možnost hlídání dětí a mnoho dalšího.

Popis:

Historické centrum Dubrovníku, pláže s černým pískem a typickými bílými kostelíky na ostrově Santorini nebo jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Kotor v Černé hoře, to jsou pravé perly Středomoří.

1. den:

Benátky (Itálie), nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

2. den:

Dubrovník (Chorvatsko) - chorvatské přístavní město leží na jihu Dalmácie na úpatí vápencového pohoří. Město je významné pro svou jedinečnou subtropickou vegetaci a umělecky historické budovy. Dubrovník je jedním z nejvyhledávanějších turistických center Jaderského moře a často bývá nazýván "Perla Jadranu". V roce 1979 byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

3. den:

Kotor (Černá Hora) - město se rozkládá na samém konci největšího přírodního zálivu Boka Kotor. Kotor je jedním z nejlépe zachovaných středověkých měst s mnoha historickými budovami jihovýchodní Evropy. Díky jeho výjimečnosti byl v roce 1979 zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

4. den:

Plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

5. den:

Santorini (Řecko) – návštěva jednoho z nejromantičtějších ostrovů, který je obklopen plážemi s černým pískem v kontrastu s bílými stavbami.

6. den:

Katakolon (Řecko) – je přímořské městečko na břehu Jónského moře. V městečku najdete promenádu s mnoha obchody a také Muzeum starořeckých technologií. Podél pobřeží se line nádherná pláž, která začíná hned na okraji města. Katakolon je odrazovým můstkem pro jeden z turistických cílů Řecka, a to Olympii.

7. den:

Plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, plná penze na lodi.

8. den:

Benátky (Itálie), vylodění v dopoledních hodinách.

Technické parametry lodi:


Rhapsody of the Seas****+:
délka: 264 m
šířka: 32 m
palub: 11
posádka: 765
počet pasažérů: 2435
výtlak: 78 000 tun

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• přístavní taxy
• plavební poplatky
• povinné spropitné
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit:
- letecká doprava Praha – Benátky – Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - 5 990 Kč - ubytování ve 3* hotelu v Benátkách bez stravy - 2 500 Kč
- transfery letiště - hotel - loď - letiště - 3 000 Kč
- cestovní pojištění HolidayPass včetně storna zájezdu do 40 000 Kč a nevyužité dovolené - 1 323 Kč
- cestovní pojištění HolidayPassPlus včetně storna zájezdu do 80 000 Kč a nevyužité dovolené - 2 023 Kč

Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 7. 2017.

Plavby

Zvykli jsme si cestovat do blízkých i vzdálených zemí za exotikou, poznávat hory i moře, pralesy i pouště. Zdá se, že je stále mnoho míst, která jsme nenavštívili a přitom času je tak málo a tužeb tak moc. My Vám letos přinášíme možnost, jak uskutečnit několik svých snů najednou a zároveň velice lákavou formou – plavbou lodí.

Plavte se s námi okružní plavbou lodí po hřejivých karibských ostrovech, to je exotická dovolená, kde zažijte dobrodružství a koupání na neposkvrněných plážích, objevte drsnou přírodu Aljašky nebo okružní plavby, kde poznáte nádherná zákoutí vyhlášených evropských měst. Probuďte se každé ráno v jiném přístavu, ochutnejte jak místní speciality, tak výborné kulinářské umění lodních kuchařů, vyzkoušejte neskutečné možnosti zábavy, které plavby lodí nabízejí, od horolezeckých stěn po surfování na umělých vlnách, nechte se hýčkat v relaxačním centru po aktivně prožitém dni nebo podlehněte nákupní horečce na některé z mnoha zastávek. Buďte si jisti, že na takto strávenou dovolenou nikdy nezapomenete, stačí si jen vybrat...

Program je připraven ve spolupráci s lodní společností Royal Caribbean International.

Všeobecné informace o okružních plavbách lodí
Plavby na lodi jsou příjemnou kombinací pobytu v luxusním hotelovém komplexu s poznávacím zájezdem.
Doporučujeme s sebou:

PlavbyVšeobecné informace o plavbách
Plavby na lodi jsou příjemnou kombinací pobytu v luxusním hotelovém komplexu s poznávacím zájezdem.
Doporučujeme s sebou:
  • pohodlné oblečení na loď i sportovní na výlety a min. dva společenské oděvy na galavečery (pánové oblek nebo smoking, dámy koktejlky nebo jiné večerní šaty). Pokud si nepotrpíte na formální zábavu, jsou zde i jiné restaurace, kde není tento oděv vyžadován.
  • běžné léky, které užíváte (ačkoliv lékař je na lodi k dispozici)
  • opalovací prostředky s vyšším faktorem (při cestě do tropických oblastí) a pokrývku hlavy
  • embosovanou platební kartu (vystouplé tištěné údaje na kartě)
Vízové povinnosti
Veškeré úřední formality a požadavky, které jsou nutné pro návštěvu zemí, v nichž má konkrétní plavba zastávky, jsou výhradně věcí klienta a je nutné mít víza a dokumenty v pořádku před nastoupením plavby.
Zavazadla
Po vstupu na palubu Vám budou Vaše zavazadla odebrána a odnesena do kajuty. Při balení zavazadel se řiďte stejnými pravidly jako při letecké dopravě a opatřete je visačkou, v případě ztráty nebo poškození zavazadla během lodní přepravy, za to nese dle mezinárodních dohod odpovědnost lodní společnost.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v kajutách, které jsou vybaveny jako běžný hotelový pokoj, vč. výměny ručníků, navíc je k dispozici 24h pokojový servis (na většině lodí zdarma) a každý večer dostanete tzv. lodní noviny, ve kterých bude kompletní program na další den vč. předpovědi počasí.
Stravování
Stravování na lodi je zajištěno formou plné penze s nápoji, s vyjímkou alkoholu a nealkoholických nápojů na barech. Klienti mají možnost zakoupit nápojové balíčky. Některé restaurace jsou tematicky zaměřené a je možno si vybrat z různých světových kuchyní přes italskou, čínskou až po francouzské speciality. Na vyžádání je možno zajistit i vegetariánskou stravu. Kulinářské umění lodních kuchařů je vyhlášené.
Zábava, volný čas a výlety Na každé lodi je velká škála možností, jak strávit svůj volný čas. Jsou zde divadla s nejrůznějšími představeními od muzikálových, přes pěvecké a herecké vystoupení, koncerty s živou hudbou, taneční večery, množství barů, noční kluby, kasina, kina s nejnovější nabídkou fi lmů, knihovny s možností zapůjčení knih, obchodní centra s možností nákupů nebo vzdělávací kurzy. Na některých lodích jsou takové speciality jako horolezecká stěna nebo umělá surfová vlna. Všechny tyto aktivity jsou v ceně programu.
Aktivity pro děti
Na lodi je mnoho míst, kde mohou rodiče bez obav ponechat své ratolesti a mít pár chvil nebo hodin pouze pro sebe. Pro děti jsou zde dětské kluby od 3 do 17 let s bohatým programem zaměřeným dle věku dítěte od malování přes kreativní hry, soutěže, karnevaly až po karaoke vystoupení a počítačové hry pro nejstarší. Jsou zde Baby cluby pro děti od 6 do 36 měsíců s profesionálními pracovníky, Baby sitting (za poplatek 8–10 USD/ hodina) a aquaparky.
Sport a zdraví
Na lodích je široká nabídka sportovních aktivit, fitness centrum s posilovacími stroji, spiningovými koly, minigolf, možnost cvičení jogy, aquaerobiku nebo lekcí kickboxu. Dále jsou zde SPA centra s vnitřními bazény, vířivkami, saunou a párou i s prostorem určeným pouze k relaxaci. Masáže jsou za poplatek od cca 50 USD, dále je zde kosmetický salon a kadeřnictví (za poplatek). Venkovní i vnitřní bazény jsou se slanou vodou.
Placení a útrata
Výhodou na lodi je, že nepotřebujete peněženku, ale pouze platební kartu, veškerá útrata se Vám načítá na kartu pokojovou a účet v dolarech/eurech dostanete na konci plavby. Platba v hotovosti na lodi není možná.
Povinné spropitné
Spropitné ve výši cca 7 EUR/os/den se vybírá na lodi a je spravedlivě rozděleno mezi lodní personál, jehož základní plat je velice nízký. Tato částka bude automaticky přičtena k Vašemu účtu a prosíme, abyste s ní počítali. Pokud budete chtít ocenit něčí služby ještě individuálně, je to pouze na Vás.
Lékařské ošetření
Na každé lodi je k dispozici lékař s vybavenou ordinací, který je připraven poskytnout pomoc každému, kdo by ji potřeboval. Není nutné se obávat mořské nemoci, protože každá loď je vybavena stabilizátory, které minimalizují houpání lodi.
Fakultativní výlety
Při každém vstupu na pevninu budete mít možnost zůčastnit se některého z výletů nebo exkurzí, tyto výlety nejsou v ceně plavby.
Změna programu vyhrazena.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies