Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Faktor AleXandria – to, co z dobré dovolené dělá úžasnou

Při výběru dovolené hraje důležitou roli nejen nabídka země, místa, hotelu a jeho cena, ale samozřejmě také cestovní kancelář. Víme, že je pro Vás důležité kvalitní ubytování, hezká příroda a krásné pláže, ale víme také, že to už dnes nestačí. Je zapotřebí přidat něco, co Vám poskytne jistotu opravdu bezstarostné a příjemné dovolené. Nazvěme to něco třeba Faktor AleXandria s velkým X.
Důležité je, že jde o naše stabilní zázemí, dlouhodobý růst, silné postavení a důvěryhodnost naší cestovní kanceláře, čtvrtstoletí zkušeností, znalost Vašich požadavků a především snaha dopřát Vám vždy to nejlepší. To jsou prvky, které Vaši dovolenou povyšují na úžasný a neopakovatelný zážitek.
Každý rok také přicházíme s něčím novým a pravidelně investujeme do zkvalitnění našeho programu – zlepšujeme ubytování, v Bulharsku jsme otevřeli a provozujeme zde několik vlastních klubových hotelů, české Centrum animačních programů Alexandria v Primorsku i České informační centrum. Nadále rozšiřujeme i síť našich klubových hotelů v dalších zemích, letos jsme pro Vás připravili již 18 klubů ve čtyřech zemích. A zlepšujeme i spoustu dalších služeb v dalších destinacích. Každý rok pro Vás připravujeme i množství nejrůznějších bonusů a výhod.
Vše má jediný cíl – nabídnout Vám vždy lepší a lepší dovolenou za bezkonkurenční cenu. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost. Děkujeme Vám proto za tu spoustu milých dopisů, e-mailů i facebookových příspěvků, které nám posíláte.

Z dopisů našich zákazníků

Vážení přátelé, po delší době jsme se rozhodly vypravit se na dovolenou k moři a pro tento účel jsme zvolily služby Vaší cestovní kanceláře. Vybraly jsme si zájezd na Korfu do resortu Sea Garden a musíme konstatovat, že to byla dobrá volba. Byly jsme od začátku až do konce opravdu spokojené.
Náš pobyt byl pohodový a zajímavý a zcela naplnil naše představy. Na Korfu se nám moc líbilo i díky delegátce Petře a animačnímu týmu, který dokázal velmi hezkým nevtíravým, veselým a atraktivním způsobem zpříjemnit pobyt a reagovat na potřeby rekreantů. S přátelskými pozdravy Vaše klientky PhDr. Radomíra Houšková a Mgr. Eva Cápov


Dobrý den, na dovolené v Turecku v hotelu Krizantem Alexandria Club v Alanyi jsme byli spokojeni. Zúčastnili jsme se animačních programů. Animátoři byli milí, přátelští a vždy ochotní.
S pozdravem Valouchovi


Vážená CK Alexandrio, právě jsem se vrátila ze Santorini, kde jsem strávila nádherných 11 dní. Cestovala jsem už popáté s Vámi a stejně jako na Krétě nebo na Maltě jsem byla maximálně spokojená. Každá dovolená s Vaší CK – to je pohoda, relax a krásný zážitek. Už se těšíme, kam poletíme v roce 2016...
přejeme hodně stejně spokojených klientů Lenka Šulcová a Hana Vežníková, Vyškov


Dobrý den, v červenci jsme byli na dovolené na Sicílii. Chtěla jsem za celou rodinu poděkovat, protože dovolená se nám moc líbila a vše bylo tak, jak bylo předem Vaší cestovní kanceláří uvedeno. Moc bychom chtěli touto cestou poděkovat delegátce.
Děkujeme za pěkný zájezd a přejeme hodně spokojených klientů.
Pěkný den Jana, Radek, Míša a Péťa Miláčkov


Dobrý den, chtěla jsem Vám velmi poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme s vaší cestovní kanceláří strávili v Bulharsku. Vše bylo perfektní od dopravy přes ubytování, výborná strava, krásná pláž a naprosto úžasní animátoři. Už chápu, proč se Vám klienti do Primorska vrací.
Vyhráli jsme diplomy, samozřejmě zakoupili CD a náramky a nyní máme animační večery u nás doma každý den.
Ještě jednou děkujeme a přejeme celou úspěšnou sezonu a spoustu spokojených klientů.
Lenka H.


Dobrý den, rád bych poděkoval cestovní kanceláři Alexandria za kompletní zajištění naší dovolené. Přes odbavení, pobyt, až po přílet.
Všechno šlapalo jako hodinky a pro mne i celou rodinu to byla skvělá dovolená.
Ještě jednou díky.
Martin ČiháčekCK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více