Centrum animačních programů Alexandria v Primorsku

Pokud patříte k vyznavačům aktivní dovolené, je pro Vás Primorsko ten správný cíl. Již léta zde funguje oblíbený Dětský klub Alexandria a před pěti lety k němu přibylo úžasné CENTRUM ANIMAČNÍCH PROGRAMŮ ALEXANDRIA:

  • pro všechny děti i dospělé klienty CK Alexandria
  • na vlastním pozemku vedle Dětského klubu a hotelu Belvedere
  • bohatý denní program plný sportů, aktivit, her a soutěží
  • dětské diskotéky a rodinná večerní představení
  • vše samozřejmě v češtině a hlavně ZDARMA!

Vyberte si z bohaté nabídky českých animačních programů, které zde pro Vás naši „zábaváři“ po celý den připravují. Ať už vás láká fotbálek, nohejbal a volejbal, chcete si zahrát petangue, zavrtět se v rytmu břišních tanců, nebo dáte přednost turnaji v šipkách nudit se určitě nebudete.

Večer Vás pak pozveme na dětskou diskotéku a následná večerní představení plná vtipu, hudby, scének a tanců. Vše jako vždy pod heslem „převážně nevážně“.

Dětský klub Alexandria v Primorsku

Kluci a holky si potřebují na dovolené hrát a trávit svůj čas aktivně. Speciálně pro ně je proto v Primorsku otevřen náš populární Dětský Klub, který vítá všechny děti, které do Primorska přijely s naší cestovní kanceláří.

  • na vlastním pozemku, sousedícím s hotelem Belvedere
  • pro děti ve věku 3–14 let
  • každodenní program plný her, soutěží, řádění a různých dobrodružství
  • tematické dny a množství dalších známých i nových aktivit
  • pro děti navíc zdarma nápoje a lehké občerstvení

Náš Dětský klub tak není pouhým hlídáním dětí, ale spíše kombinací oblíbených táborových aktivit a dovolené s rodiči. Práce s dětmi je aktivní, děti zažívají různá dobrodružství, poznávají a učí se spoustu nového, rozvíjejí své dovednosti a přitom všem se především skvěle baví. Dětské kluby si u dětí každoročně získávají velkou oblibu a věříme, že tomu tak bude i letos a i Vaše děti se sem budou vracet vždy s nadšením.

Díky Dětskému klubu, kde jsou vaše děti šťastné a poznávají nové kamarády, si můžete sami užít zábavu v Centru Animačních Programů nebo vychutnat chvíle zaslouženého odpočinku.

Animační programy s Karcoolkou a Lexou pro děti i dospělé tak budou k dispozici úplně pro každého, kdo do Primorska zavítá s naší cestovní kanceláří, ať už bydlí v kterémkoli hotelu či penzionu!

A pokud nejdete do Primorska, můžete si našich českých animačních programů užít ve společnosti našich „zábavářů“ v některém z našich Klubových hotelů Alexandria.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies