Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Pro média

Kontakt pro média

Ing. Petr Šatný, marketingový ředitel

E-mail: petr.satny@alexandria.cz
Tel.: 221 466 466 nebo 776 470 912
Web: www.alexandria.cz
Adresa: Španělská 2, 120 00 Praha 2

ZPĚT NA OBSAH

Tiskové zprávy

ZPĚT NA OBSAH

Další informace a zajímavosti

Blog Petra Šatného, marketingového ředitele CK Alexandria - http://petrsatny.blog.idnes.cz/

Na dovolenou myslí v práci hodně lidí, ale já mám to štěstí, že u mě je to náplň práce. Cestování mě ohromně baví, a to ve všech možných podobách a formách - od prstem po mapě, přes kolo, auto až po letecké zájezdy do více či méně vzdálených končin. Takže téma mého blogu je jasné: Dovolená a vše co s ní souvisí :-)

ZPĚT NA OBSAH

Ke stažení

Logo CK AlexandriaPetr Šatný

ZPĚT NA OBSAH

Cestovní kancelář ALEXANDRIA – představení

Cestovní kancelář Alexandria působí na českém trhu od roku 1991 a v současné době již patří mezi největší české cestovní kanceláře.

Alexandria je největším českým touroperátorem na Bulharsko a Maltu a její nabídka zájezdů do Řecka patří k nejširším na trhu. Kromě těchto zemí nabízí Alexandria zájezdy také do Turecka, Egypta, Tuniska, Španělska, na Kypr, do Chorvatska, Itálie – včetně leteckých zájezdů do oblasti Kalábrie a na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Samozřejmostí jsou u ck Alexandria i lyžařské zájezdy (a to jak do blízkých destinací – Rakousko, Itálie, Slovensko, ČR, tak i letecké zájezdy za lyžováním v Bulharsku) a nechybí ani zájezdy do exotických zemí – na Kubu, do Dominikánské republiky, Thajska, na Srí Lanku, Maledivy, Fidži či plavby luxusními loděmi.

Alexandria je také průkopníkem na trhu aktivních pobytových dovolených. Profesionální české animační týmy působící v klubových hotelech Alexandria připravují české animační programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Svojí nevtíravou formou plnou vtipu, hravosti a české chytrosti se tyto animace odlišují od těch, které znáte, např. německých či arabských. Čeští animátoři, nebo chcete-li „zábaváři“, jak oni označují sami sebe, připravují program plný zábavy přizpůsobené tomu, co máme rádi a na co jsme zvyklí, zkrátka naší české mentalitě.

Mezi velké úspěchy ck Alexandria patří také vlastní klubové hotely v Bulharsku – Alexandria Group a.s.  je majitelem hotelu Belvedere ***+ v Primorsku, ****hotelu Merlin v Lozenci a **** komplexu Hermes Alexandria Club v Carevu. Ten byl slavnostně otevřen dne 28. 6. 2008 a tato investice je vůbec největší českou zahraniční investicí v oblasti cestovního ruchu. Kromě těchto hotelů v přímém vlastnictví má Alexandria Group další hotely v Bulharsku a Řecku dlouhodobě pronajaté a provozuje je pod svým managementem.

Zájezd od cestovní kanceláře Alexandria si můžete koupit v některé z téměř třech desítek jejích poboček – naleznete je v Praze, Brně, Ostravě, Mladé Boleslavi, Liberci, Kladně, Mostě, Karlových Varech, Plzni, písku, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Pardubicích, Hořicích, Jihlavě, Třebíči, Uherském Hradišti, Zlíně, Olomouci, Frýdku – Místku, Havířově a Opavě. K dispozici je Vám samozřejmě také široká síť provizních prodejců nebo si můžete svůj zájezd zakoupit on-line přímo na www.alexandria.cz či kontaktovat naše call centrum 270 007 007.

ZPĚT NA OBSAH


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více