Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Nahrávám ...

Vyberte si z naší nabídky exotických zájezdů

řadit nabídky podle:

Nalezeno 5 výsledků


Perly Středomoří****+
Plavby - Evropa

Historické centrum Dubrovníku, pláže s černým pískem a... více zde

Odměna za platbu online
cena od 19 490

Nejbližší termín: 26.05. 2018
Doprava: lodí

Plná penze

více zde

Tajemství východního Karibiku****+
Plavby - Amerika

Nechte se unést atmosférou těch nejvyhlášenějších plážích... více zde

Odměna za platbu online
cena od 27 490

Nejbližší termín: 27.05. 2018
Doprava: lodí

Plná penze

více zde

Kouzlo západního Karibiku****+
Plavby - Amerika

Plavba pro každého, kdo chce zažít skutečný karibský ráj... více zde

Odměna za platbu online
cena od 27 490

Nejbližší termín: 03.06. 2018
Doprava: lodí

Plná penze

více zde

Baltský okruh****+
Plavby - Evropa


Baltské moře, přestože blízké je mnohým z nás... více zde

Odměna za platbu online
cena od 34 990

Nejbližší termín: 27.05. 2018
Doprava: lodí

Plná penze

více zde

Západní Středomoří****+
Plavby - Evropa

Marseilles a vůně Provence, božská Florencie, Pisa se... více zde

Odměna za platbu online
cena od 39 990

Nejbližší termín: 27.05. 2018
Doprava: lodí

Plná penze

více zde

Plavby

zpět na seznam hotelů

Zvykli jsme si cestovat do blízkých i vzdálených zemí za exotikou, poznávat hory i moře, pralesy i pouště. Zdá se, že je stále mnoho míst, která jsme nenavštívili a přitom času je tak málo a tužeb tak moc. My Vám letos přinášíme možnost, jak uskutečnit několik svých snů najednou a zároveň velice lákavou formou – plavbou lodí.

Plavte se s námi okružní plavbou lodí po hřejivých karibských ostrovech, to je exotická dovolená, kde zažijte dobrodružství a koupání na neposkvrněných plážích, objevte drsnou přírodu Aljašky nebo okružní plavby, kde poznáte nádherná zákoutí vyhlášených evropských měst. Probuďte se každé ráno v jiném přístavu, ochutnejte jak místní speciality, tak výborné kulinářské umění lodních kuchařů, vyzkoušejte neskutečné možnosti zábavy, které plavby lodí nabízejí, od horolezeckých stěn po surfování na umělých vlnách, nechte se hýčkat v relaxačním centru po aktivně prožitém dni nebo podlehněte nákupní horečce na některé z mnoha zastávek. Buďte si jisti, že na takto strávenou dovolenou nikdy nezapomenete, stačí si jen vybrat...

Program je připraven ve spolupráci s lodní společností Royal Caribbean International.

Všeobecné informace o okružních plavbách lodí
Plavby na lodi jsou příjemnou kombinací pobytu v luxusním hotelovém komplexu s poznávacím zájezdem.
Doporučujeme s sebou:

  • pohodlné oblečení na loď i sportovní na výlety a min. dva společenské oděvy na galavečery (pánové oblek nebo smoking, dámy koktejlky nebo jiné večerní šaty). Pokud si nepotrpíte na formální zábavu, jsou zde i jiné restaurace, kde není tento oděv vyžadován.
  • běžné léky, které užíváte (ačkoliv lékař je na lodi k dispozici)
  • opalovací prostředky s vyšším faktorem (při cestě do tropických oblastí) a pokrývku hlavy
  • embosovanou platební kartu (vystouplé tištěné údaje na kartě)
Vízové povinnosti
Veškeré úřední formality a požadavky, které jsou nutné pro návštěvu zemí, v nichž má konkrétní plavba zastávky, jsou výhradně věcí klienta a je nutné mít víza a dokumenty v pořádku před nastoupením plavby.
Zavazadla
Po vstupu na palubu Vám budou Vaše zavazadla odebrána a odnesena do kajuty. Při balení zavazadel se řiďte stejnými pravidly jako při letecké dopravě a opatřete je visačkou, v případě ztráty nebo poškození zavazadla během lodní přepravy, za to nese dle mezinárodních dohod odpovědnost lodní společnost.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v kajutách, které jsou vybaveny jako běžný hotelový pokoj, vč. výměny ručníků, navíc je k dispozici 24h pokojový servis (na většině lodí zdarma) a každý večer dostanete tzv. lodní noviny, ve kterých bude kompletní program na další den vč. předpovědi počasí.
Stravování
Stravování na lodi je zajištěno formou plné penze s nápoji, s vyjímkou alkoholu a nealkoholických nápojů na barech. Klienti mají možnost zakoupit nápojové balíčky. Některé restaurace jsou tematicky zaměřené a je možno si vybrat z různých světových kuchyní přes italskou, čínskou až po francouzské speciality. Na vyžádání je možno zajistit i vegetariánskou stravu. Kulinářské umění lodních kuchařů je vyhlášené.
Zábava, volný čas a výlety Na každé lodi je velká škála možností, jak strávit svůj volný čas. Jsou zde divadla s nejrůznějšími představeními od muzikálových, přes pěvecké a herecké vystoupení, koncerty s živou hudbou, taneční večery, množství barů, noční kluby, kasina, kina s nejnovější nabídkou fi lmů, knihovny s možností zapůjčení knih, obchodní centra s možností nákupů nebo vzdělávací kurzy. Na některých lodích jsou takové speciality jako horolezecká stěna nebo umělá surfová vlna. Všechny tyto aktivity jsou v ceně programu.
Aktivity pro děti
Na lodi je mnoho míst, kde mohou rodiče bez obav ponechat své ratolesti a mít pár chvil nebo hodin pouze pro sebe. Pro děti jsou zde dětské kluby od 3 do 17 let s bohatým programem zaměřeným dle věku dítěte od malování přes kreativní hry, soutěže, karnevaly až po karaoke vystoupení a počítačové hry pro nejstarší. Jsou zde Baby cluby pro děti od 6 do 36 měsíců s profesionálními pracovníky, Baby sitting (za poplatek 8–10 USD/ hodina) a aquaparky.
Sport a zdraví
Na lodích je široká nabídka sportovních aktivit, fitness centrum s posilovacími stroji, spiningovými koly, minigolf, možnost cvičení jogy, aquaerobiku nebo lekcí kickboxu. Dále jsou zde SPA centra s vnitřními bazény, vířivkami, saunou a párou i s prostorem určeným pouze k relaxaci. Masáže jsou za poplatek od cca 50 USD, dále je zde kosmetický salon a kadeřnictví (za poplatek). Venkovní i vnitřní bazény jsou se slanou vodou.
Placení a útrata
Výhodou na lodi je, že nepotřebujete peněženku, ale pouze platební kartu, veškerá útrata se Vám načítá na kartu pokojovou a účet v dolarech/eurech dostanete na konci plavby. Platba v hotovosti na lodi není možná.
Povinné spropitné
Spropitné ve výši cca 7 EUR/os/den se vybírá na lodi a je spravedlivě rozděleno mezi lodní personál, jehož základní plat je velice nízký. Tato částka bude automaticky přičtena k Vašemu účtu a prosíme, abyste s ní počítali. Pokud budete chtít ocenit něčí služby ještě individuálně, je to pouze na Vás.
Lékařské ošetření
Na každé lodi je k dispozici lékař s vybavenou ordinací, který je připraven poskytnout pomoc každému, kdo by ji potřeboval. Není nutné se obávat mořské nemoci, protože každá loď je vybavena stabilizátory, které minimalizují houpání lodi.
Fakultativní výlety
Při každém vstupu na pevninu budete mít možnost zůčastnit se některého z výletů nebo exkurzí, tyto výlety nejsou v ceně plavby lodí.

Okružní plavby lodí, to je nevšední zážitek s nádechem exotiky.


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány Platební brány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více