Dovolená Alexandria

+420 270 007 007 každý den 8 – 21 hod.

Časové slevy pro Vaši dovolenou

Časové slevy a supersleva

Při včasném nákupu získáte výrazné slevy: nejvyšší do 31.12.2015, vysoké do 31.1.2016 a hodně zajímavou slevu získáte i při nákupu až do 15.5.2016.
U vybraných hotelů si můžete včasným nákupem slevu ještě zvýšit a získat SUPERSLEVU.
K získání všech výhod Vám stačí jen zaplatit zálohu.
Slevy se počítají z katalogové ceny pro osobu na pevném lůžku nebo z katalogové ceny za ubytování (např. celková cena za apartmán). Slevy se neposkytují osobám na přistýlce, z nepovinných příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.) a u speciálních nabídek a akcí (např. Senior program, Dítě zcela zdarma apod.).
Slevy nelze kombinovat a lze uplatnit vždy jen jednu z nich, pokud není uvedeno jinak (výjimku tvoří supersleva za včasný nákup, u vybraných kapacit lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup, viz ceník). Žádnou z uvedených slev nelze uznat se zpětnou platností.

Další slevy a akce k našim zájezdům - klikněte zde


CK Alexandria
spolupracuje

ERV pojišťovna Benefity pro válečné veterány

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte,
sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁLOHA 990 KČ<BR> k tomu pojištění za 1 Kč ... více